Стрічка новин

    Вчора, 21:30

    По Запорізькій області поновили стабілізаційні відключення світла

    Вчора, 20:53

    ЄС попередив Грузію про санкції у разі поновлення авіасполучення з Росією

    Вчора, 20:29

    Хоче, щоб розірвав контракт: дружина окупанта поскаржилась що його не відпускають додому (перехоплення)

    Вчора, 20:17

    Вже 5 країн планують використати українську "Дію" для створення своїх цифрових додатків

    Вчора, 19:54

    Нелегальні мігранти знову штурмують білорусько-польський кордон

    Вчора, 19:40

    В Енергодарі окупанти ще частіше стали викрадати атомників

    Вчора, 19:37

    У Мелітопольському районі школярки шлють розпусні відео окупантам - соцмережі

    Вчора, 19:28

    Міноборони звернулося до українців із важливим проханням

    Вчора, 19:05

    Пригожин домігся свого? У Росії анонсували дату блокування YouTube

    Вчора, 18:52

    Губернатора Північної Осетії та російських пропагандистів обстріляли в Україні, - росЗМІ

    Вчора, 18:44

    У Запоріжжі жінка врятувала сусідку, на яку накинувся пʼяний чоловік

    Вчора, 18:27

    Резніков: рішення, бути мені міністром оборони чи ні, приймає одна людина

    Вчора, 18:20

    Мелітопольські поліцейські врятували від смерті мешканку Запоріжжя (фото)

    Вчора, 18:13

    Набуло чинності ембарго ЄС щодо нафтопродуктів з РФ: чого чекати, - The Economist

    Вчора, 17:50

    Не тільки Макіївка. ЗМІ дізналися про успішний удар ЗСУ по колоні мобілізованих росіян

    Вчора, 17:40

    У розшук оголошена ректора Бердянського університету, яка давала хабар

    Вчора, 17:34

    Що потрібно для в’їзду дитини з іноземним свідоцтвом про народження в Україну: пояснення МВС

    Вчора, 17:11

    В Одесі 40% споживачів досі без електрики. Світло обіцяють вмикати по 2 години

    Вчора, 17:04

    У Мелітопольському районі окупанти пішли з обшуками до вчителів українських шкіл - Іван Федоров (відео)

    Вчора, 16:49

    Польща скоро почне будувати загородження на кордоні з Росією

    Вчора, 16:37

    Постачає після переробки в США та Європу. Індія закуповує більше нафти у РФ, - Bloomberg

    Вчора, 16:36

    Під Бахмутом загинув талановитий дизайнер із Запоріжжя

    Вчора, 16:13

    Поки в Україні є російська лінія фронту, вона має бути під вогнем DPICM і ATACMS, - радник Залужного

    Вчора, 16:01

    Під Мелітополем чути звуки потужних вибухів

    Вчора, 15:54

    В ЄС відкинули можливість відправки своїх військових в Україну
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      34

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      08 декабря 2022, 19:59

      а хитродумные ватные сучки сбрасывают пукинские фуфли и гребут австралийский долларррр

      user avatar Вася

      08 декабря 2022, 16:26

      ОРКАМ ПЕЗ*ДЕЦ БУДЕ

      user avatar Гость

      08 декабря 2022, 05:34

      Смерть русне

      user avatar Гость

      07 декабря 2022, 11:22

      Сволоте ниже - поживем, и до тебя дойдет что над тобой недоразвитым существом надругались…

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 23:02

      У вас и Крым это Украина! И про Мелитополь можете забыть.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 19:42

      Цей чоловік велику справу робить. Треба було його з днем Волонтера привітати. Але ж краще пізніше та ще й з днем ЗСУ вітаю с найкращіми побажаннями!!! Слава Україні !!! А оркам та їм співчувающім вже час збиратися у дорогу бо Мелітополь був, є й завжди буде в Україні.

      user avatar Мелитополец

      06 декабря 2022, 18:53

      Ага, чего ледовую арену не упомянули, там лёд , тоже тыща тел лежать может. Я уже добровольно мобилизовался, скоро укровояк фаршировать буду. Русофобка Урсула даже занизила цифры, чтоб не шокировать всех. Оказалось, и этим шокировала. Думаю, херсонцы, радостно встретившие укров, очень пожалели или скоро пожалеют об этом.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 18:46

      Нах нам мэр,у нас тут всё своими глазами видно,ватоцефал.У тебя с психикой видать того...жопа она у тебя чует лучше чем хозяин.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 18:35

      Для 18:26. Как заявил мэр всея усраины федоров, даже в палисадниках лежат. Ну клоуны!

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 18:30

      Отрицание — один из самых простых защитных механизмов психики. Это полный отказ от неприятной информации, который позволяет достаточно эффективно отгородиться от нее.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 18:26

      Мдя...на комплексе заипались сортировать...

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 18:24

      А у кацапа "всё хорошо прекрасная маркиза..."

      user avatar Гиркин

      06 декабря 2022, 18:21

      Кацап,на аэродроме в Энгельс -2 в начале взлётке уничтожены два стратега.Личный состав отказывается идти на аэродром.В Рязани все в ступоре.Кстати сколько вы просрали техники только в Харьковской?

      user avatar Для Мелитополец06 декабря 2022, 17:19

      06 декабря 2022, 17:43

      Ну не веришь в цифры украинского генштаба, поедь вниз на спорткомплекс Моторного завода. Поможешь пофасовать мясо "освободителям".

      user avatar Мелитополец

      06 декабря 2022, 17:19

      Тут кто-то верит в цифры генштаба усраины? Где потери техники и вертолётов в разы выше чем вообще было перед войной у России в приграничных областях? Ну и живите в своём мирке пока свет и интернет есть. Прозрение будет, не сомневайтесь.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 17:04

      Свято наближажться!! майже 100 000 дохлих кацапів і федерастів !!! Зі святом ЗСУ !!! СЛАВА НАЦІІ !!!ПИЗДА ФЕДЕРАЦІІ))))))))))

      user avatar Гиркин

      06 декабря 2022, 17:02

      Олекса,всё будет Украина!

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:57

      Ну до Нового года вряд ли...но в принципе они все знают что им пиздец,особенно если поймают местные.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:52

      Багато "розумних" на язик федерастів. Так чи інакше кацапня розуміє очевидні речі - до Нового року Мелітополь буде звільнено. Тому і рвуться на очко. Подонки - ваша доля всіх давно визначена ЗСУ та СБУ!!!! Це невідворотньо !!!!!!

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:51

      НАСТОЯЩИЕ ПАТРИОТЫ ещё просто не познакомились с местным гестапо.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:49

      Она всегда была патриотом собственных доходов,но так и сдохнет тупой торговкой.

      user avatar старожил

      06 декабря 2022, 16:46

      Это хто патриот_Гайсумова что ли?

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:40

      За сутки до оставления Херсона гауляйтер инхний тоже звиздел как наш местный ватоцефал.А потом помчался впереди собственного визга.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:38

      А надо было остаться,чтобы их замордовали в пяти гестапо.Сцуко,ведь будешь лететь пердеть и радовацца!

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:34

      Пусть эти несколько тысяч сначала вернутся! Свалили как крысы!

      user avatar Гиркин

      06 декабря 2022, 16:25

      Вот эти несколько тысяч.которые выходили на протесты рискуя жизнью. ,они вам кацапы поблажки не дадут,вы профуры ВСУ на шею будуте кидаться,если вас им отдадут.Так что визжать начинайте заранее,вдруг поможет.

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:21

      В предчуствии беды!

      user avatar зэк

      06 декабря 2022, 16:13

      Чего пидорасы заистерили?жопа пухнет?

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 16:03

      Дурак думкой богатеет

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 15:57

      Пиздец, долбоебы! Вы еще Ване на карточку кидайте деньги! Лох это судьба! Дэбилы блть!

      user avatar Гость

      06 декабря 2022, 15:44

      У вас что,очередная раскумарка?Ну вы и долбите там...

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.