UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 09:29

Міністри G7 не дійшли згоди щодо використання заморожених активів РФ: обіцяють рішення у червні

Сьогодні, 09:17

У Запоріжжі "підряд" вуличних грабіжників відібрала у перехожого телефон і гроші

Сьогодні, 09:15

Бути ближчими до дому – в Запоріжжі відкрився центр молоді для переселенців з Мелітополя та півдня України (фото, відео)

Сьогодні, 09:10

Ситуація на фронті сьогодні 18 квітня

Сьогодні, 08:48

Ракетний удар Росії по Чернігову: зросла кількість жертв

Сьогодні, 08:30

Microsoft заявила по спроби РФ вплинути на вибори у США

Сьогодні, 08:30

У Мелітополі розпочали муштру малолітніх поліцаїв - готують до травневого побєдобєсія (фото)

Сьогодні, 08:18

Буданов оцінив, чи зможе Трамп завершити війну за 24 години

Сьогодні, 08:16

Експрезидента запорізької компанії "Мотор Січ" Богуслаєва суд залишив під вартою до 12 червня

Сьогодні, 08:00

"Наша проблема саме в тому, що справу Кості веде ФСБ" – жителька Мелітополя про чоловіка, який майже рік перебуває у російському полоні (фото)

Сьогодні, 08:00

Протестувальники в Тбілісі висунули ультиматум владі

Сьогодні, 07:47

Потужні пожежі на аеродромі у Джанкої: в ISW розповіли, якими ракетами Україна атакувала

Сьогодні, 07:30

Фіцо заявив, що росіяни "ніколи не повернуть" Україні Крим

Сьогодні, 07:30

Матуся намагається "пропхати" в телевізор: що відомо про сімейку пропагандистів, які зняли "фільм" про Мелітополь (фото)

Сьогодні, 07:13

Буданов сказав, коли Росія планує піти у наступ

Сьогодні, 07:10

Окупанти судять за коментар у соцмережі пенсіонерку з Енергодара

Сьогодні, 07:00

Хто в Мелітополі вербує в російську армію місцевих жителів через "ярмарок вакансій" (фото)

Сьогодні, 07:00

Колишня дружина Путіна втратила віллу у Франції

Сьогодні, 06:40

В Україні завтра можуть вимикати світло бізнесу: у чому причина

Сьогодні, 06:30

Чи буде наступ рашистів з Мелітопольського напрямку? Експерти розповіли про можливі сценарії

Сьогодні, 06:20

Столтенберг зробив заяву щодо ППО для України

Сьогодні, 06:10

В Запоріжжі та області можливі застосування графіків відключення світла для підприємств

Сьогодні, 06:06

Зеленський підтвердив удар ЗСУ по аеродрому в Джанкої

Сьогодні, 06:00

У РФ заявили, що дрон пошкодив промислову будівлю у Воронежі

Сьогодні, 06:00

Стало відомо на чому у фейковому виші Мелітополя готуються "пиляти" бюджетні гроші (фото)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar ДНР-овец

    20 сентября 2022, 23:44

    ЛНР не братский нам народ. Мы не будем за них воевать. ДНР курирует ФСБ, а ЛНР - ГУР. Поэтомы мы разные народы.

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 23:29

    Животное ебалицкий в сраку. Засунь свои указы

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 23:10

    Вот кто орал @ параша» и такие же паспорта получил пусть и идут в смертники

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 23:04

    Какой же это всё пистец,если честно

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 22:16

    Расия - говно. Страна без единого намека на культуру, историю, национальность. Не страна, а территория. Засратый чурками цыганский вокзал с хохломой и тульскими пряниками у каждого засратого угла. Так называемая "росия" - это уже вчерашний день. Вся эта уета так и не сумела стать ни народом, ни тем более нацией. Почти 400 лет их трахали во все возможности татары с монголами, напрочь вымывая из ДНК даже намек на словянство и в результате вылупился homo katsapiens (человек-кацап) или марлок классический - тупое, агрессивное чмо.

    user avatar кусок российского говна

    20 сентября 2022, 21:20

    я включил vpn, обошел блокировку роскомнадзора, который заботливо блокирует всю правдивую информацию, чтобы срать пропогандой в голову, пробрался на сайт риа и высрался в комментариях. Какой же я храбрый.

    user avatar Гост

    20 сентября 2022, 19:38

    Йебалицкий, какой же ты тварь.. Какие указы, какие приказы?? Из 5 попыток, тебе даже мером не избивали.. Потому что, вес город знает твою семейечку йебанную..алкашы, пидарасты, жопешники, а жена вообще, соска высшего класса.. Слава Украине!! Слава ВСУ!! Тварь, за всё ответиш, ты ублюдок, и твои шестерки..

    user avatar Наташа Лученко

    20 сентября 2022, 19:24

    В Мелитополе куча приспособленцев а не придателей ,пойду я воевать и возьму Витальку с собой мы готовы Е,Балицкий или за тобой

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 19:14

    Партизаны Мелитополя,убейте уже ***&@ эту ТВАРЬ!!!! Этот Ебалицкий уже столько жизней сломал!!!!!Сдохни тварь!!!!!!

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 18:36

    я уже выпустил кишки трем хохложопым и твоя скоро очередь придет.пидор Мелитополь уже Россия

    user avatar для Гость20 сентября 2022, 18:08

    20 сентября 2022, 18:17

    Отчего же выехали. Я рядом с тобой живу. Встречу тебя пидара гнойного в темном проулке, кишки выпущу. Мелітополь - це Україна.

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 18:08

    Бандеры обосраные выехали в Польшу и оттуда тявкают. Мелитополь уже Россия. Так что как говорили вы вокзал, Львов, Польша. Пиздуйте все туда.

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 18:07

    Договорняки Ванины теперь нам всем боком вылазят.

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 18:07

    Договорняки Ванины теперь нам всем боком вылазят.

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 18:07

    Договорняки Ванины теперь нам всем боком вылазят.

    user avatar Химарс

    20 сентября 2022, 17:58

    Хочу я посмотреть кто пойдет в батальон!!! Хоть бы дошли до военкомата,питухи.

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 17:57

    Тупое хуйло после хуйла Путина .Тварь

    user avatar Ширина

    20 сентября 2022, 17:43

    Почему он ещё вякает.... Продали родину так как не захотели ёбнуть по ДК ЖД! Договорные!!! Ванька Пилар знает а хуюню всякую несёт и внимание люда отвлекает.

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 17:36

    Не пойду воевать. Все, я теперь не за Россию. Уходите россияне из Мелитополя. Ни на раферендуме не поддержку Россию и паспорт их брать не буду. Он буряты пусть воюют их не жалко. Брехали про вторую армию мира, а с Украиной справиться не смогли. Брехуны. Разворовали армию, теперь на войну все что украли спишут. А если заставят воевать, сдамся в плен в первом же бою.

    user avatar Оля

    20 сентября 2022, 17:34

    Что б ты здох, предатель проклятый! Тебя уже все ненавидят!

    user avatar Гость

    20 сентября 2022, 17:31

    Тварюка жирная - згинь падаль фашистская!! Мелитополь Украина!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.