![В оккупированном Мелитополе школьников послали с пакетами по домам СВОшников (фото)](/images/news/2024/07/356164.jpg?1721994209)
Замкнене коло зрадників у Мелітополі: один пішов воювати проти України і задвухсотився, друга носить пакунки його абсолютно не вбитій горем матері.
У Мелітополі пропаганда відзвітувала про роботу чергової молодіжної громадської організації «Волонтерська рота бойового братства». Їхнє основне завдання - «піклуватися» про тих, хто зрадив Україну, пішов воювати проти своїх співгромадян, ну, і доїдався. Нині сім'ям вояків члени цього руху носять пакети з продуктами і вдають прибирання дворів або квартир тим, хто заслужив такої поваги. До числа шанованих потрапили родичі зрадників, які добровільно взяли зброю і пішли воювати проти України.
Керує «Волонтерською ротою бойового братства» в Запорізькій області Анастасія Золотова.
Зрадниця на побігеньках в окупантів змалку. При цьому так люто ратує за «русскій мір», що навіть так званий губернатор Запорізької області Є. Балицький може позаздрити її відданості справі путіна. У такому юному віці опинитися в базі "Мировторця" - це треба дуже постаратися.
У пропагандистському сюжеті Золотова засвітилася на подвір'ї матері загиблого СВОшника - Любові Сєчіної. Пенсіонерка абсолютно спокійним голосом, без сльозинки в оці, розповіла, що її син Сергій загинув, бо воював за росію.
- Він прийшов до мене, він тоді вже окремо жив, ну, дорослий пацан, каже, я їду. Я думаю, хіба мало куди, на заробітки може, ну це ж невідомо. Кажу, а куди ти зібрався? Я їду на фронт. У серпні пішов, у вересні вже все. Так буває, - каже зовсім не вбита зовні горем мати.
З історії питання
«Рота бойового братерства» - мілітаристська організація, що виповзла з СРСР. З'явилася 1997 року. Її очолив герой радянського союзу Борис Громов.
Героя він отримав за те, що гробив людей тисячами під час вторгнення совка в Афганістан. Командував повністю всім радянським угрупованням до його виведення. Потім, природно, став депутатом держдуми. Мало було відібраних молодих життів у 80-ті, тепер кадровий військовий взявся за молодь, якій вбиває радянські, а тепер і російські наративи. До слова, це далеко не перший випадок, коли закостенілі міднолобі вояки займаються «вихованням» юного покоління.
Офіційно
За даними начальника головного управління Національної поліції в Запорізькій області генерал поліції третього рангу Артема Кіська, на окупованій частині області з 2022 року ворог створив 12 молодіжних рухів. Головний відповідальний за «перепрошивку» української молоді - Сергій Кирієнко - перший заступник глави адміністрації президента рф.