Стрічка новин

    Сьогодні, 09:00

    Ситуація на Донеччині загострилася - ДОВА

    Сьогодні, 08:48

    Європейський Союз анонсував створення донорської координаційної платформи для відновлення України

    Сьогодні, 08:30

    Яку грошову допомогу від держави можуть отримати ті, хто був чи досі перебуває в полоні: деталі

    Сьогодні, 08:18

    Співачка Монеточка розповіла про цькування через антивоєнну позицію: "Обмалювали двері квартири"

    Сьогодні, 08:15

    Ворожа артилерія накрила церкву в Оріхові (фото)

    Сьогодні, 08:00

    "Відрядження продовжиться, як і планувалось": Тищенко пояснив, що робить в Азії і чи планує повертатися

    Сьогодні, 07:47

    Гороскоп на 27 січня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно заощаджувати свою енергію

    Сьогодні, 07:30

    У Зеленського буде ще більше визнання: астрологиня склала гороскоп на рік для президента

    Сьогодні, 07:17

    МВФ розглядає надання багаторічної допомоги Україні на 16 млрд доларів, - Bloomberg

    Сьогодні, 07:15

    Через рашистські обстріли на Запорізькій АЕС зупинився тренажер, на якому персонал має відпрацьовувати навички

    Сьогодні, 07:00

    Розкішний відпочинок під час війни і пікантні фото: скандальна речниця ДПСУ змінила роботу

    Сьогодні, 07:00

    Пенсіонери плакали і допомагали перевантажувати БК - спогади про перші бої за Мелітополь бійця Нацгвардії (відео, фото)

    Сьогодні, 06:40

    Поблизу кордону України висаджувався десант білоруської та російської армій: показали відео і фото

    Сьогодні, 06:30

    У Мелітополь завезли 800 карателів із Ростова та Красноярського краю (відео)

    Сьогодні, 06:20

    Зеленський – про ракетну атаку: "Російську агресію можна і треба зупиняти тільки адекватною зброєю"

    Сьогодні, 06:10

    На Запорізькому напрямку ворог не зміг створити потужне ударне угруповання для наступу

    Сьогодні, 06:06

    Плюс 2,5 см: Путін спробував вирости в очах студентів (фото)

    Сьогодні, 06:00

    "Готує вихід із бангкокського котла": Мережа вибухнула мемами про поїздку Тищенка до Таїланду

    Сьогодні, 06:00

    Хто з рестораторів у Мелітополі російських військових і місцевих колаборантів вітає (фото)

    Вчора, 20:42

    Завтра по Запоріжжю триватимуть стабілізаційні відключення - графік

    Вчора, 19:57

    Україна збирає ударний кулак проти ворога, куди прийде удар - Кремінна чи Мелітополь? (відео)

    Вчора, 19:46

    Російська армія «здулась» на Запорізькому напрямку (фото)

    Вчора, 19:24

    Гостинність "зашкалює" - рашисти розповіли про проблеми переселенців у Мелітополі

    Вчора, 19:00

    США визнали ПВК "Вагнера" міжнародною злочинною організацією

    Вчора, 18:40

    Україна провела з союзниками перше засідання фінансового "Рамштайну"
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      25

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      24 января 2023, 20:11

      Рашистские твари изуродовали город, жить невозможно.Когда их уже выгонят.Ждем с нетерпением.Смерть российским оккупантам и их прихлебателям

      user avatar Гость

      20 января 2023, 19:20

      Ценник из магазина татар на Кирова. Цены высокие, но качество. Фарш брал на днях за 300 в бердянском (с ростительным жиром) который и кошки кушать не стали. Лучше уж сотку переплатить поверте. До войны этот фарш у татар стоил 135грн

      user avatar Гость

      18 января 2023, 19:43

      Я Мелитополе и жить невозможно с орками, твари во что город превратили?(((.. цены космические!!!!! Чтоб вы сдохли все твари фашистские!!! Ждём Украину!

      user avatar Гость

      18 января 2023, 19:40

      Для Афины, лугандонки, ворошиловградка - один рот, одна п@зда…))) иди на х@й подстилка окопная)))

      user avatar Гость

      18 января 2023, 19:39

      Для суки 18:01… иди на х@й)))) баба-мужик)))).. соска путлира)))

      user avatar Гость

      18 января 2023, 17:27

      Мелитополь Украина!!! У орков очко уже играет!)

      user avatar Гость

      18 января 2023, 17:07

      мякоть свинины 155 гривен, за комуналку с отоплением сейчас за трёхкомнатную 2500 гривен сейчас

      user avatar пенс

      18 января 2023, 16:58

      Фуясом ты торгуешь,свинособака.А газ небось сам вырабатываешь при прилётах?

      user avatar Гость

      18 января 2023, 16:49

      Сука, Света! Напиши откуда эти цены? В каком магазине?! Шея на рынке 350 рублей! Фарш 300. Мясо на кости 250.Ребра 290. Мякоть 300-310. Это говорю тебе я, так как торгую мясом на центральном рынке. Когда ты прекратишь врать?! Сравни почем газ!

      user avatar Местный

      18 января 2023, 16:08

      Свинособаки,вы ж понимаете что от благ и дешевизны коммуналки не уезжают из города,и не бросают свои дома! Вы уже запизделись по самое немогу! Твари,пакуйтесь в пакеты и валите на рашку.

      user avatar Гость

      18 января 2023, 15:40

      Кто знает, откроют ли Васильевку, поехали проведать лежачего родственника, внезапно закрыли, обещали открыть, не открывают, как возвращаться? Через Европу не брали ни денег, ни паспортов нет. Россия своих не бросает, а тут как?

      user avatar Гостю 12:32

      18 января 2023, 14:03

      До 24.02.2022 в Мелитополе было 150 000 жителей. Сейчас попробуй набери 50 000.потому и квартиры подешевели. А во что, 50 000 стали жрать в четыре раза больше мяса и возник дефицит из за этого? Ась?

      user avatar Гость

      18 января 2023, 13:16

      а еще ипотека под 2%

      user avatar Гость

      18 января 2023, 12:32

      до 24 февраля за 3-х комнатную с отоплением и интернетом выходило 4000 грн.

      user avatar гостю 11:22

      18 января 2023, 12:25

      И чё, какие цены были до 24 февраля 2022?Кто обедню обосрал?

      user avatar Гость

      18 января 2023, 12:17

      2000 р. за 3-х комнатную с отоплением и интернетом

      user avatar Гость

      18 января 2023, 12:08

      и с каждым днем дешевеет

      user avatar Гость

      18 января 2023, 12:06

      Ну а жкх услуги?

      user avatar Гость

      18 января 2023, 11:37

      мы просто отслеживаем таких, как 10:17 для беседы

      user avatar Гость

      18 января 2023, 11:22

      В океане мяса от 290 рублей за кг,мясоруб тоже нормальные цены,такие космос цены надо ещё поискать!да в Украине дешевле!но так это ни для кого не новость!зачем вообще его выкладывать?

      user avatar Гость

      18 января 2023, 11:19

      Да вы уже задрали сравнивать цены. На подконтрольной Украине тоже продукты недешевые. Цены так же растут от доллара. Зачем вообще устраивать этот срач? Тяжело везде.

      user avatar Гость

      18 января 2023, 10:55

      кто обзывается тот сам так называется

      user avatar Гость

      18 января 2023, 10:17

      Ты ещё пидор напиши что узкие уже и пенсии принесли

      user avatar Гость

      18 января 2023, 10:03

      И 375 р. шея

      user avatar Гость

      18 января 2023, 10:03

      325 р. кг. мякоть задней части свинины. В любом Бердянском

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.