UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 21:01

Що не можна робити у Вербну неділю: головні заборони великого свята

Сьогодні, 20:22

Військовозобов'язаних поділять на декілька категорій: у МОЗ розповіли про скасування статусу "обмежено придатний"

Сьогодні, 20:12

"Майстер доносів" планує розбагатіти: юнак розповів, де його зусилля більше оцінять

Сьогодні, 19:38

Які країни Європи проситимуть "на вихід" військовозобов'язаних мелітопольців?

Сьогодні, 19:28

У Запорізькій області суд присудив 8 років позбавлення волі чоловіку, що при окупантах очолив земельне управління

Сьогодні, 19:16

ДТП в Броварах: Майбоженка звільнив Зеленський

Сьогодні, 18:53

Польща купує вугілля у компаній російського олігарха, якого особисто нагородив Путін – ЗМІ

Сьогодні, 18:39

"А за ціною не постоїмо": російські загарбники в Мелітополі в "активному пошуку" (фото)

Сьогодні, 18:36

Українські хакери та ГУР атакували дочірню компанію російської "МТС", - джерела

Сьогодні, 18:13

В Росії дитина застрягла у автоматі з іграшками – фото

Сьогодні, 18:02

Окупанти повернули проспект Леніна в Бердянськ – нові назви вулиць у Бердянську (фото)

Сьогодні, 17:38

Начальник "земельного управління" окупаційної адміністрації в Мелітопольському районі почув вирок

Сьогодні, 17:30

Австралія надасть Україні дрони та партію ПЗРК на десятки мільйонів доларів, - Шмигаль

Сьогодні, 17:10

Поліція Запоріжжя звернулась до громадян з застереженнями на час святкування Вербної неділі

Сьогодні, 17:07

Мерехтливі крашанки - цьогорічний хіт: лайфхак з червоним вином до Великодня

Сьогодні, 16:45

Коли буде Вербна неділя 2024 року: чи змінилася дата через новий календар, традиції свята

Сьогодні, 16:37

У Мелітопольському районі спостерігають ракету в кольорах українського прапора (фото)

Сьогодні, 16:26

Орбан пожалівся на "жалюгідний" стан свободи слова у Європі і поставив у приклад Угорщину

Сьогодні, 15:42

Відома зрадниця України вирішила поговорити про окупований Мелітополь із Туреччини (відео)

Сьогодні, 15:30

Захисниця Азовсталі Пташка емоційно відповіла хейтерам, які критикують її фігуру

Сьогодні, 15:23

Екс-секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв подав позов до суду - не бажає прощатися з владним кріслом (фото)

Сьогодні, 15:00

У Польщі заявили, що вночі ракета РФ впала за 15 км від їхнього кордону

Сьогодні, 14:39

Так буде красивіше - у Мелітополі біля школи вивісили радянський стяг (фото)

Сьогодні, 14:30

На Львівщині військкоми затримали водія ГО "Порятунок тварин. Харків": волонтери заявили про викрадення – що кажуть в ТЦК

Сьогодні, 14:01

Чи віддавав Путін наказ вбити Навального — Reuters
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    16

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar 914 и 920 героям слава!

    08 марта 2023, 19:19

    Так а Вы где были и что делали? Шо не могли фланг прикрыть, может кому-то помощь и поддержка нужна была или вы на диване спокойно сидели пока не коснулось. А теперь вся страна удар держит. А ну расскажите, мне интересно.

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 14:57

    Для орка 9:46:… а я в Мелике)))… помогаю крошить п@доров путлира! Мелитополь Украина!

    user avatar Инорь

    08 марта 2023, 14:38

    А что я должен был делать?Я исправно платил налоги,слесарем проработал,40 лет стажа!Надеялся,что меня защитят.А мои налоги растащили по Куршавелям и депутатским карманам!А Я из-за работы никуда так и не съездил отдыхать!И уже не предвидится!Старость доживать придется в дерьме и нищете!

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 09:46

    Для рабовладельца. Ты, козлиная морда, почему не на фронте - продолжатель заканчивать войну. Там и зигуй СУ. Чем закончится, догадайся сам.

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 09:40

    Для раба ниже 9:29: Ты дыбил?!!!!!! Никто не хотел войну!!! Ты сука спроси у матерей, которые потеряли своих детей из-за вторжения пуйла!!!! Чья это война?… война начата не украинцами, но мы ее закончим!!! А таких тварей, как ты, точно накажем, не сомневайся!!! Слава Украине!

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 09:29

    Гостям ниже. Это не наша война. Мелитопольцы ее не хотели. А за СУГС всех бандеровцев будем вешать.

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 09:20

    Для Игоря: правильно ниже написали: .. Что ты лично сделал? ((((!!!!!!!… Был яныкович - сука пророссийская, затем порошенко - такая же сука пророссийская, если б не он, то война закончилась еще в 14 году, и.к он подписал Минские соглашения!!!(((… Что ты лично сделал?(((… ничего!!!!!!!! Вся Украина встала на ноги и держит удар!!! Весь сознательный Мир помогает нашей стране в войне с фашистами!!!! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 09:14

    Для умников ниже:.. Вы из тех людей, которые всегда винят кого-то, только не себя!!!!!! А что ты лично сделал, чтобы орки не зашли?.. да ничего!!!! П@здеть на диване все могут!!! Да ты даже сейчас защищаешь путлира и его убийц!!! Как можно прославлять убийц, насильников, воров… Как?!!!! Совсем мозги проработали их пропагандой!(((.. тогда и не жалуйся!!! А Мелитополь скоро вернётся в Украину и ни одна падла не уйдёт от ответственности, знаем про всех!!! Слава Украине!

    user avatar Игорь

    08 марта 2023, 08:54

    Да не напал бы путлер,если бы не позволили,и почему полстраны и вся страна должны страдать?На страну путлера никто не нападает,там озабочены безопасностью,а нашим похер, и сейчас воруют...

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 08:42

    Для Валентины:… Вы ни одна такая, как минимум пол страны!!!… и люди потеряли не только имущество, а и близких!!!!!!!!!… оставаться в оккупации и пытаться сохранить нажитое - личное дело каждого!!!! Бросила не Украина, а напала русня!!!!!! Обвинять всех легче всего!!! Все претензии к путлиру и их жополизам!!!!! Мелитополь Украина!

    user avatar Валентина

    08 марта 2023, 07:59

    Да жили мы,платили налоги,кое как обзавелись домом,машиной,все с большим трудом,нас кинули свои,чужие пришли все отобрали,и кто нам все это вернёт?

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 07:55

    Вот и поез плешивый,потому,что увидел благодатную почву для наступления,заботливо подготовленную бездарями из власти,у которых глаза были залеплены властью,а руки заняты воровством из бюджета,а не обороной страны и повышением умственного развития себя и дипломатов...

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 07:18

    Для ноющего 7:09… во первых на орков работают далеко не все!!!! Многим помогают родные и близкие!! До сих пор пенсионеры умудряются снять и обналичить свою пенсию так и перебиваются!!! Во вторых, работа тоже бывает разная: одно дело славить страну -агрессор и вбивать чушь в детские головы, а другое работать где-то в саду, в поле, продавцом и т.д.. Нет прощения тварям!!! Мелитополь Украина!

    user avatar ТОО

    08 марта 2023, 07:08

    А выживать как тут по другому? Кто остался все работают.....

    user avatar Гость

    08 марта 2023, 07:08

    Ротяка у неё однако...потому и назначили.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.