Стрічка новин

    Сьогодні, 20:50

    Британія запровадила санкції проти РФ за мобілізацію

    Сьогодні, 20:42

    У Запорізькій області українські військові знищили рашистську установку РЕБ, з якої обстріляли пологовий будинок у Вільнянську

    Сьогодні, 20:22

    Литва виділила ще 13 млн євро для України: на що витратять гроші

    Сьогодні, 20:14

    Байден у крайньому випадку погодиться на військовий сценарій, щоб Іран не одержав ядерну зброю

    Сьогодні, 19:57

    Окупанти в Мелітополі привезли вчити "російському світу" освітян з Дагестану

    Сьогодні, 19:46

    На Запорізькій АЕС в Енергодарі окупанти призначили нового директора

    Сьогодні, 19:30

    Глава Мінінфраструктури подав у відставку

    Сьогодні, 19:19

    Посол України в Іспанії розповів подробиці вибуху: був пакунок, наслідки могли бути серйознішими

    Сьогодні, 19:16

    ВСУ, ймовірно, візьмуть Крим в оточення ще цього року і підуть на Мелітополь, - військовий аналітик Гетьман

    Сьогодні, 19:10

    У Києві прихильник радянської символіки "замінував" Офіс президента (фото)

    Сьогодні, 18:44

    Як захистити хліб від цвілі без холодильника: топ-3 лайфхака

    Сьогодні, 18:40

    Міністерство оборони України призначило нове керівництво Мотор Січі: хто він (фото)

    Сьогодні, 18:33

    Росія готується до нової хвилі мобілізації: у Генштабі назвали терміни

    Сьогодні, 18:29

    Впіймав вірус ссср - зрадник просить окупантів зробити Мелітополь містом минулого (відео)

    Сьогодні, 18:18

    Росії знову примарилась "анексія" Польщею західних областей України: що видав Наришкін

    Сьогодні, 18:03

    СБУ повідомило про підозру заступнику голови Держдуми РФ, який володіє українською VS Energy

    Сьогодні, 17:54

    Рівень брехні на висоті – у Мелітополі окупанти обіцяють безперешкодний виїзд

    Сьогодні, 17:37

    У Запоріжжі п'яний водій збив неповнолітню дитину та її матір- дитина в реанімації

    Сьогодні, 17:35

    Нардепка від ОПЗЖ Льовочкіна достроково склала мандат ВРУ

    Сьогодні, 17:09

    У Мелітопольському районі окупанти набирають обслугу у віджаті відпочинкові бази

    Сьогодні, 17:08

    Алла Пугачова закриває свою останню компанію у Росії

    Сьогодні, 16:54

    У Вінниці затримали зрадницю, яка допомогала окупантам захоплювати Херсонщину (фото)

    Сьогодні, 16:36

    "Отримують автомат, без броніків і касок, і роблять набіги на наші позиції": в ОП розповіли, як РФ знищує своїх вояків під Бахмутом

    Сьогодні, 16:30

    У Запоріжжі більше людей зможуть отримати гуманітарну допомогу

    Сьогодні, 16:27

    В Мелитопольском районе двум директорам школ грозит до 15 лет лишения свободы (фото)
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      21

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar ДНР-овец

      20 сентября 2022, 22:44

      ЛНР не братский нам народ. Мы не будем за них воевать. ДНР курирует ФСБ, а ЛНР - ГУР. Поэтомы мы разные народы.

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 22:29

      Животное ебалицкий в сраку. Засунь свои указы

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 22:10

      Вот кто орал @ параша» и такие же паспорта получил пусть и идут в смертники

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 22:04

      Какой же это всё пистец,если честно

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 21:16

      Расия - говно. Страна без единого намека на культуру, историю, национальность. Не страна, а территория. Засратый чурками цыганский вокзал с хохломой и тульскими пряниками у каждого засратого угла. Так называемая "росия" - это уже вчерашний день. Вся эта уета так и не сумела стать ни народом, ни тем более нацией. Почти 400 лет их трахали во все возможности татары с монголами, напрочь вымывая из ДНК даже намек на словянство и в результате вылупился homo katsapiens (человек-кацап) или марлок классический - тупое, агрессивное чмо.

      user avatar кусок российского говна

      20 сентября 2022, 20:20

      я включил vpn, обошел блокировку роскомнадзора, который заботливо блокирует всю правдивую информацию, чтобы срать пропогандой в голову, пробрался на сайт риа и высрался в комментариях. Какой же я храбрый.

      user avatar Гост

      20 сентября 2022, 18:38

      Йебалицкий, какой же ты тварь.. Какие указы, какие приказы?? Из 5 попыток, тебе даже мером не избивали.. Потому что, вес город знает твою семейечку йебанную..алкашы, пидарасты, жопешники, а жена вообще, соска высшего класса.. Слава Украине!! Слава ВСУ!! Тварь, за всё ответиш, ты ублюдок, и твои шестерки..

      user avatar Наташа Лученко

      20 сентября 2022, 18:24

      В Мелитополе куча приспособленцев а не придателей ,пойду я воевать и возьму Витальку с собой мы готовы Е,Балицкий или за тобой

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 18:14

      Партизаны Мелитополя,убейте уже @*##@ эту ТВАРЬ!!!! Этот Ебалицкий уже столько жизней сломал!!!!!Сдохни тварь!!!!!!

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 17:36

      я уже выпустил кишки трем хохложопым и твоя скоро очередь придет.пидор Мелитополь уже Россия

      user avatar для Гость20 сентября 2022, 18:08

      20 сентября 2022, 17:17

      Отчего же выехали. Я рядом с тобой живу. Встречу тебя пидара гнойного в темном проулке, кишки выпущу. Мелітополь - це Україна.

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 17:08

      Бандеры обосраные выехали в Польшу и оттуда тявкают. Мелитополь уже Россия. Так что как говорили вы вокзал, Львов, Польша. Пиздуйте все туда.

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 17:07

      Договорняки Ванины теперь нам всем боком вылазят.

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 17:07

      Договорняки Ванины теперь нам всем боком вылазят.

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 17:07

      Договорняки Ванины теперь нам всем боком вылазят.

      user avatar Химарс

      20 сентября 2022, 16:58

      Хочу я посмотреть кто пойдет в батальон!!! Хоть бы дошли до военкомата,питухи.

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 16:57

      Тупое хуйло после хуйла Путина .Тварь

      user avatar Ширина

      20 сентября 2022, 16:43

      Почему он ещё вякает.... Продали родину так как не захотели ёбнуть по ДК ЖД! Договорные!!! Ванька Пилар знает а хуюню всякую несёт и внимание люда отвлекает.

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 16:36

      Не пойду воевать. Все, я теперь не за Россию. Уходите россияне из Мелитополя. Ни на раферендуме не поддержку Россию и паспорт их брать не буду. Он буряты пусть воюют их не жалко. Брехали про вторую армию мира, а с Украиной справиться не смогли. Брехуны. Разворовали армию, теперь на войну все что украли спишут. А если заставят воевать, сдамся в плен в первом же бою.

      user avatar Оля

      20 сентября 2022, 16:34

      Что б ты здох, предатель проклятый! Тебя уже все ненавидят!

      user avatar Гость

      20 сентября 2022, 16:31

      Тварюка жирная - згинь падаль фашистская!! Мелитополь Украина!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.