UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 19:53

Відрізав голову і кінцівки та вивіз до лісу у валізі: деталі моторошного вбивства у Харкові

Сьогодні, 19:35

Деякі країни НАТО та ЄС готові ввести свої війська до України – неочікувана заява словацького прем'єра

Сьогодні, 19:30

Чому українським військовим довелося вийти з Ласточкиного: думки експертів

Сьогодні, 19:30

"Пасажирів висадили, автобус виїхав": мешканців Мелітополя годинникам тримають на фільтрації при в'їзді до Криму

Сьогодні, 19:16

У Запоріжжі судитимуть членів злочинної наркоорганізації

Сьогодні, 18:55

Туск: якщо Україна та Польща посваряться, це стане "найбільшим ідіотизмом в історії"

Сьогодні, 18:43

Всіх треба повернути додому. Зеленський закликав робити більше можливого для звільнення полонених

Сьогодні, 18:33

У Мелітополі рашисти глушать мобільний зв'язок та перекидають техніку

Сьогодні, 18:20

У Запоріжжі невдовзі можуть з’явитися вулиці Степана Бандери та В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 18:16

У Польщі утилізують розсипане на кордоні українське зерно

Сьогодні, 18:06

Росіяни поширюють вкид про "підготовку до здачі Харкова". Україна спростувала фейк

Сьогодні, 17:50

"Війна не може закінчитися тільки миром": прем'єр Болгарії закликав до якнайшвидшого трибуналу

Сьогодні, 17:32

Мелітополь стане частиною великої військової бази – експерти назвали справжні цілі окупації регіону

Сьогодні, 17:31

Шахраї полюють на пенсіонерів: з'явилась нова схема з ідентифікацією громадян

Сьогодні, 17:15

У Запоріжжі пропонують збільшити фінансування сфери ЖКГ на 963 мільйона гривень

Сьогодні, 17:08

Пекін відповів на санкції Заходу проти китайських компаній за торгівлю з Росією

Сьогодні, 16:50

Аналоги "Шахеда": Україна наздогнала Росію за кількістю виробництва дронів-камікадзе

Сьогодні, 16:37

На голосування строєм - у мережі показали як у Мелітополі проходять фейкові вибори (відео)

Сьогодні, 16:31

ЄС може створити фонд для України з розробки дронів та ШІ, - Боррель

Сьогодні, 16:10

Україна може завершити війну на своїх умовах. Зеленський вказав на важливий момент

Сьогодні, 16:10

Запорізькі підприємці вимагають перегляду методики нарахування за опалення

Сьогодні, 15:50

Британська розвідка назвала вид зброї, який Путін використовує проти всього світу

Сьогодні, 15:46

Забив ніжкою від табуретки - мешканець Мелітополя жорстоко розправився із приятелем

Сьогодні, 15:36

Чи посилиться мобілізація після ухвалення нового закону: що кажуть у ТЦК

Сьогодні, 15:10

У Запоріжжі розпочнуться перевірки місцевих жителів - Федоров
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    17

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Усы Сталина

    02 февраля 2023, 07:10

    Что за дичь ? Квазар работает ,Море телеком вообще летает , Дельта тоже самое .... а только голова главного редактора РИА не работает ,впрочем ничего нового !!!!!! Ах да ,Медиана отвалилась ,да и хрен с ней!!!!

    user avatar Полина для ЗСУ

    01 февраля 2023, 20:29

    Хорошо шить, в т.ч. ремонтировать обувь умею отлично. **//*** И вам дыхалки хватит, чтоб окопаться хотя бы? Думаю знаете, что умение быстро и длительно работать лопатой одно из самых важных для солдата фактически любых войск? Я, например, ещё до начала спецоперации выполняла норматив Вермахта (настоящего немецкого) по рытью противотанковых окопов на отлично. **//** Ещё раз : нет никаких шансов на малейшее наступление у ВСУ! Даже в боях за Артёмовск, который пока ещё Бахмут, потери ВСУ в 2,5-2,7 раз больше чем ВС РФ, а против НМ ЛНР и ЧВК потери ВСУ выше в 4-5 раз. **//***Я по-детски мечтаю установить знамя Победы на Говерле, если что. **//*** Надеюсь вы не против того, чтоб я к Пасхе(православной) воздвигну знамя Победы в Славянске или Краматорске, ну может в Константиновке, Дружковке или Дзержинске (который пока ещё Торецк)?

    user avatar ЗСУ

    01 февраля 2023, 20:13

    До войны уже служил, что это меняет? В колонии тебя научат хорошо шить, в жизни пригодится

    user avatar Полина для ЗСУ

    01 февраля 2023, 19:57

    Бажаю здоров'я! Это лучше всяких СУГС. ***//*** А вы кадровый или мобик? В боевых действиях участия не принимали? **//*** Т.к. вам явно за 40, не советую лезть туда. Просто не представляю как неповоротливый дядька за 40 в некоторых случаях, что были у меня, в т.ч. лёгкая контузия, на моём месте остались бы живы.***//*** Не, лучше здавайтель в плен к подразделениям бывшей НМ ЛНР и просите встречу с Афиной - тогда , пусть не сразу, но точно приду. **//** Ну нет шансов на малейшее наступление у ЗСУ! Неужели не понятно вам?

    user avatar ЗСУ

    01 февраля 2023, 19:46

    Полина, надеюсь после войны будешь отбывать наказание в женской колонии нашего города, тогда обещаю буду тебе передачи носить. Если что, выбирай нашу колонию

    user avatar Иван

    01 февраля 2023, 18:06

    Мой дед погиб на пришибских высотах в ноябре 43 года, остановите эту войну, я сейчас в Спасском и не хочу тут погибнуть как мой дед

    user avatar ворошиловградка

    01 февраля 2023, 17:37

    Мелик-Мелитополь весь за меня, а сдрыснувших прошу не подписываться под названием этого города. Вон сдрыснувшие в фейсбук-группах Северодонецка и Лисичанска живут в параллельной реальности и нагло банят реальных местных жителей. Ну так им тоже придётся остаток жизни слоняться по чужбинам.**//*** Именно Сриа и Зализончик пукнули в лужу, т.к написали заведомо лживую информацию. Я как раз за свои слова отвечаю, даже тут пишу исключительно то, что готова высказать при личной встрече и живом общении с народом. Знамёна Победы уже приготовила - 4 в пока ещё Бахмуте(будет Артёмовском!), 2 в Часов Яре.

    user avatar Гость

    01 февраля 2023, 17:37

    На Декорум Юр всё оплачено, у всех в дроби нет интернета, сказали не будет день или 2, какой то ремонт

    user avatar луганчанка для Бруно

    01 февраля 2023, 17:20

    Це у ЗСУ вже жодних шансів на просування вперед немає. **//** Проте вже чула й читала, що цього року почнуть будувати трасу у 4 смуги із Джанкою до Ростова-на-Дону. На Україні про таке навіть мріяти неможна! Дорога Запоріжжя - Мелітополь давно має бути такою. **//*** Із такими думками точно ви будете тинятись по чужинах, Аж доки дідько всіх не забере. А Україна не вмре, а у складі РФ розцвіте!

    user avatar Афина

    01 февраля 2023, 17:11

    Здравия желаю, истинные мелитопольцы! Да и сдрыснувшие пусть не хворают, т.к. им, если координально не изменят мнение, никогда больше не быть на освобождённых территориях бывшей Украины, а далее вообще на территории бывшей Украины и всей РФ.**//** Я жива-здорова, на Артёмовск осталась всего одна дорога с твёрдым покрытием для ВСУ, она всего двуполосная. А также 2 грунтовые, но , если будут осадки, там колёсная техника на подъёмах станет (чернозём жирный и глина).***//***У моих родных в Мелитопольском районе всё в порядке с интернетом, в т.ч. с мобильным. Сриа во главе с Зализончиком снова пукнули в лужу.

    user avatar Бруно

    01 февраля 2023, 17:08

    Що пригорає дупа у расеян,аж піна з роту валить.Почекайте трохи,та готуйтеся піздувати до своєї чмонкі расеі,звичайні бомжі у колюжі.Ні уя вам ні світить.Отримаєте таких іздюлєй за щоку,що ще ваші пра пра правнучки будуть брати.расея кончена страна,чекаю її розпаду.

    user avatar Гость

    01 февраля 2023, 16:09

    Дроби нет интернета

    user avatar Гость

    01 февраля 2023, 16:08

    Задроту кацапському нижче -- ми подивимося на те як ти будеш драти зі звільненої Мелітопольщини...

    user avatar Гость

    01 февраля 2023, 15:57

    РИА, вы наверное путаете Мелитополь с Запорожьем. Это там нет ни света ни интернета. Здесь все хорошо. Свет есть, интернет есть, работа есть, зарплаты пенсии платят. И главное мы дома, а не сбежали как жалкие крысы!

    user avatar Гость

    01 февраля 2023, 15:45

    Задроту внизу путина наверное смотреть круглосуточно

    user avatar Гость

    01 февраля 2023, 15:34

    Света, еще раз спрашиваю, ты ебанутая?! Кто тебе такую чушь рассказывает? Поменяй информаторов! Эти с тебя прикол тянут. Целый день смотрю телек в сети. Все работает отлично.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.