Стрічка новин

    Вчора, 21:30

    По Запорізькій області поновили стабілізаційні відключення світла

    Вчора, 20:53

    ЄС попередив Грузію про санкції у разі поновлення авіасполучення з Росією

    Вчора, 20:29

    Хоче, щоб розірвав контракт: дружина окупанта поскаржилась що його не відпускають додому (перехоплення)

    Вчора, 20:17

    Вже 5 країн планують використати українську "Дію" для створення своїх цифрових додатків

    Вчора, 19:54

    Нелегальні мігранти знову штурмують білорусько-польський кордон

    Вчора, 19:40

    В Енергодарі окупанти ще частіше стали викрадати атомників

    Вчора, 19:37

    У Мелітопольському районі школярки шлють розпусні відео окупантам - соцмережі

    Вчора, 19:28

    Міноборони звернулося до українців із важливим проханням

    Вчора, 19:05

    Пригожин домігся свого? У Росії анонсували дату блокування YouTube

    Вчора, 18:52

    Губернатора Північної Осетії та російських пропагандистів обстріляли в Україні, - росЗМІ

    Вчора, 18:44

    У Запоріжжі жінка врятувала сусідку, на яку накинувся пʼяний чоловік

    Вчора, 18:27

    Резніков: рішення, бути мені міністром оборони чи ні, приймає одна людина

    Вчора, 18:20

    Мелітопольські поліцейські врятували від смерті мешканку Запоріжжя (фото)

    Вчора, 18:13

    Набуло чинності ембарго ЄС щодо нафтопродуктів з РФ: чого чекати, - The Economist

    Вчора, 17:50

    Не тільки Макіївка. ЗМІ дізналися про успішний удар ЗСУ по колоні мобілізованих росіян

    Вчора, 17:40

    У розшук оголошена ректора Бердянського університету, яка давала хабар

    Вчора, 17:34

    Що потрібно для в’їзду дитини з іноземним свідоцтвом про народження в Україну: пояснення МВС

    Вчора, 17:11

    В Одесі 40% споживачів досі без електрики. Світло обіцяють вмикати по 2 години

    Вчора, 17:04

    У Мелітопольському районі окупанти пішли з обшуками до вчителів українських шкіл - Іван Федоров (відео)

    Вчора, 16:49

    Польща скоро почне будувати загородження на кордоні з Росією

    Вчора, 16:37

    Постачає після переробки в США та Європу. Індія закуповує більше нафти у РФ, - Bloomberg

    Вчора, 16:36

    Під Бахмутом загинув талановитий дизайнер із Запоріжжя

    Вчора, 16:13

    Поки в Україні є російська лінія фронту, вона має бути під вогнем DPICM і ATACMS, - радник Залужного

    Вчора, 16:01

    Під Мелітополем чути звуки потужних вибухів

    Вчора, 15:54

    В ЄС відкинули можливість відправки своїх військових в Україну
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      34

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Мелитополец

      30 ноября 2022, 19:24

      Рашка применит "авиацию с бомбами"? Это как? Бомбардировки ФАБами с горизонтального полета, как во вторую мировую? Не подавив ПВО...вперёд, лично я не против) Впрочем такие попытки уже были, и заканчивались они для "второй армии мира" плачевно...плачевно настолько, что ещё летом пошли разговоры о расконсервации старых Су-24, снятых с вооружения, и они уже пошли в ход - один такой с месяц назад грохнулся, не дотянув до АБ Миллерово, это не считая заявлений ГШ ВСУ, в которых тоже упоминается приземление бомберов такого типа, но пока без пруфов

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 17:21

      Все кто из Мирного знают что ударили по пустому ДК ,никого там не было.

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 15:15

      Недоумку, возможно там гражданские и военные потери, гражданских очень много погибло при атаках расеян. Возможно это сплюсовали. Хотя читал, они пишут это плюс раненые, то есть военные, гражданские и раненые.

      user avatar Гостя

      30 ноября 2022, 14:34

      Лучше скажите кто съездил в Мирное,как там поживает ДК и орки небось уже встретились с кобзоном

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 14:16

      сколько же вас сюрпризов еще ждет, кастрюльки!

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 14:15

      не не. я английский знаю. она сказала убитыми. так что не пи...ди.

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 14:09

      Недоумку ниже 12:54 ты читал что она внесла в эти цифры всех раненых. А быдло восприняло как безвозвратные потери.

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 13:48

      Уничтожают вторую недоармию мира:))

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 12:55

      отступили не от кого, а для чего. Все увидишь свинособака

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 12:54

      не, урсула проболталась

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 12:46

      Свинособак полный Мелитополь.Интересно,а от кого они с Херсона съебались?

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 12:45

      Кацапские базары про вундервафли свидетельствуют о полной жопе Кацапии.Кстати придётся менять название рейха,как неправидно присвоенное,ну какая вы @*@*# Русь?

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 12:42

      Катастрофа ВСУ на Донбасе?Сукаеева гавкнула?Или дебил Когашенков наплёл?А про боевых комаров?

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 11:26

      скоро узнаешь, что может "мыльный пузырь"

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 11:25

      если бы пыталась, мне бы сейчас не с кем было бы так приятно общаться

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 11:08

      Пыталась россия авиацию применять, и флот пыталась.... мы уже видели) Одни понты у вас! Мыльный пузырь ваша росия

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:28

      Хлопчик, свинособаки уже почти все в польше спрятались

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:23

      молчат, потому что укропропаганда этого не разрешает показывать

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:19

      а за катастрофу украинских войск на Донбассе почему молчите?

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:17

      я всем вам тут так скажу. Если Россия применит хотя бы авиацию с бомбами, не говоря о остальном имеющемся оружии (не ядерном) все закончится очень скоро. Просто России это пока не нужно

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:13

      да уже победили. украины нет

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:12

      пустые города брать много ума не надо

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:10

      Все 40 миллионов украинцев на месте и только кацапский Ванька-дурак верит в то что победит Украину.На то он и дурак.

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:09

      а ты давно из Мелитополя драпал?

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:06

      Свинюка хрюкает для самоуспокоения.

      user avatar Свинособаке 09:39

      30 ноября 2022, 10:04

      Давно из Херсона драпал?

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 10:04

      Ага....после Харьковской и Херсона....забыл...как вы уё*бывали.

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 09:39

      та нету уже никакой украины, забудь

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 09:33

      Асвабадителей уже повезли на Крым....всё что осталось...

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 09:31

      Мы все тут обнутые и одурённые нацистской пропагандой.а кацапы все умные,в белом и на защите человечества.Песец мля...

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 09:26

      Пропагандой кого?Сукабеевой?Или соловьиного гавна?

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 09:14

      То ты так думаешь, накачанный пропагандой 09:06

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 09:06

      Брешиш ти і собаки разом з тобою..Все є Україна

      user avatar Гость

      30 ноября 2022, 08:34

      Ох и брехуны...

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.