![Е. Балицкий ввел новые правила перемещения грузов через блок-пост в Васильевке – предсмертные судороги](/images/news/2022/09/297994.jpg?1662877451)
«Пан отаман Таврійський», як тепер називають мешканці Мелітополя, начальника військово-цивільної адміністрації Є. Балицького, видав Указ.
На тлі явного провалу «спецоперації» путіна в Україні, зривом обіцяного гауляйтером псевдо-референдуму 11 вересня, Балицький робить гигляд, що все йде за планом і в Мелітополі «черговий мирний та чудовий день».
Користуючись останньою можливістю хоч на щось вплинути і намагаючись створити хорошу міну, коли все довкола котиться в тартарари, Євген Балицький заборонив провезення українських товарів у тимчасово окупований Мелітополь та території Запорізької області. Привід вигадав такий – до Мелітополя нібито везуть контрафактуну продукцію .Насправді рашисти бояться ввезення до Мелітополя вибухівки для ДРГ (диверсійно-розвідувальних груп).
- У зв'язку з випадками провезення контрафактних товарів на територію Запорізької області з боку суміжних територій Запоріжжя через контрольно-пропускний пункт «Василівка» запроваджується повна заборона на в'їзд комерційних вантажів.
Перевізники повинні утриматися від формування вантажів та відправлення транспорту на пункт пропуску «Василівка», - йдеться у повідомленні гауляйтера.
На тлі втечі підрозділів росармії мелітопольці цей Указ сприйняли буквально: Балицький вирішив і тут нагріти руку.
Усі знають, що окупацію Євген Балицький використовує для збагачення сім'ї. У низці приміщень віджатих ним супермаркетів «Амстор» та «Сільпо» (сьогодні «Центральний») залишаються нереалізованими товари, які він завіз із Криму. Дорогі і мало придатні до вживання та застосування, але продати треба. От Балицький і намагається попрацювати Указом на свою кишеню: обмежив завезення товару з України, щоби своє «лайно» зіпхнути людям в окупації. Не пропадати ж добру.
До речі, частина військової техніки з Мелітополя пізно увечері 10 вересня вийшла. Повідомляють, що в якості підкріплення на схід. Над ранок було чути 5 вибухів.