UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:30

Генсек НАТО прокоментував збиття російського Ту-22

Сьогодні, 20:18

"Це гарантовано": Арестович зробив похмурий прогноз щодо ситуації зі світлом

Сьогодні, 20:08

Союзники допоможуть з ППО і не лише. Столтенберг підбив підсумки Ради Україна-НАТО

Сьогодні, 19:38

У 18-річної дівчини з Донеччини почались пологи в евакуаційному поїзді: як усе закінчилось

Сьогодні, 19:05

Які професії значно підвищують ризик деменції – дослідження

Сьогодні, 18:51

Буданов розповів, чим нищать стратегічні літаки РФ

Сьогодні, 18:33

Чоловік з гранатою напав на консульство Ірану в Парижі – BILD

Сьогодні, 18:30

Окупанти в Мелітополі вирили чергове сакральне місце (фото)

Сьогодні, 18:28

Китайське чудо-юдо: окупанти в Мелітополі зібралися воювати на баггі (фото)

Сьогодні, 18:26

В Запоріжжі після бурі, на острові Хортиція, завалилися дерева (відео)

Сьогодні, 18:11

Удар по аеродрому у Джанкої: з'явилися перші супутникові фото

Сьогодні, 18:03

Британія презентувала новий бойовий танк Challenger 3

Сьогодні, 17:47

На США припадають 70% іноземних деталей, знайдених у російських ракетах, - ОП

Сьогодні, 17:35

У законопроект про допомогу США Україні включили нафтові санкції проти Ірану

Сьогодні, 17:30

"Куплю будинок або базу відпочинку в Кирилівці". Росіяни активно скуповують нерухомість на березі моря (фото)

Сьогодні, 17:21

Куди звертатися, якщо у вас зник хтось на ТОТ Запорізької області - адреси та телефони

Сьогодні, 17:15

Чому пункти незламності в Запорізькій області не працюють 24/7 пояснив Іван Федоров (фото, відео)

Сьогодні, 17:08

Окупанти скасували в Криму парад на 9 травня

Сьогодні, 17:03

Із фестивалю у Сочі на псевдовибори у Луганськ: пропагандистські контрасти для іноземної молоді

Сьогодні, 16:52

Демократи у Конгресі США намагаються "витягнути" проекти Джонсона з допомогою для України

Сьогодні, 16:37

У найбільшому селі під Мелітополем моторошна ДТП - постраждалий у лікарні (фото)

Сьогодні, 16:32

ЄЦБ вимагатиме від найбільших європейських банків скоротити діяльність у Росії, - Reuters

Сьогодні, 16:25

Мешканців Запоріжжя просять скоротити використання електроенергії

Сьогодні, 16:09

Чи можна пити алкоголь, якщо у вас підвищений тиск: лікар дав остаточну відповідь

Сьогодні, 15:50

США не підтримали план Ізраїля вдарити по Ірану, - CNN
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Петр Васильевич

    15 марта 2023, 23:28

    Полина, если не реалистичные мои ответы были, то тогда я не знаю. Ну не угадал:-) ты такая грамотная, хотел на тебя впечатление произвести. Поумничать. А ты оказалась прозорливей всех прозорливых. Спортсменка комсомолка наверное ещё и красавица. Женился бы на тебе, но думаю тебе не до этого:-( У тебя партия, отечество, а я без партийный. Придется без партийную себе пару искать. Эх, эх

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 22:51

    Гостю ниже 22:33 недумаю что в Васильевке будет граница, как минимум возле крыма, хотя судя по заявлениям западных партнеров и наших, наши решительно готовятся перчить срасеян в крыму. Может не сразу, как нам хочется.

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 22:33

    Вафлина базарит много не по теме, мы тоже надеемся что будет освобождение, но истина как всегда где-то посередине Будет граница в Васильевке

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 22:18

    Вафлине и другой швале не пришло на ум что Украине помогают с вооружением? Или быдлота до сих пор не поняла и живет лозунгами Киев за три дня, на бярлин, на париж, до ламанша?

    user avatar 1234

    15 марта 2023, 21:49

    Чего то истинные Украинцы ---- Вы так чешите на великом и могучем?

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 21:49

    Суки продажные!!!!!!

    user avatar Володя

    15 марта 2023, 21:22

    Полина, я тебе отвечал на твои вопросы, ответь ты и мне. Кем по твоему в целом и большинстве являются коллаборанты которые перешли на сторону РФ в глазах России? Можешь и коротко ответить

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 20:32

    А если серьезно, то наступление наших будет сразу после кислого наступления рашистов, апрель-май, ты тогда услышишь что наступление началось. Сволота наперегонки будет драпать на крым.

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 20:30

    Бредовому ниже - с какого декабря? Срасеяне из второй армии мира с 24го февраля прошлого года наступают, Киев за три дня взяли, Украину за 4е дня, сейчас бярлин прошли, на подступах к Парижу остановились. Разграбят стиралки в французов и дальше часть вяликих расиян на ламанш пойдет топиться, а вторая на лисабон и затем пешком на пиндосию.

    user avatar Всё это бред

    15 марта 2023, 20:21

    С декабря наступают!!! Походу ВСЁ, наступили себе на яйца!

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 19:12

    Егорка, почему ты слова русаки выделяешь с большой буквы как и кремль? Эта сволочь не заслуживает на правильное правописание, расеяне, свиносеяне, кремль, расея… Эту сволочь надо унижать всегда и везде, при каждой возможности.

    user avatar Егорка

    15 марта 2023, 19:00

    пРуссаки это исключительные пидарасы. Нам нужно выжигать путинским фашистов калёным железом. Потом долбануть по бункерному разлагающемуся деду. Потом разрушить Кремль и установить на руинах флаг Победной Украины. СМЕРТЬ РАШИСТАМ!!!

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 18:55

    Недоразвитому ниже 18:40 постарайся не слинять из города, при освобождении, тебе обьяснят какая война идет, педерасии против украинского народа.

    user avatar .Гайсумихе

    15 марта 2023, 18:50

    Ты чё сюда приперлась?Вали отсюда шакалиха!

    user avatar гость

    15 марта 2023, 18:40

    Бред сивой кобылы! Что ты вообще можешь решать? Что твои пиндоские хозяева прикажут, то и будешь делать, только закончится это плохо и для тебя и для них. Пора уже понять укродебилам, что идёт гражданская война, которую надо заканчивать!

    user avatar Ольга Гайсумова

    15 марта 2023, 18:37

    Какой штурм? Я не для этого в Мелитополь вернулась.Только жизнь начала налаживаться

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 18:30

    Недоумку егорке, не подскажешь где сейчас срасеяне несут свиноруцкий мир, под берлином или под парижем грабят дома? Только не говори что сволочь из второй армии мира застряла в Украине.

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 18:29

    Егорке - ну да, страна 404, там некому будет воевать, помню помню, не врали расеяне, они же не подлые ублюдки что б врать?

    user avatar Егорка

    15 марта 2023, 18:27

    Иди в очко,тварь укропская,я тоже раньше был за Украину,но ей пришел пи....ец

    user avatar Гость

    15 марта 2023, 18:22

    Егорка, поживем, вскоре увидим. Не напомнишь как богатель срасеяне сволочи год назад? Киев за три дня, до бярлина дойдет, пааариж засрем свиноруцким миром? Лисабону угрожали расеянством,, это помним?

    user avatar Егорка

    15 марта 2023, 18:12

    Дурень думкой багатие.А что по этому поводу думает эксперт Карась-пидарась?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.