UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 11:10

Уряд утворив Міжвідомчу робочу групу з питань мобілізації: які її функції

Сьогодні, 11:08

У Мелітополі ФСБ-шники вийшли на новий рівень - заманюють доларами українських патріотів (фото)

Сьогодні, 11:00

На ТОТ Запорізької області спалахнув російський УАЗік (фото)

Сьогодні, 10:52

ЗСУ вдарили ракетами "Нептун" по нафтобазах у Краснодарському краї, - ISW

Сьогодні, 10:28

Фальшиві гривні. Як захистити свій гаманець від підробок

Сьогодні, 10:28

Чиновники у Запоріжжі закликають чоловіків стати на військовий облік через ЦНАПи - чим заманюють (відео)

Сьогодні, 10:21

Оскільки ви з Мелітополя, вас можуть затримати: перевізник кинув на блокпосту двох пасажирів (фото)

Сьогодні, 10:10

Столтенберг вважає Рютте "дуже сильним" кандидатом на пост генсека НАТО

Сьогодні, 09:50

"Найважчі перші 40 років". Вчені з'ясували коли насправді у чоловіків закінчується дитинство

Сьогодні, 09:35

США стурбовані підтримкою Китаєм військово-промислової бази РФ, - Блінкен

Сьогодні, 09:22

Добре хоч замість ковбасок сосиски не поклала - мешканка Мелітополя поскаржилася на подарунок з обманом (фото)

Сьогодні, 09:15

Першого заступника начальника Запорізької "Муніципальної варти" підозрюють у привласненні 1,7 мільйона гривень

Сьогодні, 09:10

Ще 1130 загарбників, 48 артсистем і 12 ББМ. Генштаб оновив втрати РФ в Україні

Сьогодні, 08:48

Бої на Харківщині. Що відбувається біля Вовчанська і чи є там котел у росіян

Сьогодні, 08:30

Хамлять і кидають слухавку: у Мелітополі масово скаржаться на відому службу таксі

Сьогодні, 08:30

У РФ після атаки БПЛА другу добу палає нафтобаза

Сьогодні, 08:18

Найєм прокоментував своє звільнення з посади голови Держвідновлення

Сьогодні, 08:15

В Запоріжжі судитимуть військовослужбовця рф, який розстріляв українського військовополоненого

Сьогодні, 08:00

"По місту вже ходили дуже невтішні чутки, що вона нежива", – подруга засудженої до 20 років за ґратами волонтерки з Мелітополя (фото, відео)

Сьогодні, 08:00

У Червоному морі затонуло ще одно судно - ЗМІ

Сьогодні, 07:47

У Львові – приліт, є поранений

Сьогодні, 07:30

Стирання української ідентичності та репресії: що відбувається в освітній сфері окупованого Мелітополя (фото)

Сьогодні, 07:30

Угорський опонент Орбана заявив, що він проти відправки зброї Україні, але вважає Путіна агресором

Сьогодні, 07:18

В Бердянську російські військові напали на молодого чоловіка і змусили його вихваляти окупаційну "поліцію"

Сьогодні, 07:15

Коли буде запущено функціонал е-бронювання: Федоров повідомив
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Украинец

    23 марта 2023, 23:56

    Ни одна мразь в городе не уйдет от возмездия.

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 12:28

    Сколько здесь будут присутствовать ублюдочные русосвиньи столько здесь и будет партизанская война не дадут варим спокойно здесь не жить ни развивать город это Украина Мелитополь это Украина запомните суки

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 11:50

    Саше кураре - ну так вперед к своей мечте, осуществляй.

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 11:32

    Кобзон выписывает билеты на новый концерт! Молодцы билетеры!

    user avatar Саша Курара

    23 марта 2023, 10:57

    Следующие цели! Советую напрячь очко Одуд, Ялпачик, шапурова, Кольцов, Эрик Мартиросян, Иван Сидорчук, Вова Харчишин, Дяченко, Сирожа Башилов планета турбин, Джесси Башилова собака Сирожы, максимка стадник- просто педик, Светлана Анатольевна Лаврова, бородатая женщина Жидков, Балицкий, Кольцов, галя, Рогау вы следующие будет взрыв и темнота отрванные ноги руки!

    user avatar Диванные эксперт гостю23 марта 2023, 08:57

    23 марта 2023, 10:42

    Так а как надо было? Как правильно? Я думаю если задача выполнена то нормально ну если без нюансов.

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 10:40

    пидару 10:26, смотри, сука диванная, не обосрись от гЫдности, херой еб..ный. А тварям ниже хочу сказать только одно, идите на х..й! И ещё раз спрашиваю, почему блеете не на свиномове? Хочется поржать с дебилов!

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 10:26

    Для тупорылого орка 9:52: давили сук, давим и будем давить !!!!!!! Слава Украине!

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 09:52

    Тупорылому ниже, госперевороты в Украине рашку не касаются! За донбас скажи спасибо путину-гиркину, гнидам кгбшным. И вылизывать китайские задницы ни чем не лучше

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 09:51

    Огласите весь список предателей, которые пошли работать полицейскими в Мелитополе! Слава Украине!

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 09:49

    Для дебила 9:26… займи свой рот!)))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 09:26

    ублюдку 09:19 тебе, дерьму упоротому, что то объяснять бесполезно. Скажу лишь одно, не *&#@* было совершать госперевороты, не ***&# было 8 лет бомбить и убивать жителей Донбасса и не @*#@* было вылизывать пиндоские задницы. И кстати, а чё не на свиномове блеешь? Как то не патриотично.

    user avatar Для Гость23 марта 2023, 08:57

    23 марта 2023, 09:26

    Тю, Хаймерсами не навиться, исподтишка тоже. Фашисты, а чего вы в тылу третесь? Милости просим под Орехов или в Бухмут. Там мы вас ликвидируем так как вы захотите.

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 09:19

    Кацапидору 08.57 Когда пришли немецкие фашисты если б твой дед партизанил ты б его назвал сыкливой тварью, теперь пришли рашиские фашисты окупанты (это одно и тоже), а ты продался и лизнул , устроился но ненадолго.

    user avatar Для гостя 8-57

    23 марта 2023, 09:11

    Из-под какого «тишка», интересно? Такого слова не существует, а значит, это — не существительное с предлогом «из-под», а наречие. Поэтому пишется слитно. Наблюдать (как?) исподтишка. Ты явно студент МГУ, судя по написанию)))) Значит и действующий сотрудник- там сейчас одни Грамотеи - неудачники))) набирали ведь по объявлению.

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 08:57

    Твари сыкливые. Только крысы и шакалы нападают из под тишка. И ещё хохлопид@ры.

    user avatar Сергей

    23 марта 2023, 08:49

    Колобкам Мелитополя я думаю что каждый день всё веселее и веселее. И где ваши фразы теперь: в Мелитополе тихо, спокойно, есть работа. Катался колобок, думал по служебной российской лестнице продвинутся, но что то пошло не так! Слава ВСУ и партизанам!

    user avatar Полицейский Украины который на фронте

    23 марта 2023, 08:42

    Ой как хорошо! Ну что сказать, весной мы будем в Мелитополе. И тогда.... Ну вообщем даздраствует украинское правосудие)

    user avatar Полицейский Украины который на фронте

    23 марта 2023, 08:42

    Ой как хорошо! Ну что сказать, весной мы будем в Мелитополе. И тогда.... Ну вообщем даздраствует украинское правосудие)

    user avatar Гость

    23 марта 2023, 08:36

    А Женя что, в полицию пошел?))))

    user avatar Тара

    23 марта 2023, 08:25

    Медведь там живёт недалеко.... А вообще ебашить их всех вподряд....

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.