Приготувати прапори України та чекати - окупанти у Мелітополі лякають городян катуваннями ЗСУ
Приготувати прапори України та чекати - окупанти у Мелітопо
12 жовтня 2022, 15:09 | Переглядів:
Окупанти поширюють фейкову інформацію про ситуацію в Мелітополі та Якимівці. Нібито всі місцеві жителі під час звільнення ЗСУ зазнають тортур, як зрадники.
Серед мешканців Мелітополя та Якимівки посібники рашистів почали поширювати маніпулятивну та фейкову інформацію. Що при приході в ці райони ЗС України та інших військових формувань все місцеве населення зазнає тортур, оскільки їх вважають зрадниками та сепаратистами.
– Запевняю вас рідні українці! Все це брехня, фейк та чергова спроба залякувати вас через своїх посібників та колаборантів, які вже переживають за своє майбутнє. Лише винятково російські окупанти та їх посібники. Всім іншим приготувати прапори України та чекати. Бережіть себе та своїх рідних, – написав полковник Збройних сил України Анатолій Штефан.
Нагадаємо, сім'ям загиблих під час удару по Запоріжжю мелітопольців потрібна допомога.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Каждый судит по своим деяниям,если рашисты пидарасы,значит и все такие!Пусть лучше расскажут,как на жд рабочих на деньги дурят и кидают,всякие наглые и хамские соски из донецка приперлись,рабочим по 19000,а остальное себе по карманам....А мы уже по пять флагов украинских приготовили в каждую руку,пусть нас ВСУ пытают,нам бояться нечего...
Треба боятися і тікати: шапуровим, тегімбаєвим, масловим з покровенками та іншим істотам, а тим хто не побіг до рашистів нічого боятися. Вчительок сосок треба повішати на стовпах і все буде добре.