UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 19:30

Чому українським військовим довелося вийти з Ласточкиного: думки експертів

Сьогодні, 19:30

"Пасажирів висадили, автобус виїхав": мешканців Мелітополя годинникам тримають на фільтрації при в'їзді до Криму

Сьогодні, 19:16

У Запоріжжі судитимуть членів злочинної наркоорганізації

Сьогодні, 18:55

Туск: якщо Україна та Польща посваряться, це стане "найбільшим ідіотизмом в історії"

Сьогодні, 18:43

Всіх треба повернути додому. Зеленський закликав робити більше можливого для звільнення полонених

Сьогодні, 18:33

У Мелітополі рашисти глушать мобільний зв'язок та перекидають техніку

Сьогодні, 18:20

У Запоріжжі невдовзі можуть з’явитися вулиці Степана Бандери та В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 18:16

У Польщі утилізують розсипане на кордоні українське зерно

Сьогодні, 18:06

Росіяни поширюють вкид про "підготовку до здачі Харкова". Україна спростувала фейк

Сьогодні, 17:50

"Війна не може закінчитися тільки миром": прем'єр Болгарії закликав до якнайшвидшого трибуналу

Сьогодні, 17:32

Мелітополь стане частиною великої військової бази – експерти назвали справжні цілі окупації регіону

Сьогодні, 17:31

Шахраї полюють на пенсіонерів: з'явилась нова схема з ідентифікацією громадян

Сьогодні, 17:15

У Запоріжжі пропонують збільшити фінансування сфери ЖКГ на 963 мільйона гривень

Сьогодні, 17:08

Пекін відповів на санкції Заходу проти китайських компаній за торгівлю з Росією

Сьогодні, 16:50

Аналоги "Шахеда": Україна наздогнала Росію за кількістю виробництва дронів-камікадзе

Сьогодні, 16:37

На голосування строєм - у мережі показали як у Мелітополі проходять фейкові вибори (відео)

Сьогодні, 16:31

ЄС може створити фонд для України з розробки дронів та ШІ, - Боррель

Сьогодні, 16:10

Україна може завершити війну на своїх умовах. Зеленський вказав на важливий момент

Сьогодні, 16:10

Запорізькі підприємці вимагають перегляду методики нарахування за опалення

Сьогодні, 15:50

Британська розвідка назвала вид зброї, який Путін використовує проти всього світу

Сьогодні, 15:46

Забив ніжкою від табуретки - мешканець Мелітополя жорстоко розправився із приятелем

Сьогодні, 15:36

Чи посилиться мобілізація після ухвалення нового закону: що кажуть у ТЦК

Сьогодні, 15:10

У Запоріжжі розпочнуться перевірки місцевих жителів - Федоров

Сьогодні, 15:09

Данія слідом за Швецією завершила розслідування підриву газопроводів "Північний потік"

Сьогодні, 14:53

Хто з мешканців Мелітополя може отримати тимчасове посвідчення громадянина України
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    34

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    08 декабря 2022, 19:59

    а хитродумные ватные сучки сбрасывают пукинские фуфли и гребут австралийский долларррр

    user avatar Вася

    08 декабря 2022, 16:26

    ОРКАМ ПЕЗ*ДЕЦ БУДЕ

    user avatar Гость

    08 декабря 2022, 05:34

    Смерть русне

    user avatar Гость

    07 декабря 2022, 11:22

    Сволоте ниже - поживем, и до тебя дойдет что над тобой недоразвитым существом надругались…

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 23:02

    У вас и Крым это Украина! И про Мелитополь можете забыть.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 19:42

    Цей чоловік велику справу робить. Треба було його з днем Волонтера привітати. Але ж краще пізніше та ще й з днем ЗСУ вітаю с найкращіми побажаннями!!! Слава Україні !!! А оркам та їм співчувающім вже час збиратися у дорогу бо Мелітополь був, є й завжди буде в Україні.

    user avatar Мелитополец

    06 декабря 2022, 18:53

    Ага, чего ледовую арену не упомянули, там лёд , тоже тыща тел лежать может. Я уже добровольно мобилизовался, скоро укровояк фаршировать буду. Русофобка Урсула даже занизила цифры, чтоб не шокировать всех. Оказалось, и этим шокировала. Думаю, херсонцы, радостно встретившие укров, очень пожалели или скоро пожалеют об этом.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:46

    Нах нам мэр,у нас тут всё своими глазами видно,ватоцефал.У тебя с психикой видать того...жопа она у тебя чует лучше чем хозяин.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:35

    Для 18:26. Как заявил мэр всея усраины федоров, даже в палисадниках лежат. Ну клоуны!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:30

    Отрицание — один из самых простых защитных механизмов психики. Это полный отказ от неприятной информации, который позволяет достаточно эффективно отгородиться от нее.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:26

    Мдя...на комплексе заипались сортировать...

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:24

    А у кацапа "всё хорошо прекрасная маркиза..."

    user avatar Гиркин

    06 декабря 2022, 18:21

    Кацап,на аэродроме в Энгельс -2 в начале взлётке уничтожены два стратега.Личный состав отказывается идти на аэродром.В Рязани все в ступоре.Кстати сколько вы просрали техники только в Харьковской?

    user avatar Для Мелитополец06 декабря 2022, 17:19

    06 декабря 2022, 17:43

    Ну не веришь в цифры украинского генштаба, поедь вниз на спорткомплекс Моторного завода. Поможешь пофасовать мясо "освободителям".

    user avatar Мелитополец

    06 декабря 2022, 17:19

    Тут кто-то верит в цифры генштаба усраины? Где потери техники и вертолётов в разы выше чем вообще было перед войной у России в приграничных областях? Ну и живите в своём мирке пока свет и интернет есть. Прозрение будет, не сомневайтесь.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 17:04

    Свято наближажться!! майже 100 000 дохлих кацапів і федерастів !!! Зі святом ЗСУ !!! СЛАВА НАЦІІ !!!ПИЗДА ФЕДЕРАЦІІ))))))))))

    user avatar Гиркин

    06 декабря 2022, 17:02

    Олекса,всё будет Украина!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:57

    Ну до Нового года вряд ли...но в принципе они все знают что им пиздец,особенно если поймают местные.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:52

    Багато "розумних" на язик федерастів. Так чи інакше кацапня розуміє очевидні речі - до Нового року Мелітополь буде звільнено. Тому і рвуться на очко. Подонки - ваша доля всіх давно визначена ЗСУ та СБУ!!!! Це невідворотньо !!!!!!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:51

    НАСТОЯЩИЕ ПАТРИОТЫ ещё просто не познакомились с местным гестапо.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:49

    Она всегда была патриотом собственных доходов,но так и сдохнет тупой торговкой.

    user avatar старожил

    06 декабря 2022, 16:46

    Это хто патриот_Гайсумова что ли?

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:40

    За сутки до оставления Херсона гауляйтер инхний тоже звиздел как наш местный ватоцефал.А потом помчался впереди собственного визга.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:38

    А надо было остаться,чтобы их замордовали в пяти гестапо.Сцуко,ведь будешь лететь пердеть и радовацца!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:34

    Пусть эти несколько тысяч сначала вернутся! Свалили как крысы!

    user avatar Гиркин

    06 декабря 2022, 16:25

    Вот эти несколько тысяч.которые выходили на протесты рискуя жизнью. ,они вам кацапы поблажки не дадут,вы профуры ВСУ на шею будуте кидаться,если вас им отдадут.Так что визжать начинайте заранее,вдруг поможет.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:21

    В предчуствии беды!

    user avatar зэк

    06 декабря 2022, 16:13

    Чего пидорасы заистерили?жопа пухнет?

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:03

    Дурак думкой богатеет

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 15:57

    Пиздец, долбоебы! Вы еще Ване на карточку кидайте деньги! Лох это судьба! Дэбилы блть!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 15:44

    У вас что,очередная раскумарка?Ну вы и долбите там...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.