![В Мелитопольском районе подорвали машину предателя – псевдо-главы поселка (фото)](/images/news/2022/08/296328.jpg?1661323254)
У Михайлівці Мелітопольського району підірвали псевдоголову адміністрації Івана Сушка.
Цей зрадник добровільно пішов служити до окупантів, зробивши карколомну кар'єру від тамади і співробітника ДК, до керівника громади.
Місцеві жителі повідомляють, що їхній тамада-гауляйтер у Михайлівці та навколишніх селах проводив святкові заходи, весілля, ювілеї. І у мирний час демонстрував любов до «вузького світу», роз'їжджаючи селом з георгіївською стрічкою.
В останні дні Сушко став надто активно готуватися до проведення псевдо-референдуму, змушуючи селян брати участь у фейковому шоу та всіляко їм погрожуючи. За що й отримав ймовірно від партизан.
Окупати підтверджують, що Сушка висадили в повітря в машині і він у критичному стані перебував у лікарні. Пізніше пропагандисти кремля таки визнали, що колаборант подався на концерт Кобзона.
Наші джерела в українському підпіллі повідомляють, що знищуватимуть усіх колаборантів, особливо тих, хто бере участь у підготовці так званого референдуму.