Сьогодні мешканці Мелітополя зіштовхнулися з черговою проблемою на КПП у Василівці – окупанти не випустили чоловіків призовного віку навіть із наявною перепусткою.
У всіх чоловіків призовного віку військові росії вимагали документ, який підтверджує, що він непридатний до військової служби. Тим, хто не зміг надати такого документа, сказали повертатися додому. Але привід вигадали унікальний:
- Вам краще залишитись на нашій території, бо в Україні вас одразу відправлять воювати. Посилалися на Закон росії згідно з яким нібито в Мелітополі на інших окупованих територіях, в армію йдуть тільки в добровільному порядку, - розповідають жителі Мелітополя.
Раніше ми повідомляли про те, що довкола Мелітополя окупанти буквально повторюють шлях німецьких фашистів – відновлюють оборонну лінію Вотан часів Другої Світової. Тут доречно нагадати, що оборона гітлерівців по лінії Вотан була прорвана, після чого вони втекли до Криму, якого було звільнено вже за кілька місяців. Не найкращому для себе прикладу вирішили наслідувати росіяни, але українців така аналогія зараз більш ніж влаштовує.