UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 10:50

Радбез ООН збереться через удар Ірану по Ізраїлю

Сьогодні, 10:36

Ці 5 кроків допоможуть зберегти здоров'я вашої печінки. Ось що треба зробити

Сьогодні, 10:36

До мелітопольця, який приїхав додому через Шереметьєво, прийшли ФСБшники та оголосили про депортацію на 20 років (фото)

Сьогодні, 10:10

У Конгресі США терміново проголосують підтримку Ізраїлю. Можливо, і допомогу Україні також

Сьогодні, 10:04

За добу рашисти обстріляли Запорізьку область 319 разів - є поранені

Сьогодні, 09:50

Позиційні бої точаться на більшості напрямків, ворог просунувся під Часовим Яром: карти ISW

Сьогодні, 09:33

Сотні дронів та ракет, ППО працювала у кількох країнах: підсумки повітряної атаки Ірану на Ізраїль

Сьогодні, 09:30

Ангели пропаганди по-російськи: до Мелітополя привезли балетмейстера з московської області

Сьогодні, 09:15

В Україну повернули тіла воїнів, які загинули на Запорізькому напрямку

Сьогодні, 09:12

Пільги на квартири та машини. В Міноборони розповіли, як мотивуватимуть служити в ЗСУ

Сьогодні, 08:52

У Республіканській партії побоюються відставки спікера Джонсона через допомогу Україні - The Hill

Сьогодні, 08:30

Маніпулюють полоненими родичами: як росія вербує жителів окупованої Мелітопольщини (фото, відео)

Сьогодні, 08:29

Можуть врятувати життя. Українцям нагадали правила поведінки під час повітряної тривоги

Сьогодні, 08:08

У Запорізькій міськраді пропонують 31 мільйон гривень спрямувати на закупівлю FPV-дронів для військових частин

Сьогодні, 08:07

Колишній заступник Столтенберга може очолити МЗС Латвії

Сьогодні, 08:00

Спав 11 діб на тілах побратимів - жахлива правда про війну на Мелітопольському напрямку (відео)

Сьогодні, 07:50

Небезпечна хвороба: що таке коклюш та як від нього захиститися

Сьогодні, 07:30

У Мелітополі колаборант-директор влаштував дикі танці на ґанку школи під гімн росії - видовище не для слабкодухих (відео)

Сьогодні, 07:29

Закриті школи і не тільки. Ізраїль ввів обмеження через загрозу удару Ірану

Сьогодні, 07:08

В Україні відкриють ще понад 20 рекрутингових центрів: в Міноборони назвали терміни

Сьогодні, 07:07

Двоє людей поранені внаслідок ворожих ударів по Гуляйполю (фото)

Сьогодні, 07:00

Новий заступник Балицького і колаборант МНСник із Мелітополя вирішили попіаритися на смертях вояків рф у Токмаку (фото)

Сьогодні, 06:50

Прем'єр Італії зібралася в Китай. ЗМІ назвали мету її візиту

Сьогодні, 06:33

День ангела 14 квітня: найкращі привітання з іменинами

Сьогодні, 06:30

1000 рублів за виклик швидкої - кому в окупованому Мелітополі відмовляють у медичній допомозі (відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    24

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    09 января 2023, 18:58

    Ой блядь! Успокойся уже! Крыса не доразвитая! Найдет он! Хуй ты в жопе у себя найдешь!

    user avatar Гость

    09 января 2023, 18:54

    Недоумку 17:40 я найду тему для «общения», ты главное не слейся в унитаз как расеянская армия.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 17:40

    О чем с тобой общаться, крыса трусливая?! Ты из города свалил в теплое местечко и будешь мне что то рассказывать? Ну дураааак!

    user avatar Гость

    09 января 2023, 17:31

    Сбежал позорно ты из города и твои ВСУки! Поработало оно хорошо!Жопой торговал или на блок постах хуи сосал чтобы выпустили?!Дебил блть!

    user avatar Гость

    09 января 2023, 17:22

    Ублюдку н же 17:07 мы с ребятами хорошо поработали в городе, настало время выехать. Надеюсь ты не сбежишь так позорно из города как расейская армия, с удовольствием встретились бы, пообщались.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 17:07

    Крыса блть! Ты же @#**& желтопузая рассказывала что ты в Мелитополе! Сидит хуйня под юбкой где то, и чешет как в Мелитополе хуево и всех в армию забирают! Общался он! Кто с крысой будет общаться? Тем более рассказывать получил паспорт или нет? Сказочник гребанный.

    user avatar Местный

    09 января 2023, 17:00

    Генов,тот ещё пропидар! Куда бежать будет краснопузый?

    user avatar Гость

    09 января 2023, 16:47

    Ублюдку ниже - недавно выехал, ессно говорить напряму с такой мразью как ты, сразу шакалы стуканут. Тебе стучать, хлебом не корми.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 16:19

    Хохлоскоту 14:01. Так ты вафел не в Мелитополе?! Что и требовалось доказать! Ты хохлопидарская мразь в каждом своем высере резать всю русню собираешься? Откуда, из Запорожья или Польши?!Сука, шакал с маугли! Свалил из города и рассказывает как мы вас резать будем! Хуепудало шароварное!

    user avatar Гость

    09 января 2023, 14:30

    Придурка 9,29.по какому курсу убогий

    user avatar Гость

    09 января 2023, 14:01

    Недоразвитому стукачу ниже 13:57, мы по мессенджерам общались. Так сказать с бывшими товарищами… Незнаю, поймешь ли ты недоумок о чем я говорю.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 13:23

    Гостю ниже 11:58 разоговаривал с ублюдками которые получили паспорта расеянства. Они и вправдо про это не думали, там только сасия и подачки от сасии в глазах были. Вот теперь настала очередь дохнуть вместе с срасинами.

    user avatar для особо тупых

    09 января 2023, 11:19

    Под Пологами расстреляли 6 человек из батальйона ЕБ за отказ идти на передок.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 11:17

    10.25,ты у них спрашивал?Вот то то ,что пиздишь.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 11:08

    Ватной сволоче ниже, не переживай, и до Мелитопольского ватного скота дойдет мобилизация-утилизация. После освобождения, город чище станет, ватной мрази не будет.

    user avatar Дима

    09 января 2023, 10:28

    Просто вводим в поиск телеги "повестки запорожье" "повестки днепр" и так далее. а потом вводи "повестки Мелитополь". Все будет ясно

    user avatar Гость

    09 января 2023, 10:07

    В народе хвалят генова который с бубном в руках сбил над гидромашем 10 хаймарсов.слава херою кпss!

    user avatar Гость

    09 января 2023, 10:07

    В народе хвалят генова который с бубном в руках сбил над гидромашем 10 хаймарсов.слава херою кпss!

    user avatar для особо тупых

    09 января 2023, 10:05

    Кацапа,пойди в Донецк и попизди насчёт отсутствия принудительной мобилизации.Здесь будет то же самое,как только кончатся донецкие.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 09:56

    Ой как дурынляндии и лугандонии радовались приходу сросиянцам А они так быстренько провели мобилизацию,что и глазом не успели моргнуть дурики Х@йло издал указ о мобилизации в Крыму и на новых территориях Так что с расейскими пасами и на фронт А вы думали кадыровцы будут воевать

    user avatar Гость

    09 января 2023, 09:46

    Гостю 09:29 за шкирку пока не тянут в военкомат, но ведь с другой стороны набрали быдляка срасейскими паспортами.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 09:19

    Гостю ниже 09:06 - спутники не видят конницу вяличай расеи, вот к маю дойдет конница до фронта, вот тогда и нато всерется, от мощи расейской армии!

    user avatar Гость

    09 января 2023, 09:06

    Спутники видят ВСЁ, причем тут гаджеты людей.

    user avatar Гость

    09 января 2023, 09:04

    Мобилизировать в первую очередь сволочь срасейскими паспортами. ЗСУ утилизирует эту мерзость, нам меньше работы после освобождения.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.