Рашисти, які окупували Запорізьку область, бадьоро рапортують про невпинну турботу щодо покращення постачання своїх горе-вояк. А також про вдалу боротьбу з диверсантами та не менш успішну пропаганду серед воїнів ЗСУ. Все це, звичайно, брехня.
Давайте по порядку.
Для початку – новина про гуманітарку, дбайливо доставлену окупантам Запорізької області. Пропагандисти повідомляють: активісти руху "Народний фронт" доставили на позиції військових на запорізькому напрямі гуманітарну допомогу, а також позашляховики, засоби повітряної розвідки та радіоелектронної боротьби.
Даним "поставкам" може стати на заваді одна велика проблема: невгамовне бажання рашистів та колаборантів красти все, до чого вони дотягнуться. Наприклад, лише в оккупованому Мелітополі було неодноразово помічено масові крадіжки гуманітарки. Причому іноді гуманітарну допомогу окупанти крали... разом з фурами. Не гидували «мишебратья» і ліками, які українські волонтери збирали для мелітопольців буквально по краплині. Найчастіше «віджате» потім роздавалося місцевому населенню як допомога «дбайливої та доброї» росії.
Тому навіть якщо гуманітарка дійсно є і це не фейк – швидше за все, до бійців «другої армії світу» на запорізькому напрямку дійшла лише мала частина зібраного російськими посібниками нових нацистів. Це якщо взагалі щось дійшло...
Далі черга доблесної "розгвардії". Вони по-воєнному рапортують: за тиждень у Запорізькій та Херсонській областях затримано 24 особи, яких підозрюють у пособництві ЗСУ.
Знову ж таки, Мелітополь на допомогу. Практика показує: як правило, рашисти просто
"крутять" усіх людей підряд - для "галочки", щоб план із упіймання особливо небезпечних посібників. А от "пособники ЗСУ" продовжують свою роботу.
Один простий приклад: 8 грудня у мелітопольських ЗМІ було опубліковано інформацію про те, що російські військові майже щодня "кошмарять" місцевих жителів. Вони
буквально переривають квартири, будинки та приватні гаражі, вишукуючи докази "пособництва укронацистам", влаштовують облави у людних місцях.
Результати облав та "інтенсивних" пошуків "посібників ЗСУ" не змусили на себе довго чекати. Увечері, 10 грудня, коли в Мелітополі вже діяла окупантсько-комендантська година,
українські ракети побажали доброго вечора розважальному комплексу "Привал мисливця", де місцеві "шістки" - ймовірно, спільно з "кадировцями" - відзначали день народження гауляйтера Запорізької області Є.Балицького. Найголовнішого міньйона окупантів, на жаль, у наявності не було - поїхав святкувати, можливо, свій останній день народження у тимчасово анексований Крим.
Втрати серед "кадирівців", за попередніми даними, вимірюються десятками.
Хто ж, цікаво, ракети наших героїчних артилеристів на таку "жирну" ворожу локацію навів? Чи не "посібники" - разом з ДРГ, про неймовірно успішне знищення яких пропагандисти також співають чи не щодня.
І останнє, найсолодше. Окупанти, за словами тих самих пропагандистів, перейшли на психологічний тиск: у мережі з'явилося відео, де дрони рашистів нібито закидають позиції ЗСУ листівками, в яких закликають українських воїнів здаватися в полон і взагалі поводитися добре.
ЗСУ, до речі, якраз поводяться добре - нищать загарбників по всіх напрямках.
А щодо листівок, то українці можуть і "відповідь" запустити. І розповісти рашистам у тих листівках про те, що командування їх фактично покинуло, із забезпеченням – швах. І що в тих сараях, де селять "мобіків", умов для більш-менш цивілізованого проживання немає,
а ось мишей якраз - сила силенна...
І що російські військові брешуть, коли розповідають про те, що на кожен обстріл ЗСУ вони відповідають таким самим, але вдвічі сильнішим,
Нешановні окупанти! Не вірте вашій пропаганді – вона, як показує життя, бреше завжди. І ця брехня призводить до того, що ваші втрати набагато більші, ніж могли б бути.