![Рашисты в Мелитополе решили использовать пенсионеров - что придумали](/images/news/2022/12/306558.jpg?1671101653)
Окупанти відкрили в Мелітополі дозвільне відділення для людей похилого віку. Своєї мети не приховують...
Повідомляється, що клуб дозвілля розпочав роботу у "Комплексному центрі соціального обслуговування населення" у Мелітополі.
За інформацією окупантів, у клубі люди спілкуються, отримують інформацію та беруть активну участь у культурному житті міста. Також рашисти підкреслюють, що "все більша кількість людей похилого віку долучаються до активного життя і вже самі надають допомогу тим, хто її потребує".
Що мають на увазі загарбники використовуючи такі пишномовні фрази, здогадатися нескладно. Деякі мелітопольські пенсіонери лояльні до рашистів, тому готові до зомбування. На щастя, таких у Мелітополі небагато. Самі окупанти повідомляють, що на даний момент у клубі дозвілля перебуває всього 60 людей похилого віку.