UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 16:40

Жодного дня без пам'яті та скорботи - окупанти на Мелітопольщині провели політінформацію для пенсіонерів і запалили картини війни (фото)

Сьогодні, 16:25

Скільки протоколів за п' яне водіння склали поліцейські Запоріжжя - правоохоронці оприлюднили показники з початку року

Сьогодні, 16:20

РФ вдарила по житловому будинку в Харкові: є загиблі і поранені

Сьогодні, 16:00

США закривають два російські візові центри та позбавляють дипломатів РФ податкових привілеїв

Сьогодні, 15:44

На ТОТ Запорізької області загарбники почали призов до армії рф (відео)

Сьогодні, 15:39

"Доводиться тримати телефон на беззвучному режимі" – жителів Мелітополя тероризують шахраї (фото)

Сьогодні, 15:30

"Пред'явив" за зачіску. Підліток побив ветерана у Києві

Сьогодні, 15:00

Ізраїль ускладнив безвіз, посольство України різко відреагувало: що відомо про ситуацію

Сьогодні, 14:38

В окупованому Мелітополі на дорозі перекинулася і заблокувала проїжджу частину вантажівка (фото)

Сьогодні, 14:35

Під час ворожого обстрілу загинув медик Запорізького військового госпіталя

Сьогодні, 14:30

На Луганщині знищили відомого пропагандиста РФ – подробиці, фото

Сьогодні, 14:00

У Румунії автобус із українцями потрапив у ДТП: дев'ять постраждалих

Сьогодні, 13:37

Депортував із Мелітополя понад 50 українців: СБУ повідомила про підозру "губернатору" Запорізької області Є. Балицькому (фото)

Сьогодні, 13:30

Удар РФ по Івано-Франківську: пошкоджено будівлю університету нафти та газу – фото

Сьогодні, 13:12

Напад на журналіста-опозиціонера Садикова: у Казахстані затримали одного з підозрюваних

Сьогодні, 13:07

УВАГА! Графік відключення світла сьогодні, 22 червня у Запоріжжі змінено

Сьогодні, 12:57

ЗСУ заявили про "поворотний момент" в атаках Росії

Сьогодні, 12:39

Запорізька область отримала субвенцію на закупівлю шкільних автобусів у розмірі понад 78 мільйонів гривень

Сьогодні, 12:39

Нічого не працює, нікого немає, приїжджайте, люди добрі відпочивати - гості Кирилівки оцінили курортний сезон (відео)

Сьогодні, 12:00

На противагу НАТО: Путін намагається сформувати євразійську "архітектуру безпеки" - ISW

Сьогодні, 11:40

У Донецьку були "прильоти" - журналіст

Сьогодні, 11:37

Розширено перелік категорій на виплати від ООН: хто з мелітопольців отримає допомогу до кінця року

Сьогодні, 11:35

В ніч проти 21 червня росія знову атакувала Запорізьку область - загинула людина (фото)

Сьогодні, 11:10

У Румунії перевернувся автобус з українськими туристами – що відомо (відео)

Сьогодні, 10:40

У Запорізькій області окупанти розстріляли чоловіка в авто - шукають свідків вбивства
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar кок

    30 марта 2023, 10:04

    Зеля довел до конфликта. Рано или поздно все равно он бы произошепДа и Порох внес свою лепту хероя.Просто бизнес и все.Жалко украину....

    user avatar Павел

    30 марта 2023, 07:27

    Ефгений холодный. Мелитополь =Украина А вас орков утилизируют скоро.

    user avatar Гость

    30 марта 2023, 01:15

    комменту Евгений Холодный29 марта 2023, 22:23убейся ублюдок и не мечтай!спроси у стремоусова чей Херсон?

    user avatar Гость

    30 марта 2023, 00:40

    Евгений отмороженный - ты главное не забудь это проблеят когда вторая армия убежит как из под Киева, из под Харькова, из- под Херсона:))

    user avatar Енот

    29 марта 2023, 23:48

    Судьи кто???? Купавская,Мищенко или Костыря Предлогаю начинать сбор средств на погребения данных особей,в конце обязательно окропить могилы святой водой!

    user avatar Мелик

    29 марта 2023, 23:05

    Евгений холодный! Скорее у тебя отвалится то, чем писаешь,чем Мелитополь станет Россией да ещё и навсегда.

    user avatar Шурпа

    29 марта 2023, 23:04

    Если были бы мозги,все люди выехали из оккупации,если из-за меркантильных целей вы остались, то вас ждёт деоккупация со всеми нюансами этого слова. Когда гавнораша раз..бала МариупольХарьков,Бучу,Гостомель,Бородянку и многое другое,вы просто молчали и радовались что всё в Мелике закончилось.Когда Харьков,Херсон,НикопольЗапорожье через день крыли ракетами и гибли мирные,вы мудаки говорили: это не наша война! Так вот теперь наконец-то война прийдёт к вам. И теперь ваши дети будут седеть, спать на полу или в подвале Отдельный привет тем кто пошёл на сотрудничество и стал например судьёй.)))

    user avatar Евгений Холодный

    29 марта 2023, 22:23

    Мелитополь - Россия!!! Навсегда!!!

    user avatar Свободный человек

    29 марта 2023, 21:44

    Пускай лучше они себе мозгов купят ))

    user avatar Гость

    29 марта 2023, 20:28

    Гостю 20:21 сейчас свиноруцкий мир, ессно никаких прав и свобод нет. С народа нашего сдела скот, как и срасеян

    user avatar Гость

    29 марта 2023, 20:21

    Януковощ всех кинул, когда поехал подписывать асоциацию с евросоюзом. От того и майдан образовался. В его предвыборке было ясно сказано... что люди должны иметь право голоса и право выбора! Сейчас же выбор и голос у людей закончился!

    user avatar Гость

    29 марта 2023, 20:21

    Януковощ всех кинул, когда поехал подписывать асоциацию с евросоюзом. От того и майдан образовался. В его предвыборке было ясно сказано... что люди должны иметь право голоса и право выбора! Сейчас же выбор и голос у людей закончился!

    user avatar Гость

    29 марта 2023, 20:16

    Свидомиты! Вам плеснули в корыто. Не штовхайтеся, усим выстачыть.

    user avatar Мелитополец

    29 марта 2023, 20:12

    Для симонянки - как говорят на рашке ,,на белом катере к еб матери ,, свою манду продавай, может кто и купит,Мелитополь Украина !!!!!!

    user avatar Для Гость29 марта 2023, 18:52

    29 марта 2023, 19:38

    Это кто тебе рассказал, марго боброедка? Посмотри явку на всех выборах посла 2013 года по Мелитополю и засохни. Жители Мелитополя, может быть и были против свержения яныка, но после того как оно сбежало, сразу стали за. И тем более, у них хватило ума из-за внутреннего политического кризиса не звать армию чужой страны в свой дом. А когда названные гости зашли без предупреждения, уйдут без зубов... У кого получится уйти...

    user avatar Гость

    29 марта 2023, 19:34

    Кто сволочь ниже наделил полномочиями говорить за всех жителей Мелитополя?

    user avatar Гость

    29 марта 2023, 19:30

    Ублюдству ниже 18:52 то что ты высрал, это не идиотизм, это болезнь. Которая лечится веревкой и фанарным столбом, либо более скоротечным лечением - растрел.

    user avatar Гость

    29 марта 2023, 18:52

    Жители Мелитополя были против майдана 14 года и свержения власти. Теперь ту незаконную американско- порошенковско- зеленско- жидовскую власть свергли другие. Все по -честному.

    user avatar Штык

    29 марта 2023, 18:18

    Маргаритчка, пойди в Пригошки возьми бутылочку шампанского Артёмовского и нежно сядь на неё.

    user avatar Гость

    29 марта 2023, 18:11

    Жители Мелитополя сказали своё слово тогда когда бросались под ваши танки!!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.