UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:30

Україна отримає перші снаряди від чеської ініціативи пізніше, ніж очікувалося: нові терміни

Сьогодні, 20:12

У Білій Церкві дитину уразило струмом на залізниці. Поліція розпочала перевірку

Сьогодні, 20:00

У Польщі минулого року працювало нелегально майже 5000 українців

Сьогодні, 19:49

Росіяни поширюють черговий фейк про Харків: про що попередили в ДСНС

Сьогодні, 19:47

В окупованому Мелітополі "навчальний експеримент" рашистів провалився - що буде з 16-ю школою

Сьогодні, 19:30

У Британії стався вибух на заводі з виробництва боєприпасів

Сьогодні, 19:23

Ситуація на ЗАЕС загрожує світові ядерною катастрофою, – МАГАТЕ

Сьогодні, 19:15

Бронювання працівників цирку: у Мінкульті пояснили мету і назвали кількість заброньованих

Сьогодні, 19:00

РФ застосовує на фронті танк, схожий на сарай

Сьогодні, 18:40

ЗСУ захопили в полон шріланкійця, який воював за РФ

Сьогодні, 18:39

На обличчях усе написано: у Мелітополі рашисти "ощасливили" підлітків паспортами рф (фото)

Сьогодні, 18:20

Фон дер Ляєн зробила жорстку заяву про можливу перемогу Росії

Сьогодні, 18:10

Голова ЗОВА звільнив 7 працівників Запорізької обласної ради

Сьогодні, 18:08

Ракетний удар по Чернігову: кількість загиблих збільшилася до 17 людей

Сьогодні, 18:00

Що Росія зробила з Алеппо і як Харкову уникнути долі сирійського міста

Сьогодні, 17:48

Росія готує вкиди про нібито незаконний продаж Україною західної зброї в Африці, - ГУР

Сьогодні, 17:38

У Мелітополь за указом Кадирова завезуть на "перевиховання" наркоманів і алкоголіків із Чечні

Сьогодні, 17:36

Дрони ГУР атакували загоризонтну РЛС "Контейнер" у Мордовії, - джерела

Сьогодні, 17:27

Після теракту на Каховсткій ГЕС майже 3 тис домогосподарств Запорізької області можуть залишитись без води (відео)

Сьогодні, 17:10

Завербовані Міноборони РФ "зеки" гинуть на фронті за два місяці після відправки, - BBC

Сьогодні, 16:49

Мікрокредити: диво чи ні?

Сьогодні, 16:47

У Грузії ухвалили у першому читанні скандальний закон про іноагентів, попри протести

Сьогодні, 16:37

У Запоріжжі команда Мелітополя готує до відкриття молодіжний центр для переселенців People.UA (фото, відео)

Сьогодні, 16:34

ГУР атакувало завод у Татарстані, де виробляють літаки Ту-22М і Ту-160М

Сьогодні, 16:29

У Бердянську з місцевого водоканалу масово звільняються співробітники через дії окупантів
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    26

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гости

    28 ноября 2022, 05:47

    Они под шумок войны уже давно все компроматы уничтожили!

    user avatar Дядя добрый

    27 ноября 2022, 23:46

    Если Федоров что то спиздел , это один вопрос, будет отвечать по Украинскому закону!!! И так и будет , после войны продажных судей на ту же вешалку , что и сепаратистов повесим!!! А пидораша найдет себе нового идола и будет ему резиновый зад лизать, нищебродная , безмозолая нация , что тут ещё сказать. Пошли #&**@ с Украины кацапы немытые.Слава Украине!!!

    user avatar Житель

    27 ноября 2022, 22:14

    Фёдоров красиво спи_дил 50 лямов для коммунального транспорта! И пытается об этом молчать! Патриот всё же!)

    user avatar Подилов

    27 ноября 2022, 19:16

    Кстати а почему Федоров не сидит с минько досих пор в тюрьме? Ведь они безбожно крали бюджетные деньги, они должны ответить по закону, Федоров рвется в город потому что там много награбленных активов, ему нужно добраться снова до корыта и бюджетных денег налогоплательщиков, его цель доить горожан от приватизированной тепло мелитополь, разве его беспокоит судьба горожан -уверен нет, его беспокоят только деньги и награбленные активы. А его ещё и гороем зделал за спланированный выкуп.

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 17:24

    Поволі і поволі МЕЛІТОПОЛЬШИНА НАША БУДЕ ЗВІЛЬНЕНА. Конче потрібно наразі єднатися задля цієі мети. Всіх рашистів до біса коліном під сраку в немиту *едерашу. СЛАВА НАЦІІ !!!ПИЗДА *ЕДЕРАЦІІ

    user avatar Для 13:46

    27 ноября 2022, 16:09

    Это ты к чему пьорднул, чубатый свинорыл?

    user avatar Сквиртослав

    27 ноября 2022, 13:46

    Парашники в агонии1 так быстро руснявые ещё не бегали никогда.

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 13:42

    Смотрите господа какая ситуация получается сейчас - после референдумов Херсон и область включены в состав эрэфии. А вот уже не первый день кто-то обстреливает Херсон с областью. Это наверно могут быть ВСУ либо инопланетяне или орки, причём последнее более вероятно так как ВСУ по своим не стреляет а инопланетяне каждый день не прилетают. Тогда наяву проявление садомазо, как иначе можно это обьяснить.

    user avatar для 12:53

    27 ноября 2022, 13:08

    Ты само то поняло, что написало, чепушило свидомое??? По твоему тупому разумению, этот писака из Мелитополя? Бросай нюхать кокс, убогий! А то станешь таким, как сбежавший недоМЭРишка. Никому не нужный)

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 13:08

    бей бандер педиков спасай украину

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 12:55

    12.24,сосать-это жизненная необходимость у кацапов.

    user avatar фольксдойче

    27 ноября 2022, 12:53

    Иван Фуеевич,из тебя парашно-нацистское гавно попёрло?В Мелитополе сотня наций и до вашего парашного вмешательства жили дружно.

    user avatar Иван Сергеевич

    27 ноября 2022, 12:30

    Шейтельман)))))) украинский писатель)))))))))))

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 12:24

    свидоми сосите член у путина чтоб свет дал придурки конченые

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 12:00

    Как кто?ТСЖ и есть пидар.

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 11:54

    ТСЖ,так кто пидары?

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 11:53

    Весело будет кацапидорам когда ВСУ возьмут под огневой контроль трассу на Ростов ,а к перешейкам Крыма уже пристрелялись.

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 11:49

    Кацапскую писанину понимать надо так-в ходе оступления кацапы будут взрывать город о потом после освобождения добьют город ракетами.Так кто же пидары?

    user avatar егерь

    27 ноября 2022, 11:47

    Похоже что начнут не с Мелитополя а с правого берега и Кингбургской косы.Там сегодня аж коса трясётся-кацапов выжигают.

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 11:44

    Гм...так от Херсона нихера не осталось?

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 11:44

    А кто добивает Херсон?И кто пидары?

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 11:43

    11.27,освободи себя от гавна.

    user avatar ТСЖ

    27 ноября 2022, 11:41

    Ага а в ходе всех этих мероприятий не останется от города нихера, а потом как Херсон будут ракетами добивать..... Пидары....

    user avatar Крот

    27 ноября 2022, 11:35

    3-4 месяца и Мелитополь освобождëн, даже не сомневайтесь, армия Росии слаба, и надломленна, морально уже готова к поражению и отступлению!

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 11:27

    Федоров пусть сначала себя освободит от наркоты.

    user avatar Гость

    27 ноября 2022, 11:06

    Вы там с Федоровым определись когда Мелитополь освободят,а то он говорит что скоро :-)

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.