UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:40

Сенсаційна заява Шольца про кінець війни: чи піде Росія на мир

Сьогодні, 20:20

Скільки людей вважаються зниклими безвісти в Україні: цифра шокує

Сьогодні, 20:04

Посольство закликало громадян Казахстану покинути дві області України: яка причина

Сьогодні, 19:56

У ДТЕК назвали кількість знищених росіянами енергоблоків

Сьогодні, 19:35

Аварія автобуса у Німеччині: серед постраждалих є українки

Сьогодні, 19:32

Зручно, сидячи в кріслі в Мелітополі: директор школи з Бурятії обурилася аферою Є.Балицького на бензині (фото)

Сьогодні, 19:23

Telegram співпрацює з ФСБ та Роскомнаглядом: у СБУ розкрили деталі

Сьогодні, 18:52

Що готують замість паски на католицький Великдень: святковий рецепт, який варто спробувати

Сьогодні, 18:30

Зеленський попередив про загрозу нового наступу РФ

Сьогодні, 18:29

В окупованому Мелітополі за наказом путіна будуть "зміцнювати" ФСБ

Сьогодні, 18:10

У школах, що запрацюють в Запоріжжі офф-лайн, діти навчатимуться в укриттях – Іван Федоров (відео)

Сьогодні, 18:08

Франція заблокувала фейковий сайт з набору добровольців на війну в Україні, - ЗМІ

Сьогодні, 18:00

У Севастополі збито літак

Сьогодні, 17:50

Компроміс, скринінг, заборона експорту з РФ: як Україна та Польща вирішують питання кордону

Сьогодні, 17:33

32-річний мешканець Мелітополя заснув за кермом, влетів в авто і на смерть збив 21-річного пішохода (фото)

Сьогодні, 17:29

Кардіолог назвала звичку, яка допоможе покращити життя

Сьогодні, 17:17

У Запорізькій області під час пожежі в будинку загинув чоловік

Сьогодні, 17:10

Чи зміниться щось для України в разі зникнення Путіна: прогноз Буданова

Сьогодні, 16:52

Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки і назвав головні завдання

Сьогодні, 16:39

Ледь будинок не завалився: у Мелітополі прогримів гучний вибух - над містом видніється стовп диму (фото) (оновлено)

Сьогодні, 16:27

Блокування кордону й не лише. Україна та Польща провели перемовини: перші деталі

Сьогодні, 16:27

10 варіантів зробити свою дівчину щасливішою!

Сьогодні, 16:10

Чи спробує Путін використати теракт під Москвою для ескалації війни: оцінка ГУР

Сьогодні, 16:00

Рашисти заселяють гастарбайтерів у готелі Бердянська

Сьогодні, 15:51

Куйбишевський НПЗ повністю зупинився після удару дронів, - Reuters
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    34

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    08 декабря 2022, 19:59

    а хитродумные ватные сучки сбрасывают пукинские фуфли и гребут австралийский долларррр

    user avatar Вася

    08 декабря 2022, 16:26

    ОРКАМ ПЕЗ*ДЕЦ БУДЕ

    user avatar Гость

    08 декабря 2022, 05:34

    Смерть русне

    user avatar Гость

    07 декабря 2022, 11:22

    Сволоте ниже - поживем, и до тебя дойдет что над тобой недоразвитым существом надругались…

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 23:02

    У вас и Крым это Украина! И про Мелитополь можете забыть.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 19:42

    Цей чоловік велику справу робить. Треба було його з днем Волонтера привітати. Але ж краще пізніше та ще й з днем ЗСУ вітаю с найкращіми побажаннями!!! Слава Україні !!! А оркам та їм співчувающім вже час збиратися у дорогу бо Мелітополь був, є й завжди буде в Україні.

    user avatar Мелитополец

    06 декабря 2022, 18:53

    Ага, чего ледовую арену не упомянули, там лёд , тоже тыща тел лежать может. Я уже добровольно мобилизовался, скоро укровояк фаршировать буду. Русофобка Урсула даже занизила цифры, чтоб не шокировать всех. Оказалось, и этим шокировала. Думаю, херсонцы, радостно встретившие укров, очень пожалели или скоро пожалеют об этом.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:46

    Нах нам мэр,у нас тут всё своими глазами видно,ватоцефал.У тебя с психикой видать того...жопа она у тебя чует лучше чем хозяин.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:35

    Для 18:26. Как заявил мэр всея усраины федоров, даже в палисадниках лежат. Ну клоуны!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:30

    Отрицание — один из самых простых защитных механизмов психики. Это полный отказ от неприятной информации, который позволяет достаточно эффективно отгородиться от нее.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:26

    Мдя...на комплексе заипались сортировать...

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 18:24

    А у кацапа "всё хорошо прекрасная маркиза..."

    user avatar Гиркин

    06 декабря 2022, 18:21

    Кацап,на аэродроме в Энгельс -2 в начале взлётке уничтожены два стратега.Личный состав отказывается идти на аэродром.В Рязани все в ступоре.Кстати сколько вы просрали техники только в Харьковской?

    user avatar Для Мелитополец06 декабря 2022, 17:19

    06 декабря 2022, 17:43

    Ну не веришь в цифры украинского генштаба, поедь вниз на спорткомплекс Моторного завода. Поможешь пофасовать мясо "освободителям".

    user avatar Мелитополец

    06 декабря 2022, 17:19

    Тут кто-то верит в цифры генштаба усраины? Где потери техники и вертолётов в разы выше чем вообще было перед войной у России в приграничных областях? Ну и живите в своём мирке пока свет и интернет есть. Прозрение будет, не сомневайтесь.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 17:04

    Свято наближажться!! майже 100 000 дохлих кацапів і федерастів !!! Зі святом ЗСУ !!! СЛАВА НАЦІІ !!!ПИЗДА ФЕДЕРАЦІІ))))))))))

    user avatar Гиркин

    06 декабря 2022, 17:02

    Олекса,всё будет Украина!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:57

    Ну до Нового года вряд ли...но в принципе они все знают что им пиздец,особенно если поймают местные.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:52

    Багато "розумних" на язик федерастів. Так чи інакше кацапня розуміє очевидні речі - до Нового року Мелітополь буде звільнено. Тому і рвуться на очко. Подонки - ваша доля всіх давно визначена ЗСУ та СБУ!!!! Це невідворотньо !!!!!!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:51

    НАСТОЯЩИЕ ПАТРИОТЫ ещё просто не познакомились с местным гестапо.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:49

    Она всегда была патриотом собственных доходов,но так и сдохнет тупой торговкой.

    user avatar старожил

    06 декабря 2022, 16:46

    Это хто патриот_Гайсумова что ли?

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:40

    За сутки до оставления Херсона гауляйтер инхний тоже звиздел как наш местный ватоцефал.А потом помчался впереди собственного визга.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:38

    А надо было остаться,чтобы их замордовали в пяти гестапо.Сцуко,ведь будешь лететь пердеть и радовацца!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:34

    Пусть эти несколько тысяч сначала вернутся! Свалили как крысы!

    user avatar Гиркин

    06 декабря 2022, 16:25

    Вот эти несколько тысяч.которые выходили на протесты рискуя жизнью. ,они вам кацапы поблажки не дадут,вы профуры ВСУ на шею будуте кидаться,если вас им отдадут.Так что визжать начинайте заранее,вдруг поможет.

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:21

    В предчуствии беды!

    user avatar зэк

    06 декабря 2022, 16:13

    Чего пидорасы заистерили?жопа пухнет?

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 16:03

    Дурак думкой богатеет

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 15:57

    Пиздец, долбоебы! Вы еще Ване на карточку кидайте деньги! Лох это судьба! Дэбилы блть!

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 15:44

    У вас что,очередная раскумарка?Ну вы и долбите там...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.