UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:45

Зеленський заінтригував домовленостями щодо додаткової ППО від Іспанії

Сьогодні, 20:05

Що заважає схудненню, упередження та помилки, які заважають скинути зайві кілограми

Сьогодні, 19:50

Чи з’являться в "Резерв+" електронні повістки: в Міноборони зробили чітку заяву

Сьогодні, 19:44

Спочатку відкрили, а тепер перевіряють на безпеку: у Мелітополі масово закривають атракціони (фото)

Сьогодні, 19:40

Підірвали банк, щоб викрасти понад 5,5 млн грн: поліція затримала злочинців, серед яких і запоріжець

Сьогодні, 19:28

"Китай йде тонким лезом": NYT оцінило ризики і вигоди Пекіна від підтримки Росії у війні

Сьогодні, 19:17

В Мережі набирає популярності нова гра: в ній помітили російський слід

Сьогодні, 18:58

Країни ЄС почали знімати обмеження для України на удари по території РФ, - Боррель

Сьогодні, 18:46

Важливо деокупувати Херсонську та Запорізьку області зі «столицею» в Мелітополі: експерт пояснив їхнє значення для світу

Сьогодні, 18:30

Росія готує відкриття фронту на півночі - Умєров

Сьогодні, 18:30

Стало відомо, який зруйнований об’ект у Запоріжжі першим відбудують після перемоги

Сьогодні, 18:14

Британська армія буде надто малою, щоб допомогти воювати з Росією — європейські генерали

Сьогодні, 18:05

Удар по Одесі: експерт розповів про цікаву деталь атаки РФ

Сьогодні, 17:50

Росія використовує криптовалюту та бартер для торгівлі з Китаєм, - Bloomberg

Сьогодні, 17:45

Судитимуть вчительку, яка в селі під Мелітополем створила «кадетський клас», де дітей готують до служби в армії (фото)

Сьогодні, 17:38

Окупанти здійснили дев’ять штурмів в районі Старомайорського і Малої Токмачки, - ОК “Південь”

Сьогодні, 17:33

Залишилось 50 днів. Що треба знати при оновленні даних у "Резерв+" та чи продовжать терміни

Сьогодні, 17:11

Боррель закликав країни ЄС схвалити удари України західною зброєю по Росії

Сьогодні, 16:51

Чи є загроза для України від льотних навчань у Білорусі: що кажуть прикордонники

Сьогодні, 16:44

Майже через два роки: у столиці попрощаються з убитим у Оленівці мелітопольським воїном (фото)

Сьогодні, 16:42

Аналізи сечі – коли та як здавати?

Сьогодні, 16:31

Запоріжжя, як і всю Україну, очікують тривалі блекаути - радник прем' єр-міністра України

Сьогодні, 16:28

Боррель закликав країни ЄС схвалити удари України західною зброєю по Росії

Сьогодні, 16:27

Помер засновник і голова агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко

Сьогодні, 16:10

Парламент Швейцарії схвалив висилку російських шпигунів перед самітом миру щодо України
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гостья

    29 ноября 2022, 21:32

    Россия. Пишите правильно, недоумки.

    user avatar Гость

    29 ноября 2022, 14:48

    На рот ты возмешь! Берун хуев! Сука, сидит #&**@ малолетнее где то у мамки под юбкой и берет Мелитополь уже девятый месяц! Фуфлыжник конченный!

    user avatar Гость

    29 ноября 2022, 14:26

    Для ЗСУ и Крым возьмем, не сомневайся, Крым это Украина!!!

    user avatar ЗСУ

    29 ноября 2022, 14:20

    А с чего вы взяли что не в окопах? Интернет у нас есть, спасибо Илону Маску. Мы в районе Васильевки.

    user avatar Гость

    29 ноября 2022, 12:26

    Гостю ниже 12:10 мы это украинцы, ЗСУ - но ты наверно руцкий, судя по тугодимию… Скоро узнаёшь кто освободит город от рузких фашистов.

    user avatar Гость

    29 ноября 2022, 12:10

    Кто это "МЫ" ? Одно дело строчить комментарии в интернете,а другое в окопах сидеть. Очень много вас диванных освободителей!

    user avatar ЗСУ

    29 ноября 2022, 09:21

    Слишком долго город находится в оккупации и неизвестно сколько еще будет, а жизнь идет, многие получают паспорт вынужденно, например чтобы устроится на работу или еще что то, тут ничего такого нет. Без нужды не стоит его брать, зря потраченное время. Оккупанты не смогут удержать эти территории, это вопрос времени. Про Крым не знаю, а юг мы вернем.

    user avatar Гость

    29 ноября 2022, 07:36

    риа вы брехливые пидары

    user avatar Гость

    29 ноября 2022, 07:12

    Вы уже определитесь! Вчера рассказывали что никто не хочет получать, сегодня уже заставляют! Никто никого не заставляет! Люди добровольно идут и получают паспорта! И таких много, я один из них! Потому что думаю что когда Мелитополь перейдет полностью на российское законодательство будут очереди побольше! Чтобы сдать документы был 15678-ой. Сейчас запись перевалила уже за 50000!

    user avatar Дмитрий

    29 ноября 2022, 06:05

    Криворожская мэрия по тендеру закупает телевизор за 9 000 000 гр,очень необходимая покупка во время войны!

    user avatar Ира

    29 ноября 2022, 05:12

    Банк требует уплаты кредита,прекрасно зная,что мы находимся на оккупированной территории и без работы ,и знает причину,по которой мы выехать не можем,угрожая подать на нас в суд!Мы им отписались,что работа не появится даже после освобождения и отмены военного положения,так как работа была специфической,а другую делать мы не можем-мы инвалиды!Но банк и слышать не хочет!Продолжает терроризировать!Очень неприятно.орков мы точно сюда не звали и не по своей воле оказались в этой ситуации,придумываем об получении паспорта РФ,хотя очень не хочется ..и об интеллектуальной работе,пока зовут,чтобы выплатить этот долбаный кредит...чтоб сдох тот,кто довел всех до моральных и физических страданий...

    user avatar Гость

    29 ноября 2022, 05:02

    УВ.господа чиновники,прежде чем гнобить народ,на себя посмотрите,на свои "грешки"!

    user avatar Гость

    29 ноября 2022, 04:59

    А пока идёт война,чиновники в Черкасской обл разворовывают лес на миллионы .А нас обвиняют в коллабрационизм!За то,что кушать хотим!Не положено холопам кушать!

    user avatar Гости

    29 ноября 2022, 04:41

    Вообще-то то по КУ президент В.Зеленский и мэр наши гаранты безопасности!!!Вот только куда эта безопасность 24 февраля делась?Продалась за очередной транш МВФ,который депутаты по карманам растащили,а нашим детям до седьмого колена его отрабатывать придется?Как то не очень прилично получается ..

    user avatar Для 23:35

    29 ноября 2022, 01:26

    Видно всю свою некчемную жизнь ты только и делал сосию сосию сосию .... Пидарррок ты редкостный)))

    user avatar Гость

    28 ноября 2022, 23:35

    Тупому руцкому существу - когда город освободят от окупации русского скота, вам кирдык. Либо убегать на сасию

    user avatar Гость

    28 ноября 2022, 21:54

    Зачем нам куда-то уезжать если мы уже в России,вы же сами этого хотели!

    user avatar Гость

    28 ноября 2022, 21:37

    Всех кто взял паспорт сасии и люит сасию, после освобождения 15 лет каторги или @@**# на сасию.

    user avatar Житель

    28 ноября 2022, 21:02

    Свидетели сказали.

    user avatar Гость

    28 ноября 2022, 20:44

    А кто сказал, чё то очередь за паспортом

    user avatar Гость

    28 ноября 2022, 20:01

    сРИА молодцы,показали сколько людей за паспортом стоят в очереди!!!

    user avatar Гость

    28 ноября 2022, 19:58

    Не лопни,урод.

    user avatar Мелитополец

    28 ноября 2022, 19:39

    ХВАТИТ БРЕХАТЬ ! НУ НЕ НАДОЕЛО ЛИ БЫТЬ СМЕШНЫМИ ? НИКТО НИКОГО НЕ ЗАСТАВЛЯЕТ И НЕ ЗАСТАВЛЯЛ !

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.