UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 06:10

Росія може готувати наступ на Запорізьку область, - Financial Times

Сьогодні, 06:06

Президент Ізраїлю про атаку Ірану: це оголошення війни

Сьогодні, 06:00

Зеленський дорікнув Заходу через зволікання з допомогою: небо захищається не риторикою

Сьогодні, 06:00

У Мелітополі родичам "швидко" вбитих "судоплатівців" не виплачують грошей (фото)

Вчора, 20:31

Найбільші медіа США закликали Байдена і Трампа провести дебати

Вчора, 20:09

Цифрові навички та вивчення мов. В Україні працюють університети для пенсіонерів: подробиці

Вчора, 19:51

Палата представників США цього тижня розгляне допомогу Україні, - конгресмен

Вчора, 19:36

Коли Ізраїль відповість на атаку Ірану: відповідь міністра

Вчора, 19:34

У Мелітополі окупанти анонсували операцію з "чистки" молоді

Вчора, 19:19

У ТЦК оголосили, скільки людей зараз у розшуку на Запоріжжі через неявку до військоматів

Вчора, 19:10

У Раді спрогнозували, коли Зеленський підпише закон про мобілізацію

Вчора, 18:50

Ізраїль відповість на атаку Ірану, але масштаби ще визначаються, - CNN

Вчора, 18:36

Повітряні сили розповіли, чим вдарили по пункту управління росіян у Луганську

Вчора, 18:32

Отруйна вода – чому окупанти перестали бурити свердловини на Мелітопольщині та що буде далі (фото)

Вчора, 18:21

За тиждень у Запорізькій області через обстріли загинуло 11 людей: мешканців закликають евакуюватися з прифронтових зон

Вчора, 18:11

Українські пілоти після Британії продовжать навчання у Франції, - Міноборони

Вчора, 17:50

Папа Римський звернувся до Ізраїлю та Ірану

Вчора, 17:32

Тероризував доньку з дитиною: на Одещині тесть розстріляв з рушниці зятя

Вчора, 17:23

Сьогодні в клубі не будуть танці - окупанти на Мелітопольщині занурили культуру в темряву

Вчора, 17:10

Під час ворожого обстрілу Гуляйполя поранено чоловіка

Вчора, 17:09

ВМС: Чорноморський флот РФ втратив третину кораблів, Україні є над чим працювати

Вчора, 16:51

Ізраїль вдарив по великому об'єкту з виробництва зброї в Лівані (відео)

Вчора, 16:36

При Третій штурмовій відкрили школу управління дронами (відео)

Вчора, 16:11

Ворог здійснив 6 штурмів на Оріхівському напрямку

Вчора, 16:10

Ці фрукти не дадуть вам схуднути, хоча багато хто вважає їх "дієтичними"
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    22

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    15 марта 2023, 14:18

    Сволоче ниже 05:16 ты не подумала мразота что окупантов-асвабадителей и их прихлебателей-предателей надо уничтожать?

    user avatar Мальчик

    15 марта 2023, 06:34

    Если этот человек и виновен перед законом Украины, то смерти точно не заслужил, а значит это дело сделали не партизаны, скорее всего это передел собственности под видом партизан или месть за что то. Кажется так.

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 05:16

    Те, кто взрывает людей, прекрасно знают, что и их ждёт такая же участь.

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 00:26

    Мелитополь УКРАИНА!!!!!!! ебалицкого ебануть и лучше чтобы гниде оторвало руки .чтобы потом он сраку свою пропутинскую дже подтереть не смоѓ

    user avatar Гость

    14 марта 2023, 23:41

    Сволоче ниже 22:46 это ты про срасеян говоришь, которые за спинами женщин и дете (с) пуйло захватили крым, задаунбасили донбасс? А годами ранее приднестровье в Молдове также, и сволочь блеяла - их там нет? Ты наверно про эту руцкую мразь написала?

    user avatar Гость

    14 марта 2023, 22:46

    Взрывать, стрелять из под тишка могут только сыкливые крысы, опущенные пид@ры и использованные г@ндоны.

    user avatar Гость

    14 марта 2023, 21:39

    Следующий по ходу директор МУП Ритуал Давиденко Виктор. Смерть ищет кто зажрался

    user avatar Гость

    14 марта 2023, 21:38

    Мне вот одно интересно,такие люди ведь с охраной,и машины вроде как без присмотра не бросают. Странно.

    user avatar Ярик

    14 марта 2023, 21:06

    Вот судьба у пидера димки пидеркова. Недопожарник сгорел в машине, а как же противопожарная безопасность. Вот так будете гореть в аду суки продажные. Горите бандурины, пидерковы и пр.рашистские подстилки.

    user avatar Илларион

    14 марта 2023, 20:44

    Так, а сдох пидерков или ещё дергается.Может выживет и поедет без рук и ног, такой себе самовар в Тамбовскую область.

    user avatar Гость

    14 марта 2023, 19:54

    Это аслоёбы взорвали его

    user avatar Гости

    14 марта 2023, 19:52

    Таку хуйню несут комментаторы,как будто два дурдома на соревнованиях по пиздословию...Лучше бы РИА написало,как Николай Петренко украл 1782 млрд гривен у укр.армии,а не писало всякую чепуху про мелких коллаборантов..

    user avatar Иннокентий

    14 марта 2023, 19:44

    Фуй тебе на рыло вафля рашистская. Пидароссией здесь и вонять не будет.Всех колобков и рашистских свинособак будем уничтожать беспощадно.Смерть рашистским крысам

    user avatar Капрал

    14 марта 2023, 19:43

    Мазмуду, чурке ебаной..мы тебя пидора словим бороду сначала опалим под костром, потом отрежем яйца и заставим их сьесть.ну и про горло свое не воонуйся, быстро чикнем не успеешь сильно кровью залить, мразь горная..бежать скоро будете пилары ебаные к себк в кишоаки горные или останетесь на полях по частям.спроси у 160.000 таких ще пидоров котопые уде двухсотые))( животноводы ебаные

    user avatar Махмуд

    14 марта 2023, 19:34

    Капрал,вали на фронт,из-а тебя наступление сорвётся.И зубами не скрипи-высыпятся.

    user avatar херсонец

    14 марта 2023, 19:31

    Я вот тоже в Херсоне вешал плакаты "навсегда",а потом бежал по убитому паромному мосту что заец по гололёду...теперь при этом "навсегда" у меня нервы сдают.Не дай Бог опять...

    user avatar Капрал

    14 марта 2023, 19:29

    Это разогрев перед основным действем...операцией по полной деоккупации юга Украины..даже сбежать не успеют мрази, Харьковская операция 6 дней покажется слишком длительной...ждите мрази рашистские, мы вам покадем рашка навсегда кровью умоетесь бляди.слава ЗСУ!!!А предателю земля бетоном мрази..всех уничтожим..до Ебалицкого.

    user avatar Гость

    14 марта 2023, 19:29

    предателей свои же и завалят

    user avatar кацап

    14 марта 2023, 19:27

    Гм... а народ как -не пострадал?На партизан то не очень похоже...а вот похоже шо Ваня дорогу кому то не уступил.

    user avatar Гость

    14 марта 2023, 19:23

    Молодцы, давно нас не радовали партизаны, асвабаждением прарасейской сволоты от срасеяцкого мира. Очень надеюсь что и других колоборантов ждет такое же авсвабаждение.

    user avatar Хуикентию

    14 марта 2023, 19:21

    Ты тварина обиженная, диванная мразь забей себе на лбу, что Россия здесь навсегда! А к тебе выродку мы скоро доберемся!

    user avatar Иннокентий

    14 марта 2023, 19:05

    Только смерть пидару и ему подобным шакалам- предателям.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.