UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 08:00

Вивезли 27 тон пшениці: окупанти транспортують крадене мелітопольське зерно у Венесуелу - подробиці

Сьогодні, 08:00

У Смоленській області РФ безпілотник атакував енергетичну інфраструктуру

Сьогодні, 07:47

Внаслідок російської ракетної атаки по Одесі пошкоджена цивільна інфраструктура - ДСНС

Сьогодні, 07:30

Племінниця гауляйтера Мелітополя Балицького вляпалася у скандал з учасниками «безсмертного полка» із загону ОУН (фото, відео)

Сьогодні, 07:30

У Росії запропонували створювати трудові табори для "дармоїдів"

Сьогодні, 07:15

У Міноборони розповіли, коли запрацює електронний кабінет військовозобов’язаного

Сьогодні, 07:13

У Запоріжжі з'явиться вулиця Віталія Чуйка

Сьогодні, 07:00

Російський блогер зняв відео про Мелітополь і нарвався на «хейт» від місцевих колобків (фото)

Сьогодні, 07:00

Варто перевірити себе: три симптоми на шкірі, які вказують на проблеми з печінкою

Сьогодні, 06:40

Переселенці, які не пройшли ідентифікацію, залишились без пенсії: як її відновити

Сьогодні, 06:40

Поліцейський-зрадник, який вкрав у фермера на Мелітопольщині автівку, отримав строк - подробиці (фото)

Сьогодні, 06:20

США розширили санкції проти Росії: під обмеженнями одна з найбільших авіакомпаній

Сьогодні, 06:10

Запоріжців закликають утриматись від відвідування храмів на Великдень

Сьогодні, 06:06

Росіяни вдарили ракетами по сортувальному депо і відділенню Нової пошти: відео пожежі

Сьогодні, 06:00

У Мелітополі "ватники" ввели моду на онлайн-стукацтво та прикиди з двоголовою куркою (фото)

Сьогодні, 06:00

У Грузії – справжній Майдан: у хід пішли водомети та сльозогінний газ, депутати б'ються

Вчора, 20:53

Зеленський звільнив скандального начальника департаменту кібербезпеки СБУ Вітюка

Вчора, 20:25

В Німеччині через війну в Україні спалили будинок гендиректора концерну Rheinmetall: що про це відомо

Вчора, 20:13

В Україні почастішали випадки "п'яних" ДТП: у поліції назвали причини

Вчора, 19:55

Помилуваний Путіним "вагнерівець" зарізав служителя мечеті

Вчора, 19:45

У Києві жінка вистрибнула з 14-го поверху і впала на перехожу - соцмережі

Вчора, 19:36

Окупанти в Мелітополі пустили "в прокат" хорор про члена батальйону Азов і покинутий будинок

Вчора, 19:27

У Запоріжжі 56-річний водій їздив з підробленими документами

Вчора, 19:15

Україна отримала дозвіл від деяких партнерів бити західною зброєю по РФ, - МЗС Латвії

Вчора, 18:56

У Мелітополі почали зростати ціни на пальне
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    02 марта 2023, 05:33

    Вот сам Роман Костенко и будет наступать. Только на свое гавно.

    user avatar Рамадан сын Праздника

    02 марта 2023, 02:17

    Катюша Уманец я от тебя без ума,давай к Вэли приезжай нн выпендривайся уже.

    user avatar Рамазан сын Розы

    02 марта 2023, 02:13

    Катька Уманец я тебя люблю я тебя спасу малыха красотка моя ,мы с тобой ему такие рога сделаем огого... И ничё шо я не граматный мы это переживём у меня хата большая на Запорожской так что фсё быдет гут.

    user avatar Рамазан сын Розы

    02 марта 2023, 02:04

    Кацапы я ваш р0т еbал гнилые вы нелюди!!! БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ САМИМ ЧЁРТОМ ЛЫСЫМ ШАКАЛЫ НЕНУЖНЫЕ.Шот твоя галава гарелы выбляdок кацапский.Шоб на тебя самалёт уронился проклятый.Шоб ты в котле сварился и кишки переворились.Шоб ты syка на)(уй сдох на улице в будке без света в мороз и заклювали тебя вороны и высрали на кладбище собачем.шоб ты вымер падла от голода в метре от хлеба.Чтоб ты сабака залился самогоном как твой друг ванька.шоб ты опракинулся со скамейки с летальным исходом падла пропиbорская.шоб тебя все боги прокляли sу4ёнок недоношенный.шоб тебя твоя мамка задушила с пъяного угара ну итд...

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:55

    Для 20.35 вафлины лечи очко после держака, не разглагольствуй , люди при памяти ваши фсбшные методички не читают))).

    user avatar Ворошиловградка

    01 марта 2023, 20:35

    Вот , это точно - кто не согласен, что Украина лишь фрагмент России, тех выкинем подсрачниками отсюда! А далее уезжай, уплывай или улетай - мир огромен. Правда, если будете делать бандеровско-фашистскую диаспору, главарей будем уничтожать! И я за то, чтоб за слова Леха Валенсы, о том, что население Украины должно быть до 15, а РФ до 50 млн, он бы через несколько дней встретился с Бандерой. **//** Разве друзья украинского народа могут желать такого!?**/*** Дай наконец убедительный ответ: ЗА СЧЁТ ЧЕГО ВСУ ВДРУГ СМОГУТ ПОБЕДИТЬ?

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:17

    А далее КНР вам скажет! Все по уставу ООН. Пункт Первый. Терр целосность Украины.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:12

    Недоумку 20:02 никто идиоту обьяснять очевидное не будет. «Люди» которые не хотят, подсрачниками как минимум выкидываются накуй на сасею. Туда куда мразь хочет. Еще раз, ник то не будет спрашивать мразь что она хочет, разговор будет которткий.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:02

    Ага, как же ,и не мечтайте. Вот объясните, пожалуйста, для чего Украине возвращать потерянные земли? Она же все равно не в состоянии будет их содержать. И неужели люди захотят вернуться обратно, чтобы влачить жалкое существование? Нет, ну правда, для чего весь этот цирк?

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:00

    Вафлина - год назад ты блеяла что у ЗСУ нет шансов пред второй недармией мира.:)) Надругались над вашей армией, унизили, всему миру показали что это был мыльный пузырь а не вторая армия мира. И ты снова блюёшь тут «аналитикой». Мы же не срасеяне, головой можем думать.:) Да видим все прекрасно.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:53

    Мировая Экономика загнивающего запада 70% Экономика расии 1,6%

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:51

    Удивляеют ватные ублюдки, им год - два назад срали - Украины нет, некому воевать, за три дня захватим. Спустя год, сволочь ниже не сделала выводов, дальше верит срасеяцкой пропаганде.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:47

    А за Украиной 60 экономик. Во главе с Джозефом.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:44

    Уже к лету закончатся финансы. И вопрос станет так... или бюджетники или военщина!

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:34

    Это где-на Херсон?По дну?

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:33

    Интересно мерзавец блеющий ниже слава сасеи, сдрыснет с города после освобождения ?

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:33

    Лутче воевать за выжившего с ума бункерного деда.В чужой стране и за деньги убивать.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:24

    А зарплату солдатам чем платить?Депутаты солдатские деньги себе на январские премии потратили!Все никак не нажрутся!Хер бы я за них воевал бы!И журналистку закошмарили за то,что она Зеленскому вопрос о Баканове задала,позорище!

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:18

    Вы можете только на пробку наступить, а не на Мелитополь!)))))) Слава России!!!

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:18

    Вы можете только на пробку наступить, а не на Мелитополь!)))))) Слава России!!!

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:18

    Вы можете только на пробку наступить, а не на Мелитополь!)))))) Слава России!!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.