![Отличник? Есть повод отдохнуть!](/images/news/2013/09/81.jpg?1629450192)
Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету на минулих вихідних побували на Зльоті відмінників, який пройшов на березі Азовського моря.
Так керівництво ВНЗ поощрает студентів, що показали протягом року кращі результати у навчанні та громадському житті університету. Для "золотої" молоді це привід ще раз відпочити перед початком занять і зарядитися позитивними емоціями, силами для нових досягнень.
"Зліт відмінників" проводиться вже в 9 разів. 100 кращих студентів розслабляються в центрі Кирилівки в оздоровчому комплексі «Салют». ТДАТУ єдиний серед аграрних вузів, який проводить «Зліт відмінників». Роздавали на зльоті і вже традиційні ректорські премії. Їх отримали п'ятеро кращих з кращих. Південне сонце, ласкаве море - додали студентам сил, які знадобляться в наступному навчальному році.