UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 18:40

У Росії школярка отримала 3,5 року колонії за напис на гаражі

Сьогодні, 18:29

Одна з країн ЄС обіцяє не видворяти мелітопольців із недійсними паспортами

Сьогодні, 18:22

Настала черга великих нафтобаз: експерт – про розширення переліку атак від СБУ

Сьогодні, 18:12

Польща та Литва готові вислати українських чоловіків: чи буде депортація — відповідь юриста

Сьогодні, 18:04

Тариф на світло треба поступово збільшити до ринкового, щоб підготуватись до зими, - експерт

Сьогодні, 17:50

Камерон: відносинам Путіна з Британією немає шляху назад

Сьогодні, 17:32

В окупованому Мелітополі випав жовтий дощ – що відбувається (фото)

Сьогодні, 17:31

У Запоріжжі з лісництва стягнули 8 мільйонів гривень за незадовільну охорону дерев

Сьогодні, 17:27

Українці відповіли, що робитимуть у разі загострення або затягування війни

Сьогодні, 17:13

Європа може померти. Макрон заявив про "великі ризики" у найближчі роки

Сьогодні, 16:50

Найуразливіші - діти. МОЗ попередило українців про небезпечну хворобу

Сьогодні, 16:30

На Мелітопольщині виходять на маршрути автолавки - кому їх здали в оренду

Сьогодні, 16:27

Литва може допомогти Україні у поверненні чоловіків призовного віку, - голова Міноборони

Сьогодні, 16:12

Чи з'являться ТЦК за кордоном та чи будуть вони вручати повістки: відповідь Міноборони

Сьогодні, 16:03

За лічені хвилини патрульні Запоріжжя розшукали та затримали чоловіка, причетного до пограбування (фото)

Сьогодні, 15:50

Напад Росії на НАТО закінчиться поразкою Москви, - Сікорський

Сьогодні, 15:36

США передали Україні більше сотні ракет ATACMS, - NYT

Сьогодні, 15:33

В окупованому Мелітополі водій ВАЗа збив на зебрі літнього чоловіка

Сьогодні, 15:10

У ЗСУ оцінили ризик масованої атаки РФ до отримання Україною нової допомоги від США

Сьогодні, 15:10

Запорізькі патрульні затримали п’яного водія, який потрапив у ДТП під час комендантської години (фото)

Сьогодні, 14:50

Тушать спецпотяги. На підприємстві в Омську горять ємності з нафтопродуктами (відео)

Сьогодні, 14:36

ТЦК працюють цілодобово. У Сухопутних військах розповіли, як зв'язатися з військкоматом

Сьогодні, 14:35

Ще трохи і буде прапор України: у центрі Мелітополя рашисти роблять цікавий ремонт (фото)

Сьогодні, 14:15

У Заводському районі Запоріжжя ліквідували займання даху колишньої СТО (фото)

Сьогодні, 14:12

Радники з нацбезпеки у Досі обговорять саміт по Україні наприкінці тижня, - Bloomberg
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    17

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 23:59

    Мелитополь - Украина !!!! Так было , есть и будет всегда !!!

    user avatar Украина

    20 ноября 2022, 19:45

    *Удавись В предыдущем коменте опечатка

    user avatar Украина

    20 ноября 2022, 19:39

    Боже вы действительно такие наивные???Рашисты конч@еные !!!!Запомните Херсон, Мелитополь , Луганск, Донецк и Крым были ,есть,и будут Украина!!!!А вы валите на свои болота и готовьтесь гнить там и объяснять не одному поколению,что вы такого сделали что стали изгоями во всем мире!!!!!Ну если конечно выживите,тв@ри!!!!И тот кто пишет гнилые комменты ,смотри г@вном своим не удалось!!!!С ненавистью хохолка!!! Всё есть Украина!!!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 19:17

    На Т-65 ваивать как диды будете?с пушками 47 г.выпуска?сёдня везли, для мобиков видать

    user avatar Токарев

    20 ноября 2022, 18:45

    16.52-типичный кацапский ебанько.Только возьмут за жопу,будет орать что его заставили.При этом ебанутость почему то исчезает.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 17:47

    Про Херсон сволочь тоже мечтала.. орали как ненормальные Херсон сасия навсегда. Доорались свинособаки:) Вторая армия мира позорно убежала из Херсона.

    user avatar 17-05

    20 ноября 2022, 17:21

    Мы реалисты - это вы мечтатели. Мечтаете, что рашка в Мелитополе навсегда.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 17:05

    Не было вас ночью на хуй вы нам днем! Мечтатели ебучие! Гребли 25-го февраля из города апельсин стояла! Теперь они мечтают! Сосите хуй, хохложопые твари!

    user avatar 16-42

    20 ноября 2022, 17:00

    Мелитополь такая же рашка как и Херсон. Хаха

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 16:58

    Гостю 16:42 Хахахахаааааа .... Та не зійди ти на гімно )))))) твоіх недобратів наші хлопці вже напиздили майже 85 000 кацапоголів. ... ЧМИРІ На ратобалі на відємний наступ з Херсонщини , Хареівщини, Киівщини ... УКРАІНА - БУЛА , Є , І БУДЕ !!! а тебе кацапське отродіє вже скоро не буде )))))))))

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 16:42

    Твари Бандерштатовские вы с Польши мечтаете, мечтать никто ещё не запрещал! Мелитополь Россия! И ни один бандерлог к нему не подойдёт! Слава Русским! Смерть оставшимся продажным тварям вместе с навалившими в Бандер штат наёмниками! Работайте Братья! Мочите этих животных! Слава России!!!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 16:12

    Повага та шана Вам хоробрі та мужні козаки Запорізького краю!!! Згинуть кацапські вороги та іхні посіпаки під святим огнем Украінськоі люті!!! Єднаймося браття до ПЕРЕМОГИ !!! СЛАВА ГЕРОЯМ !!!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 15:53

    Работайте, братья ! Мы ждем вас - праздник освобождения от фашистов и их приспешников будет круче чем в Херсоне

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 15:15

    Очень скоро Мелитополь будет освобожден от рашистской нечисти. Ебалик, Данильченко, Рогов, Зубарев, Шапурова (она же Свинорыл), Несетернко, Еременко, Мальцева, Топалова, Цыновская, Молодыченко, Ирка Донец - что же будет с вами. Очень хочется верить, что драпануть вы не успеете, у вас только один выход - расстрел.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 15:02

    С марта ? Ветеран ? Остальные закончились ?

    user avatar Суровикин (позывной Zaлyпoгoлoвый)

    20 ноября 2022, 14:58

    Операция "Бросок мангуста (под шконку)" идет по плану. Под Киевом мы не бежали из окружения, мы сами ушли. Из Балаклеи, Лимана, Изюма мы тоже не бежали из окружения. Украина не могла нас победить, это был договорняк с оставлением Украине лендлиза от РФ. Из Херсона мы бежали с такой скоростью, что свист стоял и не успели оставить Украине лендлиз, так что в этот раз вы должны поверить в договорняк. Отрицательное наступление продолжается. Ну пожалуйста Украина, ну давай уже умоляй нас о переговорах, а то мы перегруппируемся из Луганска, Донецка, Мариуполя, Мелитополя и Симферополя на более выгодную позицию под Таганрог.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 14:51

    Х... Й вы туда уже зайдёте, черти наивные, про вас там уже давно забыли, и вкладывают в него милиарды явно не для вас!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.