UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:52

Пісторіус про "прослушку" німецьких офіцерів: частина інформаційної війни РФ

Вчора, 20:30

Крадуть вікна та завозять неякісні ліки. В Луганській ОВА розповіли про життя в окупації

Вчора, 20:10

Президент Словаччини про зустріч глави МЗС з Лавровим: це не наблизило нас до миру

Вчора, 19:50

В Україні налагодили виробництво аналогів західних M113, MaxxPro і Humvee, - ГУР

Вчора, 19:35

МЗС Франції про відправку військ в Україну: було б серйозною помилкою виключити обговорення

Вчора, 19:27

На Мелітопольському напрямку окупанти активно застосовують хімічну зброю

Вчора, 19:26

У Запоріжжі з’явиться нова вулиця на честь президента Карпатської України

Вчора, 19:11

Прикордонники затримали двох "спринтерів" біля кордону (відео)

Вчора, 18:49

Ізраїль та ХАМАС провалили переговори щодо звільнення заручників, - ЗМІ

Вчора, 18:37

До Мелітополя прибувають каральні загони з Росії, щоб забезпечити безпеку псевдовиборів

Вчора, 18:27

Внаслідок удару по Одесі загинула родина військових з 7-місячною донькою

Вчора, 18:23

Окупанти застосували хімічну зброю на Запорізькому напрямку, – ОСУВ “Таврія”

Вчора, 18:12

Британська розвідка: середньодобові втрати РФ у лютому - найбільші від початку війни

Вчора, 17:50

ЗСУ про бої під Авдіївкою: ситуація стабілізується, але ворог має локальні успіхи

Вчора, 17:30

У Москві відкрили представництва захоплених регіонів: лобіювати "інтереси" мелітопольців призначили ФСБшника (фото)

Вчора, 17:27

Наїзд авто на натовп у Польщі: серед постраждалих є шестеро українців

Вчора, 17:20

Запоріжжя отримало субвенцію на поховання загиблих військовослужбовців

Вчора, 17:12

Ілон Маск видав чергову "геніальну" заяву: цього разу – про НАТО

Вчора, 16:49

В Івано-Франківську невідомі нападають на місцевих жителів, відкрито провадження

Вчора, 16:35

Як з першого разу пройти перевірку Дія.Підпис: поради

Вчора, 16:11

Україна та Росія досягли ліміту того, чого можна досягти війною, - глава МЗС Туреччини

Вчора, 16:08

Окупанти починають відкривати обличчя організаторів фейкових виборів у Бердянську (фото)

Вчора, 16:02

Чи готують провокації? У Мелітополі окупанти лякають людей ліхтариками з вибуховою

Вчора, 15:50

"Держслужбовці евакуюються з Херсону". В ЦПД попередили про нові вкиди росіян

Вчора, 15:32

У Феодосії знищений нафтогін окупантів, - партизани
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    42

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    26 сентября 2022, 07:47

    Правильно! Уехало не половина , а 65% жителей. Выехала практически вся молодёжь, которая не захотела жить в варваров стране. Если убрать всех военных, их семьи и понаехавших бомжей и алкашей, то город будет практически пустой!

    user avatar Гость

    26 сентября 2022, 03:04

    Все это, наверное, большая спецоперация.

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 22:06

    Для афины21.55, ты что серьёзно , а как же кантимировская дивизия , что позорно разбита и бежала из под киева)) и добили её под Харьковом))) А ваши полупьяные мобики , это очередное удобрение в украинской земле с ржавыми автоматами))) Посмотри дура на экепировку Кракена. Ваши уёбки в кссках 1941г ))) ору , не могу. соловьева насмотрелась))) так его тоже первого сольют как и кадырова вместе с плешивым бункерным дедом.)))

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 21:48

    А шо такое афина??? Шо с ебалом??? Правда матка глазки колет??? ))) Мы Украинцы ,и жить будем в Украине , а вы на рососии))) может будете, а может быть и нет)))

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 21:30

    Для девочки афины))) , я тебе отвечаю, нет конечно не бескорыстно..., но!!! Вас руцьких блядей сюда не кто не звал!!! Хорошо ли , плохо ли мы тут жили, это вас не касается!!! Что нас не устраивает мы и без вас уберём, а вы как были ущербными барснами , так ими и сдохните , но сдыхайте в своей рососсии!!! И на фюрера на своего молитесь сколько угодно, но без Украинцев!!!!!!!!

    user avatar Афина,лугандонка

    25 сентября 2022, 21:26

    Извините меня пожалуйста,украинцы,я была неправа!Путин-хуйло и ублюдок плешивый!Все у Вас в Украине будет хорошо!Выгоните орков и все будет ок!

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 21:13

    Для 21.06 объясняю, куча , это руцького говна которое припёрлось на нашу землю , а царица ,это гоблин афина, лугончанка и прочее руцькое отродие, царица ещё в кремле сидит и сцыться в штанишки))) ибо пиздец ему)))

    user avatar Смерть русакам

    25 сентября 2022, 21:08

    С Фаиной все понятно ) рожа фсбшная ) вы наверное дибилы не понимаете, как наши люди могут вас ебашить,когда весь город вами кишит. Все просто,вас ублюдков ненавидят так,что даже страх подвалов ваших не останавливает настоящих патриотов, помогать вас ебашить. А для того кто видет тут долобоебов, пиздуй в расию и смотри скабееву. Чмо руснявое.

    user avatar Афина ты чучело клоунское

    25 сентября 2022, 21:08

    Дырявое существо , кто ты членосoос или реальная баба с мозгом как у курицы!? Иди наххhуй, Мелитополь - Украина!

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 21:06

    А пречём тут кучя и царица))))????

    user avatar Афина

    25 сентября 2022, 21:05

    Я ранее писала, что папа меня три раза в детстве уронил об асфальт , мама его ругала матом, как это в рососсии , бухие они были в хлам с утра , как все же жили))) . Ну видать по пьяни меня и зачали))). Я не виновата ,что я такая дура ущербная, это россиськие гены)))

    user avatar настоящей Афине

    25 сентября 2022, 20:49

    позывной? ты за кого себя выдаешь? сидишь тухлая пиzда на диване в Мелитополе и бздишь тупую хўйню в комментариях. Сепарское ты &##*# тупое.

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 20:45

    смотрю комменты и скажу - одни долбоёбы

    user avatar россияне тут навсегда (но есть нюанс)

    25 сентября 2022, 20:44

    навсегда мертвыми в земле

    user avatar Смерть русакам

    25 сентября 2022, 20:37

    Уважаемый) у вас есть прекрасная возможность съебать туда откуда вы вылезли, в вашу сраную расию. И никто вас убивать не будет, потому что вы **#&* никому не нужны,ДИБИЛЫ. А в противном случае, только так и никак иначе. Кратко для тупорылой афины, как же ты тупая не поймёшь,что вашего тут ничего нет и не будет.вы тут временные оккупанты, так что если кто что и жжёт то это чтоб вам ублюдкам украсть нечего было.ДИБИЛЫ запаянные у вас че дураков семей нет, валите *&@&# отсюда в свою помойку и молитесь на вашего вождя)

    user avatar Афина

    25 сентября 2022, 20:18

    Мелітополь - Україна! Смерть рашистським окупантам!

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 20:15

    Шановни, вы тут скакали, шо для вас праздник -- когда кого-то взрывают? Вот Боженька вам праздник и послал. Отныне будете получать обратно все, шо людям делаете.

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 20:12

    Опять гавкает дерьмо прорссийское. Заткнись уже, мразь. Пойдешь следом за автомобилем. Покупай билет на концерт Кобзона, тварь

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 20:00

    Та не , это Арсена Аблаева решалу дыровского зажарили.

    user avatar Гость

    25 сентября 2022, 19:56

    Туча царину взорвал через Афину.

    user avatar Мелик

    25 сентября 2022, 19:38

    Если калоборант-это зайебись.. Если предатель-в двойне зайебись... А простых грешних не взрывают... Слава Украине!!!

    user avatar Гости

    25 сентября 2022, 19:36

    А сей автомобиль,и кто пострадал?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.