UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:15

Наслідки бездіяльності Конгресу у питанні допомоги Україні жахливі, - Байден

Вчора, 20:05

Знищення "Мрії": СБУ завершила розслідування, підозрюваним загрожує до 15 років тюрми

Вчора, 19:50

"Дві години стоячи у дворі без дозволу сісти": журналіст Ткач про затримання у Польщі

Вчора, 19:30

Безугла рознесла законопроєкт про мобілізацію і покинула засідання Комітету Ради

Вчора, 19:29

"Крок до успіху" - окупанти залучать мелітопольських студентів до крадіжки зерна (фото)

Вчора, 19:15

Департамент реєстраційних послуг Запорізької міської ради припинив роботу

Вчора, 19:15

Туск поставив ультиматум ЄС щодо українського зерна

Вчора, 19:00

У травні 2024 року спливають пʼять років президентства Зеленського. Кажуть, що він утратить легітимність

Вчора, 18:40

У Росії ліквідували воєнного злочинця: чим "відзначився"

Вчора, 18:28

Директору мелітопольської школи, яка пішла на співпрацю з окупантами, оголосили підозру (фото)

Вчора, 18:20

За заступника голови Запорізької облради внесли заставу

Вчора, 18:20

Досягне кульмінації у березні-травні. СБУ розкрила деталі нової російської ІПСО "Майдан-3"

Вчора, 18:08

Співачка LP похвалилася худі з прапором Росії

Вчора, 18:00

Під Краматорськом спалахнула пожежа: загинула дитина, ще дві дівчинки постраждали

Вчора, 17:50

Програма на 50 млрд євро для України: ЄК майже вдвічі збільшить допомогу у 2024 році

Вчора, 17:36

Другий за добу. ЗСУ збили ще один Су-34 росіян

Вчора, 17:30

Ще один сухопутний коридор – рашисти активно будують залізницю до Криму через Мелітополь (фото)

Вчора, 17:20

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який навів російські С-300 на багатоповерхівку у Запоріжжі

Вчора, 17:12

Вже не вперше. У Новій Каховці партизани підірвали штаб партії Путіна (фото)

Вчора, 16:52

Командири РФ віддають прямі накази розстрілювати українських полонених, - прокурор

Вчора, 16:35

Відправлення військ НАТО в Україну: Столтенберг зробив заяву

Вчора, 16:29

У Мелітополі після масштабного збою в інтернеті почали працювати заблоковані сайти та соцмережі

Вчора, 16:18

У Львові попращались з загиблим військовим з Бердянська (фото)

Вчора, 16:10

У Львівській області авто евакуації загиблих військових потрапило у ДТП: є жертви і поранені

Вчора, 15:50

Британська розвідка назвала наслідки ліквідації другого російського літака А-50
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    34

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Мелитополец

    30 ноября 2022, 19:24

    Рашка применит "авиацию с бомбами"? Это как? Бомбардировки ФАБами с горизонтального полета, как во вторую мировую? Не подавив ПВО...вперёд, лично я не против) Впрочем такие попытки уже были, и заканчивались они для "второй армии мира" плачевно...плачевно настолько, что ещё летом пошли разговоры о расконсервации старых Су-24, снятых с вооружения, и они уже пошли в ход - один такой с месяц назад грохнулся, не дотянув до АБ Миллерово, это не считая заявлений ГШ ВСУ, в которых тоже упоминается приземление бомберов такого типа, но пока без пруфов

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 17:21

    Все кто из Мирного знают что ударили по пустому ДК ,никого там не было.

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 15:15

    Недоумку, возможно там гражданские и военные потери, гражданских очень много погибло при атаках расеян. Возможно это сплюсовали. Хотя читал, они пишут это плюс раненые, то есть военные, гражданские и раненые.

    user avatar Гостя

    30 ноября 2022, 14:34

    Лучше скажите кто съездил в Мирное,как там поживает ДК и орки небось уже встретились с кобзоном

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 14:16

    сколько же вас сюрпризов еще ждет, кастрюльки!

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 14:15

    не не. я английский знаю. она сказала убитыми. так что не пи...ди.

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 14:09

    Недоумку ниже 12:54 ты читал что она внесла в эти цифры всех раненых. А быдло восприняло как безвозвратные потери.

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 13:48

    Уничтожают вторую недоармию мира:))

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 12:55

    отступили не от кого, а для чего. Все увидишь свинособака

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 12:54

    не, урсула проболталась

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 12:46

    Свинособак полный Мелитополь.Интересно,а от кого они с Херсона съебались?

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 12:45

    Кацапские базары про вундервафли свидетельствуют о полной жопе Кацапии.Кстати придётся менять название рейха,как неправидно присвоенное,ну какая вы #&*&& Русь?

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 12:42

    Катастрофа ВСУ на Донбасе?Сукаеева гавкнула?Или дебил Когашенков наплёл?А про боевых комаров?

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 11:26

    скоро узнаешь, что может "мыльный пузырь"

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 11:25

    если бы пыталась, мне бы сейчас не с кем было бы так приятно общаться

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 11:08

    Пыталась россия авиацию применять, и флот пыталась.... мы уже видели) Одни понты у вас! Мыльный пузырь ваша росия

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:28

    Хлопчик, свинособаки уже почти все в польше спрятались

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:23

    молчат, потому что укропропаганда этого не разрешает показывать

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:19

    а за катастрофу украинских войск на Донбассе почему молчите?

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:17

    я всем вам тут так скажу. Если Россия применит хотя бы авиацию с бомбами, не говоря о остальном имеющемся оружии (не ядерном) все закончится очень скоро. Просто России это пока не нужно

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:13

    да уже победили. украины нет

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:12

    пустые города брать много ума не надо

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:10

    Все 40 миллионов украинцев на месте и только кацапский Ванька-дурак верит в то что победит Украину.На то он и дурак.

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:09

    а ты давно из Мелитополя драпал?

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:06

    Свинюка хрюкает для самоуспокоения.

    user avatar Свинособаке 09:39

    30 ноября 2022, 10:04

    Давно из Херсона драпал?

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 10:04

    Ага....после Харьковской и Херсона....забыл...как вы уё*бывали.

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 09:39

    та нету уже никакой украины, забудь

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 09:33

    Асвабадителей уже повезли на Крым....всё что осталось...

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 09:31

    Мы все тут обнутые и одурённые нацистской пропагандой.а кацапы все умные,в белом и на защите человечества.Песец мля...

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 09:26

    Пропагандой кого?Сукабеевой?Или соловьиного гавна?

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 09:14

    То ты так думаешь, накачанный пропагандой 09:06

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 09:06

    Брешиш ти і собаки разом з тобою..Все є Україна

    user avatar Гость

    30 ноября 2022, 08:34

    Ох и брехуны...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.