![История с гнильцой: оккупанты попытались оправдать исчезновение российского флага в Мелитополе (фото)](/images/news/2022/11/303769.jpg?1668409272)
Історію з російським прапором, який раптово зник з головного флагштока Мелітополя, окупанти перетворили на справжній цирк. Тут були і фокусники, і клоуни.
Ранок 13 листопада для любителів "руского міра" в Мелітополі розпочався з паніки. А все через те, що кудись раптово зник російський прапор із центрального міського флагштока над Площею Перемоги. Нервувати колаборантів змусило те, що саме з такого "жесту доброї волі" почалася втеча російських військ із Херсона та визволення його Україною.
Міські соцмережі почали заповнюватись питаннями переляканих колаборантів з приводу зникнення триколору та радістю мелітопольців із цієї нагоди. Окупаційна адміністрація Мелітополя не сильно поспішала втішити своїх прихильників і лише надвечір заявила, що "паніки немає", "Мелітополь ніхто не кидає", а зникнення прапора пов'язане з "профілактичними роботами", про які раніше ніхто ніде не згадував. Частину колаборантів це заспокоїло, а частина з недовірою поставилася до таких безглуздих та поспішних виправдань.
Щоб якось спробувати загладити для себе цю конфузну ситуацію, окупанти поспіхом придумали та організували вночі "урочисту церемонію підняття російського прапора", яка не була ні до чого приурочена. Для цього цирку швидко набрали клоунів-масовку, які на камеру натовпом несли триколор, потім розгортали його, потім згортали. До речі, ІПСО рашистів у паніці вигадала нісенітницю, що зняття триколору пов'язане із "заміною" його на новий, якийсь "особливий" прапор, нібито зроблений руками запорожців і на якому буде напис "Разом назавжди". У результаті жодного напису на прапорі не виявилося і пропагандисти окупантів вкотре збрехали.
Під час цієї "церемонії" ніхто не вимовив жодного слова, ніхто не дав пояснень, що це взагалі було - просто зняли цю ходу в надії на те, що штатні пропагандисти потім щось обов'язково вигадають і якось обґрунтують все, що сталося.
І вони пояснили. Але зробили лише ще гірше. Так, тепер офіційною версією "епопеї з прапором" у окупантів є роботи із заміни... "згнившего флагштока". На своїх ресурсах рашисти так і пишуть, що "український флагшток згнив" і окупаційній адміністрації довелося потурбуватися про встановлення нового.
Варто зазначити, що жодних очевидних маніпуляцій із флагштоком у момент від зникнення до повернення на нього триколора комунальники не проводили, то що вони там "міняли" чи "лагодили" невідомо. Причому водночас вони стверджують, що всі ці роботи були плановими: мабуть, флагшток "згнив" за планом.
Що справді давно згнило, то це "рускій мір" та його порядки. А разом з ним протухли і мізки окупантів та їхніх підручних пропагандистів, які вигадують дедалі більше безглузді дурниці.