Стрічка новин

    Сьогодні, 07:15

    Запорізькі медики розповіли про стан постраждалих під час ракетної атаки

    Сьогодні, 07:02

    Мелітопольців зобов'яжуть провести перереєстрацію майна - Які порядки запроваджує росія на окупованих територіях

    Сьогодні, 07:00

    Як прибрати потертості та "залисини" на замшевому взутті: прості лайфхаки

    Сьогодні, 06:30

    Звільнені з полону командири "Азовсталі" зустрілися з рідними: відео з Туреччини

    Сьогодні, 06:30

    У Мелітополі гауляйтери «кинули» зрадників з роспаспортами та гонорарами

    Сьогодні, 06:15

    Гороскоп на 4 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно обережно поводитися з грошима

    Сьогодні, 06:11

    Бердянці занепокоєні проблемами з оформленням документів для виїзду з міста

    Сьогодні, 06:05

    Коли Крим повернеться під контроль України: Подоляк назвав умови для деокупації

    Сьогодні, 06:00

    Маск вдруге за день оскандалився у Twitter. Тепер через Крим та Донбас

    Сьогодні, 06:00

    У Кремлі окупаційну владу Мелітополя представляла ескортниця (фото)

    Вчора, 20:48

    Російські окупанти звільнили директора ЗАЕС Ігоря Мурашова, - Рафаель Гроссі

    Вчора, 20:30

    ЗСУ просуваються у двох областях: оновлена карта бойових дій

    Вчора, 20:13

    Ілон Маск поділився своєю формулою миру між Україною та Росією. І отримав жорстку відповідь

    Вчора, 20:00

    У Чернівцях біля школи сталася стрілянина під час затримання: є жертви

    Вчора, 19:54

    Як вирішити проблему пригорання пирогів у духовці за допомогою солі: простий лайфхак

    Вчора, 19:53

    Запорізька група відповіла рашистам на псевдорефередум в окупованому Мелітополі (відео)

    Вчора, 19:41

    Кулеба обговорив з Гроссі викрадення окупантами гендиректора Запорізької АЕС та ротацію представників МАГАТЕ

    Вчора, 19:21

    Мелітопольський окремий батальйон ТРО в обличчах - хто захищає Запорізький напрямок (фото)

    Вчора, 19:19

    Порахували голоси навіть тих, хто виїхав: військовий РФ про псевдореферендум

    Вчора, 18:52

    У Мелітопольському районі заманюють чоловіків на "добровільну мобілізацію" (фото)

    Вчора, 18:46

    За ці вихідні ворожі війська випустили по Запоріжжю понад десяти ракет (фото)

    Вчора, 18:40

    Де окупанти тримають великі сили на півдні: відповідь депутата Херсонської облради

    Вчора, 18:30

    У Білорусі Лукашенко оголосив свою тотальну "мобілізацію": залучатимуть школярів, студентів і держслужбовців

    Вчора, 18:16

    У Росії ще не визначилися, в яких межах "приєднали" Запорізьку область

    Вчора, 18:10

    "Успішного навчання на мове": у Києві автошкола відмовилась навчати клієнта українською
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      26

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Українець

      19 сентября 2022, 22:29

      Така доля повинна бути показовою для всіх містечкових олігархів! З "котомкою" та пляшкою води - справедливий шлях кровопивці українського народу!

      user avatar Гость

      19 сентября 2022, 12:49

      Почитал комментарии...дэбилы недоразвитые пишут. Нормальный мужик. .а вы валите назер в кацапскуб педерастию ..обделенные жизнью...сдохните суки сепарские.

      user avatar Горожанка

      19 сентября 2022, 08:40

      В первые дни войны, когда разворовывали магазины ,его магазин был полон товара и дверь стеклянная просвечивала изобилие товаров.Иы случайно на улице встретили Рудакову и передали, что могут магазин разворовать и лучше бы его открыть и торгонуть товаром.Она сказала ,что откроют скоро магазин.Люди собрались на лавочке в районе «Мама-имя»Так вот ,приехал этот с битой.Разогнал всех баб.Загрузил весь товар и вывез.Надо было не сообщать рудаковой,пусть бы цыгане разграбили.Люди просили продать ,он не продал ничего.

      user avatar Житель

      18 сентября 2022, 22:58

      Откупился! Актёр из него херовый))

      user avatar Чисто ради интереса

      18 сентября 2022, 17:39

      Так Балицкий все таки уехал?

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 17:33

      Пидорас путинский твоего сыночка тоже завалим как свинью балецкому

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 17:13

      Твари ебаные

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 16:55

      Романов очень хороший и самый нормальный человек остальные это бездеятельные не обученные люди.Это человек деятельный акупанты чмошники и ебалик тварь.Пидоры ебать в рот этих сук выебем и высушим тварей.

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 16:02

      За это время Романов успел вывести много денег. Бедствовать не будет.

      user avatar ЗСУ

      18 сентября 2022, 15:59

      Интересненько получается, значит кто то в подвал и побои, а кто то иди на все четыре стороны. Думают что люди лохи.

      user avatar Атб

      18 сентября 2022, 15:51

      Кстати тоже сразу создалось впечатление,чтр это какая-то лажа

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 15:19

      14:53 Та тихо! Может он партизанил, позиции сдавал. Ща ещё награду получит, от зели)))

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 14:53

      Я в ШОКЕ, эта семейка белая и пушистая 7 месяцев работала на кацапов а Мелитопольцы даже не знали что он в городе. РиА сами умалкивали об этой семейке зная где они и что они,в то время обсирая других бизнесменов в зраде. Взрыв мозга бляtь.

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 14:52

      Интересно,на кого рассчитана эта видосная хуйня-брехня?Это,чтобы народ не задавал неудобных вопросов про коллабрационизм семьи Романовых?С такой фигнёй Ваня и Миня в город не возврашайтесь,и своих придурков депутатов где то потеряйте...иначе поумневший народ объявит вам импичмент...пусть будет Украина,но без продажных ментов,олигархов и жадных, наглых депутатов....

      user avatar Гост

      18 сентября 2022, 14:21

      Думаю так.... Сынок, что ссал в постель до 18 лет, договорился с властью, и решили с абреками, и вывезли старого пидара на Украины.. Вы ещё забыли ему "Героя Украины "дать.. Ребята, точно начинается хуйня...

      user avatar Гост

      18 сентября 2022, 14:14

      Вот это поворот... А как же? Этот старый пидар, уже в марте месяце штамповал воду "мирненьская"с российским флагом.. и не только.. А что?- с абреками не договорились семейечка?? Ребята, опять начинается в Украине хуйня.. В нары старого пидара, лет на 25.. Слава Украине!

      user avatar Василий

      18 сентября 2022, 13:23

      Серьезно ? Выселили , на какого лоха рассчитано ? Пол года зарабатывали деньги, в магазинах «Мера»продавались товары семьи Романовых, а сейчас не забрали на подвал, а « поставили шоу « бедненького Романова выселили с Мелитополя?» Может достаточно людям глаза замывались ? Мелитополь проснитесь ! Это лапша тщательно подготовленная перед освобождением , да так , что Романов не успел даже испугаться. Риа почему не пишите о других бизнесменах ? Тоесть у нас в городе одни колаборанты , а Романов-патриот?

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 13:21

      Не мог никак нажраться.Вода 5л -45гр. Учитывая что свет копейки.А налог на воду вряд ли платил.

      user avatar Ток

      18 сентября 2022, 13:10

      Скоро все твари рашиские вместе с предателями будут гнить в подвалах,все кто пошёл на сотрудничество пусть потом не говорят что они розовые и пушистые.Суда и следствия не будет. ЕБалицкий,Галя,Тягимбаев,Онищук,Хрущ,Уманец. Пощады не будет не Вам не вашим семьям!

      user avatar Гм

      18 сентября 2022, 12:26

      Странно. Обычно тут пишут, что русские всех сразу расстреливают, сажают в подвалы и тд.

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 12:23

      Твари фашистские!

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 12:21

      Я могу говорит 'обжаловать'))) Во кекс!)

      user avatar Гостья из России

      18 сентября 2022, 12:10

      Хорошо, что хозяина квартиры выселили. Буду жить в его квартире, пока ЗСУ не погонят.

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.