![Готовь сани и осенью тоже. Коммунальщики продолжают подготовку к зиме](/images/news/2013/09/98.jpg?1629450192)
Другий тиждень працівники товариства з обмеженою відповідальністю «Мелітопольські теплові мережі» ведуть роботи по заміні трубопроводу на вулиці Крупської.
Гідравлічні випробування показали, що труба, яка живить 16,18, 20 будинку на вулиці Крупської та 38-мій на Шмідта, перебуває в аварійному стані. Щоб в період опалювального сезону не було поривів, фахівцями підприємства було прийнято рішення замінити цей відрізок трубопроводу. За словами начальника управління комунального господарства Олексія Тегімбаева, співробітники тепломережі вже закінчили ремонтні роботи на інших проблемних об'єктах на вул. Кірова, Гагаріна, Байбулатова та Свердлова.