UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:43

Розстріл українських полонених в Авдіївці. Лубінець розкрив подробиці

Сьогодні, 20:14

Як Росія уникла банкрутства після 2 років війни в Україні: Business Insider назвало 5 причин

Сьогодні, 20:00

Вибори в Україні під час війни: Кулеба пояснив позицію країн Заходу

Сьогодні, 19:36

Коханка Путіна порозважала росіян українським треком гурту "Бумбокс": реакція фронтмена Хливнюка

Сьогодні, 19:28

У Мелітополі російський пропагандист імітував ворожий обстріл (відео)

Сьогодні, 19:20

Сьогодні на Алеї героїв у Запоріжжі встановили ще 20 призм із портретами та біографіями загиблих військових

Сьогодні, 19:07

Українські дрони матимуть ШІ. Україна підписала меморандум з німецькою компанією

Сьогодні, 18:45

Епопея з тілом Навального закінчилася: що відомо про похорон

Сьогодні, 18:34

Гарантії безпеки на 10 років. Що Канада та Італія пообіцяли в угодах з Україною

Сьогодні, 18:24

У Мелітополі в скріпну дату "захисник" до смерті побив своїх батьків

Сьогодні, 18:20

У Запоріжжі хочуть закупити дорожні знаки на суму в майже півтора млн. гривень

Сьогодні, 17:54

У Польщі активісти висипали купу гною під будинком російського посла у Варшаві

Сьогодні, 17:33

Зеленський нагородив захисників аеропорту Антонов

Сьогодні, 17:30

Декоративні моськи - окупанти в Мелітополі взялися за рекламу "добровольців" (відео)

Сьогодні, 17:30

На Запорізькому напрямку окупанти зазнали втрат в техніці

Сьогодні, 17:21

Держдеп США отримав інформацію, що Росія місяцями отримує від КНДР контейнери з боєприпасами

Сьогодні, 16:59

Лубінець попередив про нову шахрайську схему щодо "обміну полонених" – подробиці

Сьогодні, 16:27

Запорізька область отримає додаткові виплати на відновлення будинків від уряду

Сьогодні, 16:27

Скасування виплати допомоги змушує переселенців із Мелітополя до повернення в окупацію - Лубінець

Сьогодні, 16:03

У збитому російському літаку А-50 загинув увесь екіпаж

Сьогодні, 15:31

Буданов розповів, як в ГУР дізнались про підготовку росіян до нападу 24 лютого 2022 року

Сьогодні, 15:26

Запоріжець незаконно приєднав трубу до газопроводу, щоб споживати газ

Сьогодні, 15:26

Два поліцаї в Мелітопольському районі працювали на окупантів і отримали реальні терміни

Сьогодні, 14:30

Кардіологи назвали єдину річ, яка насправді зменшує накопичення бляшок в артеріях

Сьогодні, 14:29

Мелітопольцям розповіли, як не стати цирковими песиками в передвиборчому шапіто окупантів
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    17

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 23:59

    Мелитополь - Украина !!!! Так было , есть и будет всегда !!!

    user avatar Украина

    20 ноября 2022, 19:45

    *Удавись В предыдущем коменте опечатка

    user avatar Украина

    20 ноября 2022, 19:39

    Боже вы действительно такие наивные???Рашисты конч@еные !!!!Запомните Херсон, Мелитополь , Луганск, Донецк и Крым были ,есть,и будут Украина!!!!А вы валите на свои болота и готовьтесь гнить там и объяснять не одному поколению,что вы такого сделали что стали изгоями во всем мире!!!!!Ну если конечно выживите,тв@ри!!!!И тот кто пишет гнилые комменты ,смотри г@вном своим не удалось!!!!С ненавистью хохолка!!! Всё есть Украина!!!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 19:17

    На Т-65 ваивать как диды будете?с пушками 47 г.выпуска?сёдня везли, для мобиков видать

    user avatar Токарев

    20 ноября 2022, 18:45

    16.52-типичный кацапский ебанько.Только возьмут за жопу,будет орать что его заставили.При этом ебанутость почему то исчезает.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 17:47

    Про Херсон сволочь тоже мечтала.. орали как ненормальные Херсон сасия навсегда. Доорались свинособаки:) Вторая армия мира позорно убежала из Херсона.

    user avatar 17-05

    20 ноября 2022, 17:21

    Мы реалисты - это вы мечтатели. Мечтаете, что рашка в Мелитополе навсегда.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 17:05

    Не было вас ночью на хуй вы нам днем! Мечтатели ебучие! Гребли 25-го февраля из города апельсин стояла! Теперь они мечтают! Сосите хуй, хохложопые твари!

    user avatar 16-42

    20 ноября 2022, 17:00

    Мелитополь такая же рашка как и Херсон. Хаха

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 16:58

    Гостю 16:42 Хахахахаааааа .... Та не зійди ти на гімно )))))) твоіх недобратів наші хлопці вже напиздили майже 85 000 кацапоголів. ... ЧМИРІ На ратобалі на відємний наступ з Херсонщини , Хареівщини, Киівщини ... УКРАІНА - БУЛА , Є , І БУДЕ !!! а тебе кацапське отродіє вже скоро не буде )))))))))

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 16:42

    Твари Бандерштатовские вы с Польши мечтаете, мечтать никто ещё не запрещал! Мелитополь Россия! И ни один бандерлог к нему не подойдёт! Слава Русским! Смерть оставшимся продажным тварям вместе с навалившими в Бандер штат наёмниками! Работайте Братья! Мочите этих животных! Слава России!!!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 16:12

    Повага та шана Вам хоробрі та мужні козаки Запорізького краю!!! Згинуть кацапські вороги та іхні посіпаки під святим огнем Украінськоі люті!!! Єднаймося браття до ПЕРЕМОГИ !!! СЛАВА ГЕРОЯМ !!!

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 15:53

    Работайте, братья ! Мы ждем вас - праздник освобождения от фашистов и их приспешников будет круче чем в Херсоне

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 15:15

    Очень скоро Мелитополь будет освобожден от рашистской нечисти. Ебалик, Данильченко, Рогов, Зубарев, Шапурова (она же Свинорыл), Несетернко, Еременко, Мальцева, Топалова, Цыновская, Молодыченко, Ирка Донец - что же будет с вами. Очень хочется верить, что драпануть вы не успеете, у вас только один выход - расстрел.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 15:02

    С марта ? Ветеран ? Остальные закончились ?

    user avatar Суровикин (позывной Zaлyпoгoлoвый)

    20 ноября 2022, 14:58

    Операция "Бросок мангуста (под шконку)" идет по плану. Под Киевом мы не бежали из окружения, мы сами ушли. Из Балаклеи, Лимана, Изюма мы тоже не бежали из окружения. Украина не могла нас победить, это был договорняк с оставлением Украине лендлиза от РФ. Из Херсона мы бежали с такой скоростью, что свист стоял и не успели оставить Украине лендлиз, так что в этот раз вы должны поверить в договорняк. Отрицательное наступление продолжается. Ну пожалуйста Украина, ну давай уже умоляй нас о переговорах, а то мы перегруппируемся из Луганска, Донецка, Мариуполя, Мелитополя и Симферополя на более выгодную позицию под Таганрог.

    user avatar Гость

    20 ноября 2022, 14:51

    Х... Й вы туда уже зайдёте, черти наивные, про вас там уже давно забыли, и вкладывают в него милиарды явно не для вас!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.