UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 06:30

Суд оголосив вирок полоненому на Мелітопольському напрямку окупанту з українським паспортом (фото)

Сьогодні, 06:20

У Держенергонагляді допустили послаблення графіків відключення світла: коли чекати

Сьогодні, 06:10

Відключення світла в Запоріжжі сьогодні, 20 червня

Сьогодні, 06:06

Що означає ультиматум Путіна перед Самітом миру: експерт розкрив приховані наміри Кремля

Сьогодні, 06:00

Як здавали Мелітополь - полковник Олександр Панченко розказав правду про захоплення міста (фото, відео)

Сьогодні, 06:00

“Силова” мобілізація: в Міноборони пояснили, чи мають право працівники ТЦК затримувати громадян

Вчора, 20:48

ВСІ ТЕМИ Вступ до ЄС: Польща попередила Україну про "складні" переговори

Вчора, 20:30

Україна готує рішення для проходження опалювального сезону. Зеленський дав низку доручень

Вчора, 20:19

Син друга Путіна не зміг скасувати санкції ЄС через суд

Вчора, 19:51

У Києві обвалилася частина Повітрофлотського шляхопроводу

Вчора, 19:36

Розтратив майже півмільйона бюджетних коштів: поліцейські Запоріжжя викрили колишнього очільника комунального підприємства

Вчора, 19:22

В РФ "закінчуються" ув'язнені: кого планує мобілізувати держава-агресор

Вчора, 19:20

Побіжить по венах святий дух? Окупанти в Мелітополі пустили кров московським попам

Вчора, 19:09

Демобілізації бути: у Раді назвали єдину умову для розгляду відповідного законопроєкту

Вчора, 18:55

У Болгарії затримали українця на найбільшій ТЕС

Вчора, 18:36

Запорізькі рятувальники врятували шестирічну дівчинку, яка тонула в басейні

Вчора, 18:35

Пасажирські поїзди з Мелітополя до Криму та Ростова -аналітики розповіли, яку залізницю насправді будують окупанти

Вчора, 18:20

Росіяни вдарили трьома КАБами по Харкову: є поранена та руйнування

Вчора, 18:03

У Путіна та Кім Чен Ина нова угода: у чому суть та як це вплине на війну в Україні

Вчора, 18:00

Мер-колаборант Куп'янська досі у комі - ЗМІ

Вчора, 17:44

Приховати неможливо: у Шереметьєво фсбшники цікавляться нерухомістю мелітопольців, які повертаються в окупацію

Вчора, 17:34

ГУР ідентифікувало убивць чотирьох українських військовополонених на Запорізькому напрямку (відео)

Вчора, 17:30

Візит Путіна до КНДР слід сприймати серйозно, - Міноборони Британії

Вчора, 17:10

В Україні оновили правила рекрутингу до ЗСУ: що змінилося

Вчора, 16:55

Дві іномарки вщент: у Мелітополі сталася серйозна ДТП (фото)
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    13 августа 2022, 10:18

    Кончена тварина! Закопать разом з трусами.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 19:15

    Фото жаба колобаранская

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 15:23

    Ох и ебастос проквашаный)))))

    user avatar Кум

    12 августа 2022, 14:26

    Так эта *&**& и Ленкину хату уже оркам сдала мразина толстожопая

    user avatar Кирилл

    12 августа 2022, 14:24

    А эта не та толстушка что Ленок с санричи ее постоянно рекламировала! Ох и Ленок сучку сепарскую воспитала!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 13:40

    Погодите, вы уверены, что этот человек сдает данные о пустых хатах? Если что квартальные занимаются этим. И все не без греха. Иисуса вообще распяли ни за что. Хотя Он мог бы и не идти на это.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 12:36

    Почему, когда начинается спор подобного характера, начинают приплетать сюда Бога?? То, что мы все ответим-однозначно. Но!!! Кто эта мразь такая, что бы сдавать данные про пустые квартиры ??? Это жильё было заработано людьми, их трудом. Кто вообще имеет право распоряжаться им?? Эти мерзкие торгаши за деньги и мать родную продадут, на то, что родину!! Я понимаю, что данная особь даже не стоит обсуждения, потому что это типичное ничтожество, способное только торговать трусами, лепить вареники и самой же их в три горла жрать!! Но за свои слова и поступки нужно отвечать!! Так что хватит говорить о Боге.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 12:32

    Знаем эта тварь торгует - жди гостей!!))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 11:30

    Ебать харя замотаем её втрусы и подпалем

    user avatar Гость 12 августа 10 48

    12 августа 2022, 11:04

    Вы правы. Об этом я написала в посте выше. Только Бог один судья. Многим уже надоело так жить, в страхе, что кому-то захочется кого-то подорвать. У РФ армия большая, а наш город маленький. Найдут же. Побойтесь Бога, люди!вы живы, а кто-то уже нет. Стоит задуматься, почему так? Может Всевышний дал вам шанс? А вы так вот используете его

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 10:48

    Не суди́те, да не судимы будете, ибо каким судом су́дите, таким будете судимы; и какою мерою мерите, такою и вам будет отмерено. «Библия Мф. 7:1–2» .

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 10:46

    СРИА, вы окончательно спустились до уровни помойки....

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 10:35

    Козломордавая пропитая тварь рассуждает как жить людям ,

    user avatar Ибрагим

    12 августа 2022, 10:19

    Вот такие суки за пачку макарон продадут Родину. Партизаны найдите эту мразь. Сука красномордая. Четвертовать эту блядину.

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 09:51

    Чтоб ты шваль продажная сдохла от сифилиса. Макарошки жрешь, которые матери выдали и готова за них сосать у всех бурятов. Стыдно что такое ничтожество живёт на нашей земле

    user avatar ВСУ

    12 августа 2022, 09:46

    Ребят скиньте пожалуйста адрес этой дряни! Немножко её потрепаем и в трусах на голове пофотографируем! Ты смотри жопу на украинских харчах наела и ходит головой трясет

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 07:55

    Наши побрезгуют,а рашисты схавают,вонь на вонь не повлияет!Рожа действительно отпадная!

    user avatar Рынок Ц.

    12 августа 2022, 07:44

    Фу какая жирная и вонючая!!!Торгую рядом с ней,какая вонь от нее.Короче ЖирТрест!!!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 07:20

    фу. аж рыгнуть хочется в рожу

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 07:04

    Ну и морда у этой тварюки!! Накажем и это !!)) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    12 августа 2022, 06:44

    200. Тварина

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.