UA RU

Стрічка новин

Вчора, 21:04

Шойгу марить: росіяни завили про свої "мінімальні втрати" в Авдіївці

Вчора, 20:49

Україна відкриє новий експортний маршрут для зерна, щоб подолати польську блокаду

Вчора, 20:25

Швеція надасть Україні "підводну зброю", яка зможе полювати на підводні човни: про що йдеться

Вчора, 20:16

Вперше від початку повномасштабного вторгнення Зеленський збирає фракцію "Слуга народу" — про що говоритимуть

Вчора, 19:45

Росіяни збирають 50-тисячну армію на Запорізькому напрямку - CNN

Вчора, 19:43

Чи правда миття курячих яєць робить їх безпечнішими для споживання: відповідь знають не всі

Вчора, 19:34

Під час атаки України дві ракети впали в РФ - ЗМІ

Вчора, 19:24

Курйози на болотах - окупанти ввели кримінальну відповідальність за дачні квіти (фото)

Вчора, 19:00

Польські протестувальники послабили обмеження руху біля кордону з Україною

Вчора, 18:48

У Раді спростували фейк про плани запровадити обмеження для дітей ухилянтів

Вчора, 18:43

Розпочато розслідування за фактом розстрілу окупантами українських військовополонених поблизу Роботиного на Запоріжжі

Вчора, 18:30

Ціни як у Москві: жителі Мелітополя шоковані вартістю питної води

Вчора, 18:30

У США роблять все можливе для прискорення допомоги Україні, "плану Б" немає, - посол

Вчора, 18:12

"Окупанти обламали зуби об незламних титанів": Сирський про 10 років війни з РФ

Вчора, 18:03

У Росії спалахнув скандал через реальні втрати окупантів в Авдіївці: деталі

Вчора, 17:50

Як карають ухилянтів зараз та чи посилить правила новий закон: пояснення

Вчора, 17:42

Окупанти розстріляли українських військових біля Роботино – DeepState (відео 18+)

Вчора, 17:31

Тепер не на фіранки - окупанти в Мелітополі збирають гроші зі школярів по-крупному (фото)

Вчора, 17:28

Польські протестувальники мають намір блокувати кордон з Україною до квітня

Вчора, 17:10

Росія просуває фейкові сторінки Сирського в соцмережах для його дискредитації, - ЦПД

Вчора, 16:47

Чому стрибнув курс та чи очікувати долар по 39 гривень: прогноз банкіра

Вчора, 16:30

Рашисти використовують отруйні речовини на Запорізькому напрямку

Вчора, 16:30

Глава МЗС Чехії закликав Захід не допустити "крадіжки" Росією всієї України

Вчора, 16:30

Директору мелітопольської школи, яка першою запустила освітній процес за російською програмою, винесли вирок

Вчора, 16:10

Брав участь у ток-шоу на каналах Медведчука. У Києві блогер готував фейки для росЗМІ
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    17

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Житель

    08 февраля 2023, 06:15

    Ну Федоров и конь.мочит , аж воротник заварачивается

    user avatar Мелипотольчанка

    07 февраля 2023, 22:47

    Луганчанка... пиздуй в Луганск.... скоро и его освободим... Вы падаль, которая только может служить рашистам, а настоящие мелитопольцы будут бороться за свою землю и не готовы быть рабами

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 20:04

    Для лугандонки и еже с ними:… ты падаль рот не открывай, рабам слово не давали!!))))

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 19:17

    Ну да в Украине коррупция, зато в Мелике наступил коммунизм вместе с балицким и Данильченко, думаю мелитопольцам не надо рассказывать сколько чего они раздеребанили, губернатор Мелитопольской области , клоун

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 18:37

    Нафига нам в Мелике власть воров и коррупционеров!?????Бакланов где?Разбирайтесь там со своими ворами!Сохраните хотя бы ту Украину,которая осталась,пока вы и ее не разворовали и не уничтожили!!!!!

    user avatar luganchanka

    07 февраля 2023, 18:24

    Як учасниця бойових дій за НМ ЛНР відповім: даремно вірете у ЗСУ. Вони можуть бути розбиті на початку весни на території ДНР та Харківщини. ЗСУ щодоби використорують 5-6 тис артснарядів, а таких темпів виробництва у США та ін країн разом узятих немає і близько (раз у 4-5 менші). ***//** Так що , нацисти та ті, хто за них, самі тікайте із України. Ви будете тинятись по чужинах, Аж доки дідько всіх не забере. А Україна у складі РФ розцвіте, а не вмре! **//** Я українка і ввважаю себе справжньою патріоткою українського народу.

    user avatar луганчанка

    07 февраля 2023, 18:16

    Неужели кто-то верит в то, что в Мелитополь войдут ВСУ? Ну это противоречит элементарным законам физики и математики. ***//** Этот "весьмирснами" почему тогда против Сирии санкции ввёл? Там законная власть, а всякие "Джебхад-ан-Нусра" и ИГИЛ, поддерживаются этим "весьмирснами". Значит это тёмный мир. И все его старания должны уйти псу под хвост.**//*С мятежными южными штатами в 1861-1865 гг тоже был "весьмирснами" и что в итоге? Правда потери Севера были в 2 раза больше, но всё равно мятежный Юг затравили и победили. На Украине наоборот - ВСУ несут в разы большие потери, т.к. против ракет РСЗО и артиллерией много не навоюешь. **//** Запорожье и Днепропетровск вполне могут быть освобождены в июле-сентябре, но тут прогнозы давать не буду. **//** В первой половине весны будет или разгром ВСУ на территории ДНР или их отход и Донбасс будет освобождён. Дальше будет видно...

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 17:42

    Як ми цього чекаемо,Мелітополь це Україна.Віремо в ЗСУ. А Ви продажні тварі біжіть,поки є сили біжіть.

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 17:25

    Для лаптей ниже: ссученным место у себя в расийском гамне!!))

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 17:24

    Дурень думкою багатіє

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 17:23

    Для лизателей жопы путлира:.. да вы дауны уже давно типа захватили Запорожье)))))… вы дауны в лаптях)))… против вас весь Мир!))… Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 17:19

    Для орков ниже:…. Бегите твари, бегите!!))) Мелитопольцы ждут Украину и верят в ЗСУ!!! Мелитополь только для украинцев!!!

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 17:14

    Да никто его не освободит, это мы скоро Запорожье освободим!

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 17:08

    Если Мелик освободят, его не будет, как города.

    user avatar Гость

    07 февраля 2023, 17:03

    У Ивана передоз!)))))

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.