![В Мелитополе работница водоканала подалась в кремлевские пропагандистки и вещает о "русском мире" (фото)](/images/news/2024/07/356329.png?1722198248)
Співробітниця водоканалу Тетяна Новах вирішила продовжити свою кар'єру під рашистами. Однак цього їй здалося замало - жінка активно бере участь у пропагандистських заходах і прославляє окупантів.
Напередодні зрадниця засвітилася в черговому ролику кремлівського рупора.
Досьє
- ПІБ: Новах Тетяна Миколаївна
- Дата народження: 15.06.1966 (58 років)
- Населений пункт: м. Мелітополь, Запорізька область
Мешканка Мелітополя Тетяна Новах була типовим представником комунальної сфери. У 1983-му році вона закінчила Мелітопольську школу №1, а ось здобувати вищу освіту в галузі фізики вирушила до Сімферополя - в Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського. В.І. Вернадського.
У Мелітопольський водоканал Новах прийшла на початку 90-х. Спершу працювала інженером з охорони водних ресурсів. Але коли посилилися вимоги продохорони, на підприємстві створили групу з охорони навколишнього середовища.
Там майбутня зрадниця пропрацювала два роки, після чого її перевели на посаду провідного інженера з охорони довкілля водоканалу, а 2015-го вона стала начальником відділу з питань екології та моніторингу.
Цю саму посаду Новах отримала і від рашистів, коли у 2022-му році вирішила не покидати окупацію і залишитися працювати під росіянами. Одна справа, коли люди просто працюють в окупації, щоб вижити, і зовсім інша - прославляти «русскій мір» і міркувати про мирне життя і розвиток на камеру кремлівських писак.
Загалом, збереженої посади Тетяні Миколаївні здалося мало, і вона вирішила себе проявити ще й безпосередньо в пропагандистському середовищі.
Рашисти запустили проєкт «Обличчя екології Запорізької області». Якщо «обличчя екології» справді виглядає так, то стан екології викликає серйозне занепокоєння.
У червні 2024-го року колобчиха взяла участь у новому рашистському «конкурсі» - найкращий еколог «Запорізької області», а точніше тієї частини, яку вдалося окупувати росіянам.
- Ми будемо рости, допомагати і працювати на благо Запорізької області та її розвитку, - на тлі триколора віщає новоспечена пропагандистка зі сцени.
У сюжеті засвітився і зрадник Євген Станков. Своєю посадою він завдячує своїй новій дружині Людмилі Шакуріній, яка в мирний час була начальником Мелітопольського управління Державної казначейської служби.
Саме під її керівництвом Мелітопольське казначейство фактично в повному складі перейшло на службу до рашистів.
Що стосується Станкова, спершу Шакуріна прилаштувала його в тепломережу заступником директора. Потім у водоканал. Оскільки чоловік на будь-якому робочому місці виявлявся непридатним - ледачий і тупий, як корок, новий директор водоканалу Сергій Немченко «виставив його за двері».
Тоді начальник держказначейства ввімкнула свої важелі впливу і перестала фінансувати водоканал. І Євгена Станкова повернули на посаду заступника директора з протирання штанів.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot