UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 11:10

Які правила продажу алкоголю діють в Україні і де найсуворіші обмеження

Сьогодні, 11:03

Окупанти знов обіцяють відкрити "Артек" у Бердянську

Сьогодні, 10:58

Стало відомо, кого жителі Мелітополя вважають винними у здачі міста окупантам (відео)

Сьогодні, 10:50

Норвегія анонсувала істотне збільшення військової допомоги для України

Сьогодні, 10:37

РФ готує наступ у Донецькій області, але допомога США може зірвати ці плани, - ISW

Сьогодні, 10:10

Блінкен висловився про розслідування воєнних злочинів в Україні та Секторі Газа

Сьогодні, 10:10

Впродовж доби окупанти 514 разів ударили по Запорізькій області

Сьогодні, 10:04

Діти не ходять до школи, худобу нічим поїти - жителі сіл Мелітопольщини б'ють на сполох через відсутність води

Сьогодні, 09:49

Лікар розповіла, що станеться з організмом, якщо не гуляти весною

Сьогодні, 09:34

Британія суттєво збільшить військову допомогу для України

Сьогодні, 09:15

Як в окупованому Мелітополі шахраї крадуть гроші з рахунку через акаунт на «Госуслугах»

Сьогодні, 09:13

Запорізькі поліцейські вилучили в громадянки понад два кілограми канабісу

Сьогодні, 09:11

Ситуація на фронті сьогодні 23 квітня

Сьогодні, 08:48

В ISW пояснили, нащо Росія посилила атаки й дезінформацію проти Харкова

Сьогодні, 08:30

Спецпредставник із питань "сво": хто забезпечує тувинців на Мелітопольському напрямку (фото)

Сьогодні, 08:30

Польща не може передати Україні Patriot - Туск

Сьогодні, 08:15

Зеленський назвав наступні цілі диктатора Путіна після України

Сьогодні, 08:14

Жителька Запоріжжя через укус кліща заразилася хворобою Лайма

Сьогодні, 08:00

Нова нормальність: у РФ стали пекти хліб з мух

Сьогодні, 08:00

Від квартир до земельних ділянок - у Мелітополі окупанти склали графік масового відбирання землі

Сьогодні, 07:47

Вбивство поліцейського на Вінниччині: нападники мали при собі 100 гранат та 25 тисяч набоїв

Сьогодні, 07:30

Греція передасть Україні свої системи Patriot під "гарантії" США - ЗМІ

Сьогодні, 07:30

Окупанти на Мелітопольщині організували піар на вкраденому сталеливарному заводі і свердловині (фото)

Сьогодні, 07:16

Атака БпЛА на Одесу: влада повідомила про 7 постраждалих

Сьогодні, 07:15

«Підприємець» з Запоріжжя спробував виїхати з України за підробленим пенсійним посвідченням
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    25

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    24 января 2023, 20:11

    Рашистские твари изуродовали город, жить невозможно.Когда их уже выгонят.Ждем с нетерпением.Смерть российским оккупантам и их прихлебателям

    user avatar Гость

    20 января 2023, 19:20

    Ценник из магазина татар на Кирова. Цены высокие, но качество. Фарш брал на днях за 300 в бердянском (с ростительным жиром) который и кошки кушать не стали. Лучше уж сотку переплатить поверте. До войны этот фарш у татар стоил 135грн

    user avatar Гость

    18 января 2023, 19:43

    Я Мелитополе и жить невозможно с орками, твари во что город превратили?(((.. цены космические!!!!! Чтоб вы сдохли все твари фашистские!!! Ждём Украину!

    user avatar Гость

    18 января 2023, 19:40

    Для Афины, лугандонки, ворошиловградка - один рот, одна п@зда…))) иди на х@й подстилка окопная)))

    user avatar Гость

    18 января 2023, 19:39

    Для суки 18:01… иди на х@й)))) баба-мужик)))).. соска путлира)))

    user avatar Гость

    18 января 2023, 17:27

    Мелитополь Украина!!! У орков очко уже играет!)

    user avatar Гость

    18 января 2023, 17:07

    мякоть свинины 155 гривен, за комуналку с отоплением сейчас за трёхкомнатную 2500 гривен сейчас

    user avatar пенс

    18 января 2023, 16:58

    Фуясом ты торгуешь,свинособака.А газ небось сам вырабатываешь при прилётах?

    user avatar Гость

    18 января 2023, 16:49

    Сука, Света! Напиши откуда эти цены? В каком магазине?! Шея на рынке 350 рублей! Фарш 300. Мясо на кости 250.Ребра 290. Мякоть 300-310. Это говорю тебе я, так как торгую мясом на центральном рынке. Когда ты прекратишь врать?! Сравни почем газ!

    user avatar Местный

    18 января 2023, 16:08

    Свинособаки,вы ж понимаете что от благ и дешевизны коммуналки не уезжают из города,и не бросают свои дома! Вы уже запизделись по самое немогу! Твари,пакуйтесь в пакеты и валите на рашку.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 15:40

    Кто знает, откроют ли Васильевку, поехали проведать лежачего родственника, внезапно закрыли, обещали открыть, не открывают, как возвращаться? Через Европу не брали ни денег, ни паспортов нет. Россия своих не бросает, а тут как?

    user avatar Гостю 12:32

    18 января 2023, 14:03

    До 24.02.2022 в Мелитополе было 150 000 жителей. Сейчас попробуй набери 50 000.потому и квартиры подешевели. А во что, 50 000 стали жрать в четыре раза больше мяса и возник дефицит из за этого? Ась?

    user avatar Гость

    18 января 2023, 13:16

    а еще ипотека под 2%

    user avatar Гость

    18 января 2023, 12:32

    до 24 февраля за 3-х комнатную с отоплением и интернетом выходило 4000 грн.

    user avatar гостю 11:22

    18 января 2023, 12:25

    И чё, какие цены были до 24 февраля 2022?Кто обедню обосрал?

    user avatar Гость

    18 января 2023, 12:17

    2000 р. за 3-х комнатную с отоплением и интернетом

    user avatar Гость

    18 января 2023, 12:08

    и с каждым днем дешевеет

    user avatar Гость

    18 января 2023, 12:06

    Ну а жкх услуги?

    user avatar Гость

    18 января 2023, 11:37

    мы просто отслеживаем таких, как 10:17 для беседы

    user avatar Гость

    18 января 2023, 11:22

    В океане мяса от 290 рублей за кг,мясоруб тоже нормальные цены,такие космос цены надо ещё поискать!да в Украине дешевле!но так это ни для кого не новость!зачем вообще его выкладывать?

    user avatar Гость

    18 января 2023, 11:19

    Да вы уже задрали сравнивать цены. На подконтрольной Украине тоже продукты недешевые. Цены так же растут от доллара. Зачем вообще устраивать этот срач? Тяжело везде.

    user avatar Гость

    18 января 2023, 10:55

    кто обзывается тот сам так называется

    user avatar Гость

    18 января 2023, 10:17

    Ты ещё пидор напиши что узкие уже и пенсии принесли

    user avatar Гость

    18 января 2023, 10:03

    И 375 р. шея

    user avatar Гость

    18 января 2023, 10:03

    325 р. кг. мякоть задней части свинины. В любом Бердянском

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.