![Чемпионат города по футболу. Учителя победили аграриев](/images/news/2013/09/87.jpg?1629450192)
11 вересня, на стадіоні «Авангард», в рамках чемпіонату міста з футболу відбувся матч між студентськими командами Таврійського агротехнологічного університету та МДПУ. На початку зустрічі, спортсменів привітали ректор педуніверситету Валентин Молодиченко та голова профспілки ТДАТУ Микола Анндрющенко.
Футбол є найпопулярнішим видом спорту, а студенти мелітопольських ВНЗ складають серйозну конкуренцію іншим командам. Протягом 90 хвилин, на полі йшла напружена боротьба, але перемога дісталася найсильнішим. Цього разу удача була на боці майбутніх педагогів. Рахунок 3-1 на користь футболістів МДПУ. Крім привітань переможці отримали в подарунок солодощі.