![Мелитопольские этнографы вернулись с практики в Болгарии](/images/news/2013/09/67.jpg?1629450192)
Цього літа студенти природно - географічного факультету МДПУ ім. Б. Хмельницького побували на археологічної та етнографічної практиці в Болгарії.
В університеті створено центр болгаристики, який співпрацює з регіональним історичним музеєм міста Слівен. Саме завдяки цій співпраці мелітопольські студенти мали можливість відвідати Болгарію. Центр болгаристики в педагогічному університеті створено в 2008 році. Дослідження Центру сконцентровані на комплексному вивченні болгарської етнічної групи Північного Приазов'я, її історії, мови, культури. До речі, знання болгарської мови для студентів і викладачів, які виїжджають на стажування, неодмінна умова.
Студентська практика проходила з 15 по 30 червня. При розкопках у місті Стара Загора майбутні мелітопольські педагоги знайшли візантійську монету, що має велику археологічну цінність. Керівництво університету має намір продовжити співпрцю з болгарською стороною і в майбутньому році.