UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:18

У Мозамбіку відкрили посольство України

Вчора, 20:08

В енергетиці найскладніша ситуація з початку війни - гендиректор ДТЕК

Вчора, 19:50

Румунія заявила, що серед біженців з України "затесалися" російські шпигуни

Вчора, 19:30

Помер письменник і громадський діяч Дмитро Капранов

Вчора, 19:28

На Запоріжжі співробітника ДСНС та його змовника викрили на збуті наркотиків

Вчора, 19:27

Не в коня корм - у Кирилівці похвалилися асортиментом у магазині до травневих свят (відео)

Вчора, 19:16

Байден опинився по один бік із Путіним: Bloomberg про помилкові кроки Білого дому

Вчора, 19:00

Закон про мобілізацію: названо причини, через які можна не з'явитися по повістці

Вчора, 18:40

В ОАЕ через зливу затопило головні автомагістралі та скасовано авіарейси

Вчора, 18:33

Зеленський підписав Закон про мобілізацію: що і коли зміниться для мелітопольців за кордоном

Вчора, 18:22

Рф несе відповідальність за ризики на ЗАЕС, які вона сама створює- ЄС

Вчора, 18:20

Новим командувачем ОК "Південь" призначили Геннадія Шаповалова: що про нього відомо

Вчора, 18:08

Шольц розповів, про що попросив Сі Цзіньпіна

Вчора, 18:00

Зеленський підписав закон про мобілізацію: коли набуде чинності

Вчора, 17:50

Фінляндія проведе навчання з військовими НАТО біля кордону з Росією

Вчора, 17:44

Окупанти продовжують депортацію неугодних - з Мелітополя видворили молоду дівчину (відео)

Вчора, 17:32

Сі Цзіньпін розповів "чотири принципи" запобігання виходу війни в Україні з-під контролю

Вчора, 17:10

У Запоріжжі поліція викрила підпільне виробництво набоїв (фото)

Вчора, 17:09

"Я - ухилянт". РФ проводить чергову дезінформацію проти України

Вчора, 16:59

Рашисти заборонили перевізникам доставку документів на нерухомість до Мелітополя

Вчора, 16:50

У Данії загорілась історична Копенгагенська фондова біржа (відео)

Вчора, 16:27

Міноборони провело внутрішній аудит і назвало збитки від порушень

Вчора, 16:15

Стали відомі подробиці підриву колаборанта Якименка під Мелітополем

Вчора, 16:13

У окупованих школах Бердянська персонал не знає, як реагувати під час тривоги

Вчора, 16:09

Москва може передати Ірану винищувачі та засоби ППО, - Washington Post
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    05 ноября 2022, 14:19

    Пиздешь!!

    user avatar Гость

    04 ноября 2022, 23:17

    Вот бы побольше и почаще дохлых орков в Мелитополе.

    user avatar Гость

    04 ноября 2022, 05:35

    Когда рашисткое дерьмо сдохнет свалит испарится с нашей земли? Как хочется уже не видеть этих чмошников предателей в нашем когда то красивом развивающемся городе. Гниды как мы вас ненавидим .

    user avatar Гость

    04 ноября 2022, 02:47

    Кончене орки,предатели всех мастей, готовьтесь переобуваться на ходу,но тут вам будет очень сложно,сильно вы уже засветились. Вас все знают в литщо.Так что прийдеться бежать вместе с русским миром,я думаю что вы об этом думаете уже давно, многие уже й не ради что предали свой народ,свою страну, но дороги назад нет, кроме как призрение своего народа и признание своей вины.А что вы думали ,смерть детей,сыновей, матерей и жен ,разбомбленые города и села, это тоже ваших рук дело. Так что руки ваши в крови как и в русских захватчиков.Слава Украине,смерть предателям.

    user avatar Житель

    04 ноября 2022, 00:41

    Фантазёр, ты меня называла))

    user avatar Гостья

    03 ноября 2022, 21:50

    Угараю со второго комментария)))))) Большей глупости я давно не читала!!!! Володя К., это не ты писал?

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 20:20

    Хочу спросить у своего оппонента , афина , а что с ебалом перекачанном))) , мож и ты на рефме сдохла , ну земля тебе стекловатой ))).

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 19:47

    Дебилу 19-30 полудуркок до войны в нищете были только алкаши и такие пидоры как ты, остальные люди жили прекрасно работали, ездили на отдых, строили и покупали дома, растили сельхозпродукцию, а вся пидорасня котрая сейчас кричит о хорошей жизни сосала хуй потому что это обиженые по жизни мрази, которым только все должны, так что ебаные желудки все свои долги вы получите сполна, кто-то откажется вздернутым на фонаре, кто-то зарезанным в подворотне с узким флагом в пасти беззубой, кто то будет взорван на хуй, так что ждите твари, это же касается и недоблогеров Мелитополя усердно полирующих узкий мир планета турбин, Елена Милена, Максимка гомик, рда груп и других ждите суки , за вами уже идут вы все жмуры.

    user avatar Гость для 19:30

    03 ноября 2022, 19:35

    А сейчас в Мелитополе не жизнь - малина! Все в достатке, город развивается (деградирует), полностью разворован, работы нет, полно военных, как в тюрьме. Не пиши бред, чмошник рашистский. Тебе нужно стать удобрением!

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 19:34

    Пророссийским тварям хочу сказать. Вы наверное хотите жить в серой зоне, как Донбасс. С русскими мразями-убийцами, брехунами, педофилами?

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 19:30

    У меня вопрос к нижевысказавшимся: допустим вернулась украинская власть в город, что дальше? Опять погружаемся в нищету! Причем ещё большую, чем до войны. Вам это нужно?

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 19:28

    Очень хочется, чтобы Галя данильченко сдохла! Почему эта тварь еще жива? Почему она видит солнце и небо? Галка, сдохни мразь!!!!

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 18:52

    Красавчики, русню нужно отстреливать как фазанов в степи

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 18:41

    Офицера абреки подстрелили на блокпосту...грят тяжёлый...

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 18:39

    Наше ВСУ просто чудо, ребята молодцы, что рашистскую нечесть искореняют. Такое не должно рождаться. рассЕю-сасею нужно истреблять

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 18:35

    Какие приятные новости!

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 18:31

    Халява,а какой это "росии слава"?Не той шо нажралась в Васильевке,перерезала коров у фермера ради развлечения,нажравшись устроила стрельбу по блок посту рашиков?За последнее маладца канешно...И хвамилии все истинно русские бероев.туроев,хероев...

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 18:10

    Рашики, сдохните все оптом и одновременно. Валите с нашей территории. Слава Украине!

    user avatar Для гостя 17:56

    03 ноября 2022, 18:07

    славу россии себе в жопу засунь. Окупанты конченные

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 18:02

    Нога ВСУ ступит в Мелитополь раньше чем ты преполагаешь прошмандовка... А всех кого не добили сегодня ночью добьют, завтра, послезавтра, ждите суки каждую секунду

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 17:56

    В бусике 6 трехсотых минимум...Лучче нету того свету?

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 17:56

    Чтоб вы здохли гребаные ВСУ, чтоб вашей ноги тут небыло на нашей Русской Земле твари продажные!!! Смерть вас ждёт здесь и не более! Слава России!!!

    user avatar Гость

    03 ноября 2022, 17:54

    Етого не может быть,промежуток должен быть!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.