![Roshen: в России мы восстановим позиции через год-два](/images/news/2013/09/55.jpg?1629450192)
" На місяць ми поставляли до Росії близько 6500 тонн продукції. Зараз ці обсяги не при справах. На мою думку , ми відновимо позиції в Росії через роки два . Відбудеться це за рахунок зростання майданчиків всередині російського ринку. Поки ж мова йде про пряме зниження обсягів продажів. Нічим не компенсованим " , - зазначив Москалевський , пише Forbes.
Гендиректор фабрики також сказав , що зараз на російському ринку у компанії " вибита " шоколадна група . Можливості ж наростити постачання в ЄС Україна поки обмежена .
"По-перше , в силу виробленого там асортименту . По-друге , перебудова виробництва та розширення продуктового ряду - процес тривалий. По-третє , ми жодним чином не хочемо провокувати [ Геннадія ] Онищенко. У нього є завдання , і він повинен її виконати . Ми повинні повністю пройти весь процес , який він ініціював , і закрити питання до українських фабрикам " . - Сказав він.
Москалевський також спростував інформацію про те , що Roshen має намір закрити Маріупольську кондитерську фабрику. Компанія , за словами гендиректора , має намір шукати способи збалансувати попит і обсяг виробництва.
Як повідомляв "Обозреватель" , 9 вересня Росспоживнагляд запропонував Україні проінспектувати і перевірити документи кондитерської компанії Roshen . Відзначається , що перевірка української компанії буде включати два етапи.
У липні санітарна служба заборонила постачання в РФ шоколаду і цукерок , вироблених на чотирьох українських фабриках Roshen .
Раніше на переговорах у Москві Онищенко з міністром аграрної політики і продовольства України Миколою Присяжнюком було досягнуто домовленості про механізм повернення кондитерської продукції Roshen до Росії.
Зокрема , передбачається інспекція чотирьох українських підприємств фахівцями Росспоживнагляду. Інспекції українських підприємств корпорації Roshen повинні початися восени . Після інспекції відомство допустить українську продукцію на ринок , але буде вести контроль кожної партії.