![Под Мелитополем мощный взрыв, а в Новой Каховке что-то происходит (обновлено)](/images/news/2023/03/315094.jpg?1679592406)
Російські фашисти все більш незатишно почуваються на окупованих територіях. Земля буквально горить у них під ногами.
Близько години тому на околиці селища Михайлівка, розташованому за 40 км від Мелітополя, прогримів одиночний потужний вибух. За кілька миттєвостей до детонації місцеві жителі спостерігали яскравий спалах у районі полігону рашистів.
Крім того, Генштаб ЗСУ повідомляє, що передові підрозділи армії окупанта, які були розміщені в населеному пункті Нова Каховка Херсонської області, покинули місто. Цьому передував обхід найближчих будинків місцевого населення з метою наживи. Окупанти "конфісковували" у цивільного населення у великих кількостях побутову та електронну техніку, коштовності, елементи одягу та мобільні телефони.
Поки що в місті залишаються члени бандформувань "ЛНДР" і колаборанти. Кадрові військові висунулися в бік окупованого Криму.
Однак пізніше Генштаб розмістив таке повідомлення:
- Окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці. Інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних.
Однак, ми неодмінно звільнимо і Нову Каховку".
Також, у низці населених пунктів тимчасово захопленої лівобережної частини Херсонської області загарбники розпочали пошуки громадян із проукраїнською позицією. Для цього вони використовують списки учасників АТО, військових пенсіонерів і списки тих осіб, які проходили службу в правоохоронних органах України.