UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:10

Мелітопольці вшанували пам’ять загиблих десантників і членів екіпажу ІЛ-76, підбитого в небі над Луганськом (відео)

Вчора, 20:00

Україну у вихідні накриє циклон. Синоптик дала прогноз на весь уїкенд

Вчора, 19:44

У Росії п'яний водій на повній швидкості влетів у натовп підлітків, є загиблі: відео

Вчора, 19:36

Адміністратора телеграм-каналу в Запоріжжі заарештували за розкриття військових даних

Вчора, 19:33

"Четверо діб очікування, шість годин на поліграфі" - як мелітопольці прориваються через Шереметьєво до себе додому (фото)

Вчора, 19:25

Каменських поставила на місце мексиканського ведучого в прямому ефірі

Вчора, 19:13

Підозрюваного у вбивстві в Німеччині дев'ятирічної українки затримали в Празі

Вчора, 19:00

Салют після повітряної тривоги: у Києві вночі чоловік привітав друга з днем народження (фото)

Вчора, 18:40

Зараз "ключова стадія". Остін заявив про необхідність збільшення постачання зброї Україні

Вчора, 18:36

Російська рулетка – чому мелітопольцям потрібно боятися літаків у небі

Вчора, 18:32

В Запоріжжі правоохоронці затримали керівника банди, яка займалася крадіжками

Вчора, 18:20

Працівники дитсадка на Одещині цькували дворічну дитину

Вчора, 18:08

Путін знову заговорив про "мир": як відреагували в Україні та світі

Вчора, 18:00

"Виходьте на мітинг!": хакери ГУР завдали кіберудару по муніципальним сайтам у РФ

Вчора, 17:50

HIMARS, IRIS-T та бронетехніка. Німеччина виділила новий пакет допомоги Україні

Вчора, 17:36

Підприємець з Оріхова показав, як ворог розбив його виробництво сільгосптехніки (відео)

Вчора, 17:32

У прокуратурі окупантів повідомили, які документи на нерухомість у Мелітополі "поза законом" (фото)

Вчора, 17:31

СБУ затримала чиновника Хмельницької міськради, який працював на ФСБ

Вчора, 17:11

Пісторіус про ядерні погрози Путіна: Не сприймайте занадто серйозно

Вчора, 16:49

Україна висунула умови G7 перед виділенням 50 млрд доларів, - Мінфін

Вчора, 16:37

Ось я зараз скажу правду – рашистська пропагандистка розповіла про перепродаж гуманітарки в окупованому Мелітополі (фото)

Вчора, 16:33

Новий антирекорд. На кордоні з Молдовою затримали фуру з 40 чоловіками у причепі

Вчора, 16:22

У Запоріжжі виявлено стихійне звалище: екологічна інспекція вимагає дій

Вчора, 16:09

Москва взяла під контроль усі угруповання найманців на фронті, - британська розвідка

Вчора, 15:50

Ремонтують активніше. Сума коштів, яку українці витратили на ремонт пошкодженого житла, зросла на 50%
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    02 марта 2023, 05:33

    Вот сам Роман Костенко и будет наступать. Только на свое гавно.

    user avatar Рамадан сын Праздника

    02 марта 2023, 02:17

    Катюша Уманец я от тебя без ума,давай к Вэли приезжай нн выпендривайся уже.

    user avatar Рамазан сын Розы

    02 марта 2023, 02:13

    Катька Уманец я тебя люблю я тебя спасу малыха красотка моя ,мы с тобой ему такие рога сделаем огого... И ничё шо я не граматный мы это переживём у меня хата большая на Запорожской так что фсё быдет гут.

    user avatar Рамазан сын Розы

    02 марта 2023, 02:04

    Кацапы я ваш р0т еbал гнилые вы нелюди!!! БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ САМИМ ЧЁРТОМ ЛЫСЫМ ШАКАЛЫ НЕНУЖНЫЕ.Шот твоя галава гарелы выбляdок кацапский.Шоб на тебя самалёт уронился проклятый.Шоб ты в котле сварился и кишки переворились.Шоб ты syка на)(уй сдох на улице в будке без света в мороз и заклювали тебя вороны и высрали на кладбище собачем.шоб ты вымер падла от голода в метре от хлеба.Чтоб ты сабака залился самогоном как твой друг ванька.шоб ты опракинулся со скамейки с летальным исходом падла пропиbорская.шоб тебя все боги прокляли sу4ёнок недоношенный.шоб тебя твоя мамка задушила с пъяного угара ну итд...

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:55

    Для 20.35 вафлины лечи очко после держака, не разглагольствуй , люди при памяти ваши фсбшные методички не читают))).

    user avatar Ворошиловградка

    01 марта 2023, 20:35

    Вот , это точно - кто не согласен, что Украина лишь фрагмент России, тех выкинем подсрачниками отсюда! А далее уезжай, уплывай или улетай - мир огромен. Правда, если будете делать бандеровско-фашистскую диаспору, главарей будем уничтожать! И я за то, чтоб за слова Леха Валенсы, о том, что население Украины должно быть до 15, а РФ до 50 млн, он бы через несколько дней встретился с Бандерой. **//** Разве друзья украинского народа могут желать такого!?**/*** Дай наконец убедительный ответ: ЗА СЧЁТ ЧЕГО ВСУ ВДРУГ СМОГУТ ПОБЕДИТЬ?

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:17

    А далее КНР вам скажет! Все по уставу ООН. Пункт Первый. Терр целосность Украины.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:12

    Недоумку 20:02 никто идиоту обьяснять очевидное не будет. «Люди» которые не хотят, подсрачниками как минимум выкидываются накуй на сасею. Туда куда мразь хочет. Еще раз, ник то не будет спрашивать мразь что она хочет, разговор будет которткий.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:02

    Ага, как же ,и не мечтайте. Вот объясните, пожалуйста, для чего Украине возвращать потерянные земли? Она же все равно не в состоянии будет их содержать. И неужели люди захотят вернуться обратно, чтобы влачить жалкое существование? Нет, ну правда, для чего весь этот цирк?

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 20:00

    Вафлина - год назад ты блеяла что у ЗСУ нет шансов пред второй недармией мира.:)) Надругались над вашей армией, унизили, всему миру показали что это был мыльный пузырь а не вторая армия мира. И ты снова блюёшь тут «аналитикой». Мы же не срасеяне, головой можем думать.:) Да видим все прекрасно.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:53

    Мировая Экономика загнивающего запада 70% Экономика расии 1,6%

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:51

    Удивляеют ватные ублюдки, им год - два назад срали - Украины нет, некому воевать, за три дня захватим. Спустя год, сволочь ниже не сделала выводов, дальше верит срасеяцкой пропаганде.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:47

    А за Украиной 60 экономик. Во главе с Джозефом.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:44

    Уже к лету закончатся финансы. И вопрос станет так... или бюджетники или военщина!

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:34

    Это где-на Херсон?По дну?

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:33

    Интересно мерзавец блеющий ниже слава сасеи, сдрыснет с города после освобождения ?

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:33

    Лутче воевать за выжившего с ума бункерного деда.В чужой стране и за деньги убивать.

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:24

    А зарплату солдатам чем платить?Депутаты солдатские деньги себе на январские премии потратили!Все никак не нажрутся!Хер бы я за них воевал бы!И журналистку закошмарили за то,что она Зеленскому вопрос о Баканове задала,позорище!

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:18

    Вы можете только на пробку наступить, а не на Мелитополь!)))))) Слава России!!!

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:18

    Вы можете только на пробку наступить, а не на Мелитополь!)))))) Слава России!!!

    user avatar Гость

    01 марта 2023, 19:18

    Вы можете только на пробку наступить, а не на Мелитополь!)))))) Слава России!!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.