![В Мелитополе зарегистрировали нового оператора теле-пропаганда-услуг - уже влип в секс-скандал (фото)](/images/news/2024/07/355524.png?1721332290)
У липні 2024-го року в тимчасово окупованому Мелітополі зареєстрували так зване товариство з обмеженою відповідальністю «Новоросс-телеком».
Основною вказана діяльність у галузі телекомунікацій інша, а також діяльність у галузі зв'язку на базі бездротових технологій, у галузі телевізійного мовлення тощо.
Генеральним директором і засновником підприємства вказано Олександра Гергардовича Реймера (ІПН 636705217320, виданий Інспекцією федеральної податкової служби по Волзькому району Самарської області).
У російському держреєстрі він також вказаний генеральним директором і засновником ТОВ «ДВ-Ком», зареєстрованим в Енергодарі, який за фактом є клоном однойменної української компанії.
Досьє
- ПІБ: Реймер Олександр Гергардович
- Дата народження: 15.06.1979 (45 років)
- Місце народження: Самарська обл., Волзький р-н, сел. Рощинський
- Попереднє місце проживання: м. Сімферополь, АР Крим
- Нинішнє місце проживання: м. Кам'янка-Дніпровська, Запорізька область
Олександр Реймер на прізвисько «Алтай» - уродженець Самарської області, окупант і путініст, який свого часу перебрався в окупований Крим і обіймав посади у фейковій владі.
Він закінчив російську академію народного господарства і державної служби при президентові російської федерації за спеціальністю юриспруденція, а також Новосибірське вище військове командне училище, факультет військової розвідки.
Не дивно, що саме такого персонажа російська влада вирішила старанно інтегрувати на окуповані території.
Шлях росіянина почався з Криму. Приблизно з 2018-го року Реймер обіймав посаду голови Громадської ради при міністерстві транспорту Республіки Крим.
Тісно підтримує зв'язок із представниками Кримського регіонального відділення Всеросійської політичної партії «Єдина Росія», замішаний у багатьох корупційних схемах, пов'язаних із ремонтом об'єктів дорожнього господарства.
На захопленій території Запорізької області Реймер (під керівництвом ще одного наглядача і військового злочинця Олега Молокова, відомого під позивним «Волга») з'явився у 2022 році на посаді заступника окупаційного «голови Кам'янсько-Дніпровської адміністрації».
«На місцях» він прославився як слід - “віджимає” машини, квартири, теплиці, агротехніку і магазини у місцевих підприємців. Бере активну участь у крадіжці врожаю в Запорізькій області та його вивезенні в анексований Крим.
Саме Реймер відповідає за викрадення та катування місцевого проукраїнського населення і старанно присікає будь-які прояви патріотизму.
Крім того, рашист примудрився вляпатися в секс-скандал: дружини і двох дітей йому виявилося замало, тому на ТОТ Запорізькій області він вирішив знайти... Нових дітей.
Відомо, що Реймер завів собі одразу двох коханок, ба більше - неповнолітніх. Одна з них, до слова, завагітніла від окупанта.
Те, що окупантам не місце на українській землі, Реймару вже показали. У День Незалежності в Кам'янці-Дніпровській у вікно до заступника голови окупаційної адміністрації Олександра Реймера влетів дрон-камікадзе. Пораненого колаборанта евакуювали до лікарні.
Відомості про Олександра Реймара також перебувають на Миротворці ще з 2021-го року.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot