Стрічка новин

    Сьогодні, 21:55

    Як за допомогою банана у 72 роки мати вигляд на 40: секрети краси від японок

    Сьогодні, 21:33

    Резніков зустрівся з Пісторіусом та анонсував "багато позитивних новин"

    Сьогодні, 20:30

    Маленьку дівчинку дістали живою після 12 годин під завалами внаслідок землетрусу в Сирії (відео)

    Сьогодні, 20:11

    В окупованій Макіївці сильна пожежа на газопроводі

    Сьогодні, 20:00

    Черешеньки з медом: кроти-заробітчани, «Баля – в Держдуму, Галя – на зону», хто розумніший – єнот чи бурят

    Сьогодні, 19:40

    В Запорізькій області чоловік вбив свого товариша по чарці

    Сьогодні, 19:16

    Прихисти бомжа з приданим - у Мелітополі рашисти влаштували атракціон небаченої щедрості

    Сьогодні, 19:09

    Чи загрожують Україні такі землетруси, як в Туреччині, і чому вони виникають: експерт відповів

    Сьогодні, 18:40

    Руйнівний землетрус у Туреччині: в МЗС повідомили про ймовірну загибель українців

    Сьогодні, 18:38

    Рашисти вирішили прокласти лижню через село під Мелітополем

    Сьогодні, 18:35

    У Бердянську з під крану тече жовта вода: причина

    Сьогодні, 17:54

    Партизани підпалили обладнання залізниці під Луганськом, РФ не зможе відправити БК

    Сьогодні, 17:48

    Договір тільки з паспортом - мешканка Мелітополя розповіла, як підключити інтернет нового провайдера

    Сьогодні, 17:30

    Землетрус у Туреччині: кількість жертв перевищила 3,5 тисячі осіб, у країні оголошено НС

    Сьогодні, 17:06

    Влаштували "фаєр-шоу". Прикордонники вдарили по росіянах під Сватовим (відео)

    Сьогодні, 17:05

    У Бердянську затримують зарплати комунальникам

    Сьогодні, 16:56

    Іван Федоров розповів про незвичайний прапор, який майорітиме на головній площі Мелітополя

    Сьогодні, 16:53

    В ЄС виник конфлікт через витік інформації про візит Зеленського до Брюсселя, - ЗМІ

    Сьогодні, 16:35

    Стало відомо хто очолить Запорізьку область

    Сьогодні, 16:30

    Окупанти наступають на низці напрямків: оновлена карта війни від розвідки Британії

    Сьогодні, 16:08

    Про що потрібно знати мелітопольцям, які виїжджають з окупації через росію - поради бувалого

    Сьогодні, 16:07

    Росія переманює в Ірану танкери, щоб експортувати нафту в обхід санкцій, - FT

    Сьогодні, 15:45

    Прикордонники збили російський штурмовик у небі над Бахмутом (відео)

    Сьогодні, 15:33

    Другий за величиною російський держбанк став збитковим завдяки санкціям Заходу

    Сьогодні, 15:29

    Рашисти в Мелітополі вирішили депортувати особливих дітей?
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      26

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гости

      28 ноября 2022, 05:47

      Они под шумок войны уже давно все компроматы уничтожили!

      user avatar Дядя добрый

      27 ноября 2022, 23:46

      Если Федоров что то спиздел , это один вопрос, будет отвечать по Украинскому закону!!! И так и будет , после войны продажных судей на ту же вешалку , что и сепаратистов повесим!!! А пидораша найдет себе нового идола и будет ему резиновый зад лизать, нищебродная , безмозолая нация , что тут ещё сказать. Пошли &&#*@ с Украины кацапы немытые.Слава Украине!!!

      user avatar Житель

      27 ноября 2022, 22:14

      Фёдоров красиво спи_дил 50 лямов для коммунального транспорта! И пытается об этом молчать! Патриот всё же!)

      user avatar Подилов

      27 ноября 2022, 19:16

      Кстати а почему Федоров не сидит с минько досих пор в тюрьме? Ведь они безбожно крали бюджетные деньги, они должны ответить по закону, Федоров рвется в город потому что там много награбленных активов, ему нужно добраться снова до корыта и бюджетных денег налогоплательщиков, его цель доить горожан от приватизированной тепло мелитополь, разве его беспокоит судьба горожан -уверен нет, его беспокоят только деньги и награбленные активы. А его ещё и гороем зделал за спланированный выкуп.

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 17:24

      Поволі і поволі МЕЛІТОПОЛЬШИНА НАША БУДЕ ЗВІЛЬНЕНА. Конче потрібно наразі єднатися задля цієі мети. Всіх рашистів до біса коліном під сраку в немиту *едерашу. СЛАВА НАЦІІ !!!ПИЗДА *ЕДЕРАЦІІ

      user avatar Для 13:46

      27 ноября 2022, 16:09

      Это ты к чему пьорднул, чубатый свинорыл?

      user avatar Сквиртослав

      27 ноября 2022, 13:46

      Парашники в агонии1 так быстро руснявые ещё не бегали никогда.

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 13:42

      Смотрите господа какая ситуация получается сейчас - после референдумов Херсон и область включены в состав эрэфии. А вот уже не первый день кто-то обстреливает Херсон с областью. Это наверно могут быть ВСУ либо инопланетяне или орки, причём последнее более вероятно так как ВСУ по своим не стреляет а инопланетяне каждый день не прилетают. Тогда наяву проявление садомазо, как иначе можно это обьяснить.

      user avatar для 12:53

      27 ноября 2022, 13:08

      Ты само то поняло, что написало, чепушило свидомое??? По твоему тупому разумению, этот писака из Мелитополя? Бросай нюхать кокс, убогий! А то станешь таким, как сбежавший недоМЭРишка. Никому не нужный)

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 13:08

      бей бандер педиков спасай украину

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 12:55

      12.24,сосать-это жизненная необходимость у кацапов.

      user avatar фольксдойче

      27 ноября 2022, 12:53

      Иван Фуеевич,из тебя парашно-нацистское гавно попёрло?В Мелитополе сотня наций и до вашего парашного вмешательства жили дружно.

      user avatar Иван Сергеевич

      27 ноября 2022, 12:30

      Шейтельман)))))) украинский писатель)))))))))))

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 12:24

      свидоми сосите член у путина чтоб свет дал придурки конченые

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 12:00

      Как кто?ТСЖ и есть пидар.

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 11:54

      ТСЖ,так кто пидары?

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 11:53

      Весело будет кацапидорам когда ВСУ возьмут под огневой контроль трассу на Ростов ,а к перешейкам Крыма уже пристрелялись.

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 11:49

      Кацапскую писанину понимать надо так-в ходе оступления кацапы будут взрывать город о потом после освобождения добьют город ракетами.Так кто же пидары?

      user avatar егерь

      27 ноября 2022, 11:47

      Похоже что начнут не с Мелитополя а с правого берега и Кингбургской косы.Там сегодня аж коса трясётся-кацапов выжигают.

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 11:44

      Гм...так от Херсона нихера не осталось?

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 11:44

      А кто добивает Херсон?И кто пидары?

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 11:43

      11.27,освободи себя от гавна.

      user avatar ТСЖ

      27 ноября 2022, 11:41

      Ага а в ходе всех этих мероприятий не останется от города нихера, а потом как Херсон будут ракетами добивать..... Пидары....

      user avatar Крот

      27 ноября 2022, 11:35

      3-4 месяца и Мелитополь освобождëн, даже не сомневайтесь, армия Росии слаба, и надломленна, морально уже готова к поражению и отступлению!

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 11:27

      Федоров пусть сначала себя освободит от наркоты.

      user avatar Гость

      27 ноября 2022, 11:06

      Вы там с Федоровым определись когда Мелитополь освободят,а то он говорит что скоро :-)

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.