UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 15:11

В Київській області вже третю добу гасять пожежу на підприємстві через атаку РФ

Сьогодні, 14:50

G7 посилить заходи проти російського нафтового флоту, енергетики та металів, - Bloomberg

Сьогодні, 14:34

Умовчали про головне: у Мелітополі окупанти визнали загибель трьох цивільних у страшній ДТП

Сьогодні, 14:28

В Міноборони відповіли, чи роздають повістки в рекрутингових центрах

Сьогодні, 14:20

Стала відома причина знеструмлення частини Запоріжжя та якими ракетами було нанесено удари

Сьогодні, 14:10

У Шебекіно вибухнули снаряди від "Сонцепека", ліквідовані окупанти

Сьогодні, 13:52

Росія заявляє про нібито "знищення" українських літаків. Повітряні сили відреагували

Сьогодні, 13:32

Лукашенко таємно передав Азербайджану зброю перед війною з Вірменією, - Politico

Сьогодні, 13:31

Путін назвав умови припинення війни та зробив заяву про долю Мелітополя

Сьогодні, 13:07

Навчання за графіком чи тотальний відпочинок: психолог про те, яким має бути дозвілля дітей влітку

Сьогодні, 13:05

У Запоріжжі змінились графіки відключення електроенергії на 14 червня

Сьогодні, 12:50

Кім Чен Ин відправив до Росії 5 млн снарядів, Путін попросить ще, - Сеул

Сьогодні, 12:33

Мобілізація в Україні: яким компаніям можуть відмовити у бронюванні працівників

Сьогодні, 12:30

Мешканець Мелітополя жорстоко розправився з дружиною

Сьогодні, 12:21

У Запоріжжі поліцейські затримали наркозбутницю із «товаром» на суму понад 900 000 грн

Сьогодні, 12:10

Китай підбурює країни прийняти його "мирний план" щодо України - ISW

Сьогодні, 11:50

Оренда зростає в ціні: де в Україні найдорожче житло

Сьогодні, 11:31

Залишилось лише 2 дні: як мелітопольцям за кордоном стати на військовий облік

Сьогодні, 11:30

Хусити атакували український корабель "вербена" в Аденській затоці: що відомо

Сьогодні, 11:14

Чи є у Запоріжжі «елітки», яким ніколи не вимикають світло – коментар обленерго (відео)

Сьогодні, 11:10

Чому не можна "врятувати" майно від арешту, переписавши його на близьких: застереження юриста

Сьогодні, 11:07

Чому варто подорожувати автобусом та як знайти найдешевші автобусні квитки в Європу

Сьогодні, 10:58

Характеристика тканини денім: догляд

Сьогодні, 10:50

Румунія оплатить витрати на навчання українських пілотів на F-16

Сьогодні, 10:42

Самогон у домашніх умовах: Кращі спеції та аксесуари для приготування
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    29

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    28 марта 2023, 21:53

    19.25 Супермаркеты и гипермаркеты)) на больше ума не хватило!))

    user avatar Гостья

    28 марта 2023, 19:25

    Вчитель, а ты жил при рядянському совку? Что ты знаешь об этом времени. Все заводы, фабрики построенные в те времена, были закрыты и разрушены при твоей самостійній Україні. Что было создано нового, построено, открыто,....

    user avatar Гостья

    28 марта 2023, 16:04

    Все вышеперечисленные в статье люди, а также не упомянутые - спасибо вам большое за то, что продолжаете учить наших детей!

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 12:28

    Бе ? Тебе бе бебе

    user avatar Не святой и не судья

    28 марта 2023, 11:42

    А Федоровича нагнули по его же понятиям, типа как питуха и он отступил. Вот и разница. Не обижайтесь на факты. И знамя бросать не стоило, а, и идите нахуй, в possiю.

    user avatar Дом профсоюзов и домбили бомбас Гостю10:33

    28 марта 2023, 11:35

    Могу с уверенностью заверить что без убийства Романовых ничего бы у негодяев не вышло. Их убрали как препятствие.

    user avatar 1234

    28 марта 2023, 11:25

    Все революции вредны. Какими бы благими целями ни руководствовались их творцы, история не знает ни одной, что принесла бы пользу. Все революции несправедливы. В результате страдает народ, а выигрывают только революционные вожди. Да и то вряд ли-----Это придумано и описанно еще до нас........

    user avatar 1234

    28 марта 2023, 11:24

    Замирит военные вопросы отдаст земли и будет мир!-----Да да отдаст-------Османской империи...

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 11:18

    10:33 в 1917 была Революция, а не государственный переворот, идиот

    user avatar Гестаповец который любит водку

    28 марта 2023, 11:09

    Так есть царь Роман Романов, вот ему как наследнику России и отдайте под управление все вопросы. На чужом горе у СССР не получилось счастье построить. Разве что заводы и то! Где они? И где СССР? А семейство Романовых все наладит и исправит. Замирит военные вопросы отдаст земли и будет мир!

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 10:44

    Бе-бе-бе-бе бееееее беееееее бе бе. Бе. Беееееееее

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 10:33

    Сволоче ниже 10:00 что скажешь про революцию 1917 года? Все что после согласно тебе тупорылому не законно?

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 10:00

    08:02 законно избранная власть закончилась в 2014 году после майдана и силового захвата власти путем государственного переворота. Все остальные выборы, проводившиеся в Украине не имеют никакой юридической силы. Поэтому нынешняя украинская "власть" будет уничтожена и это является абсолютно законным способом наведения порядка в стране, согласно обращения последнего законно избранного президента Украины Януковича В.Ф. к Путину В.В.

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 09:53

    Бе тебе бе Бен бее беееееее гостью 65.36 Бебе бееее бее бее беееее беее беее

    user avatar Мелитополец

    28 марта 2023, 09:50

    Получается учителя должны продвигать только вашу идеологию,бандеровскую а если другую,то враг

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 09:14

    Фу, фу фу фу бе бе.

    user avatar Вова гостю 8:10

    28 марта 2023, 09:04

    Это дорогой друг ещё не всё в конце отблагодаришь

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 09:02

    Гость8,10дебил

    user avatar 1234

    28 марта 2023, 09:00

    Вчитель28 марта 2023, 08:02 Эээээ а позвольте спросить законная власть эта та которая устроила майдан?Свергнув действительно законную власть...

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 08:10

    Как я рад , что не слышу больше мычанье мову нигде . Спасибо большое мальчики вам. всё переоделись с жовто блакитн в норм цвета. Спасибо большое Вова!!!

    user avatar Гости

    28 марта 2023, 08:10

    Мэры и страны приходят и уходят(нажившись),или померши...а мы тут родились и просто живём,и не надо нам тут свой коммерческий патриотизм навязывать.

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 08:08

    А почему Шуфрич до сих пор с мандатом?

    user avatar Вчитель

    28 марта 2023, 08:02

    Дебілу/дебілці рашистському/рашистській Гость 28 марта 2023, 06:24: влада змінилась - це коли мелітопольці обрали нову владу законним шляхом, а в даній ситуації на наші землі прийшли загарбники, зруйнували мирне життя, ввели місто у радянський совок - черги, доноси - це все русня брудножопа. Тому всі ці та інші недолюди є зрадниками, а наступ вже скоро, куди будуть бігти оті всі лєгови, петрови, бублієнки, жукови, діденки, сеглюки? Чи приповзуть і будуть розповідати "що я не я і хата не моя"? Зрадників/зрадниць за законом єбланицького з "бутилочкой води" за поребрик! А ми вже самі навчимо наших учнів, але без отієї всієї русні-дрисні!

    user avatar Мелитополь

    28 марта 2023, 07:54

    Рома Юрьев таксист. Это гнус ещё тот... Гнилой и трусловатая особь

    user avatar Розочка

    28 марта 2023, 07:46

    А сын леговой. Юрьев Рома, рассказывает всему городу какой непотриб рашисты набрали в школы... И его ещё уговаривать будут , чтоб он пошел работать . Чудны дела....

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 07:37

    Баранесса

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 07:21

    У кого баран потерялся ?

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 07:13

    Бебе бе бе бе бе бееее бе бе бе , Бен бе Бен бе , Бен бее беебееебе бе бе беее бе , беееее бе бе бе , беее беее бееееее , бее беее бе бе е.

    user avatar Гость

    28 марта 2023, 06:24

    На оккупантов уехали работать в Германию, Польшу, Литву. А здесь они как работали, так и продолжают учить своих детей. А то, что власть поменялась, так это вопросы к власти, которая здрыснула с города. Куда же вы, патриоты засратые, сбежали, почему не воевали ?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.