UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 19:07

Здав окупантам чоловік: мешканку Мелітопольщини викрали за доносом і влаштували судилище

Сьогодні, 19:05

Вбивство дівчинки в Німеччині: батько повідомив, де поховають дитину

Сьогодні, 18:34

На підпитку, та ще й без прав - у Запоріжжі затримали водія внаслідок ДТП (фото)

Сьогодні, 18:24

Скільки коштує черешня в Росії і в Мелітополі, порівняно з цінами на плоди в Києві (фото)

Сьогодні, 18:20

Що не так із "мирним планом" Путіна: у РНБО пояснили

Сьогодні, 17:47

У NYT показали повний текст мирної угоди з РФ 2022 року, яка не відбулася

Сьогодні, 17:37

Київ накрила потужна злива: затоплено ТЦ, проспекти, на дорогах затори (відео)

Сьогодні, 17:37

ЗСУ повернуть Крим і Мелітополь: старець Нафанаїл побачив пророцтво, чим завершиться війна (відео)

Сьогодні, 17:17

УВАГА! Графік відключення світла сьогодні, 15 червня у Запоріжжі змінено

Сьогодні, 16:44

У Запоріжжі невідомі облили займистою рідиною автомобіль дружини адвоката і депутата (фото)

Сьогодні, 16:40

Біля Саратова вибухнуло підземне газосховище

Сьогодні, 16:37

У жителів окупованого Мелітополя зʼявилася можливість безоплатно евакуюватися – куди звертатися

Сьогодні, 16:13

Зеленський на Саміті миру заявив про день успіху

Сьогодні, 15:40

У Швейцарії арештували добровольця, який воював за Україну

Сьогодні, 15:37

У Мелітополі інтернет-провайдери "кидають" на гроші своїх абонентів (фото)

Сьогодні, 15:24

Україна допускає участь Росії в другому саміті миру, але без компромісів, - Єрмак

Сьогодні, 14:55

Захищаючи Україну загинув воїн із Запорізької області

Сьогодні, 14:37

Зеленський прокоментував пропозицію путіна "злити" "нові регіони", зокрема Мелітополь

Сьогодні, 14:30

ЗМІ дізналися, чому Німеччина завадила погодити 14-й пакет санкцій проти РФ

Сьогодні, 14:00

Смерть командира батальйону ОУН Коханівського: екснардеп розповів подробиці його загибелі та його останні слова

Сьогодні, 13:37

Ти постійно відчуваєш страх: історія виїзду з окупації журналістки з Мелітополя

Сьогодні, 13:30

У Запоріжжі у так званих "елітних" будинках теж будуть вимикати світло - Держінспекція енергонагляду

Сьогодні, 13:30

Шольц назвав "мирний план" Путіна щодо України несерйозним

Сьогодні, 13:01

РФ щомісяця використовує 3500 КАБів - Зеленський

Сьогодні, 12:44

Деперсивне та екологічно брудне - яку ще характеристику дали жителі Запоріжжя своєму місту (соцопитування)
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    26

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гостья

    01 апреля 2023, 12:02

    Участник пирамиды Некоторые СМИ сообщают о том, что свой капитал кандидат в президенты заработал в 90-е годы будучи одним из работников фирмы «Галицкие инвестиции». Компания занималась финансовыми махинациями наподобие «МММ». Благодаря этим деньгам Андрей Садовый создал свою медиакорпорацию. Дерибанщик бюджета Мэра Львова связывали близкие отношения с вице-премьером времен Януковича Борисом Колесниковым. «Регионал» отвечал за подготовку инфраструктуры Украины к «Евро-2012».

    user avatar Гость..

    01 апреля 2023, 08:32

    Господиии, одно и то же , одно и то же... Да сколько можно? Самим не надоело? Как под копирку. Смторите повнимательнее за своими галей-балей, а то мало ли ненароком что)))

    user avatar Удравшая суптелька

    31 марта 2023, 22:49

    Кто такой Фёдоров иван? Самый известный бывший мэр-наркоман!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 21:59

    Вас никто здесь не ждёт! Убогие!))

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 21:57

    20.34 сразу всех по человечески перевешаете, а потом начнёте мирную жизнь устраивать))

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:44

    Мелітополь це українське місто. Місто, яке має законно обранного мера. Як же вам страшно, що повернеться наша влада і ви будете тікати. Добре, коли встигнете хоч штани одіти. Пакуйте пожитки, убогі прихлєбатєлі узького міра. Іван, ми Вас чекаємо додому!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:36

    Новые коррупционные схемы будут разрабатывать..

    user avatar Макс

    31 марта 2023, 20:35

    Федоров - лучший! Так держать!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:34

    Мелитопольцы хотят как можно быстрее вернуться в освобожденный Мелитополь и начать возвращать нормальную человеческую жизнь! Федоров самый лучший мер который был и есть у Мелитополя!

    user avatar мелитополь

    31 марта 2023, 20:23

    дурень думкою багатие

    user avatar Юлия

    31 марта 2023, 20:18

    Иван Федоров лучший мер. Он не бросил в беде тысячи переселенцев, которые не смоги жить под гнетом оккупации. Он сделал намного больше, находясь вне границ Мелитополя, чем остальные находясь дома. Сейчас те, кто поддерживают оккупантов рвут на себе волосы, пытаясь осквернить тех, кто реально помогает. Успокойтесь и пакуйте чемоданы. Украина все ближе)

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:16

    Уже пора сменить заезженную пластинку про белый порошок. Или у кого что болит?....

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:14

    Чекаємо львовян у гості після деокупації!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:11

    Львов и Мелитополь на таком большом растоянии, а объединяют столько людей, столько сердец наполненых любовью к своему городу и своей стране. Отличная команда! Нас ничем и никому не сломить. Скоро все будем дома.

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:08

    Вы или психически нездоровы, господа... или вы сами на белом порошке... или вам платят за то, что вы под каждым постом унижаете сами себя в первую очередь, оскверняя Фёдорова! Ну уже хоть бы новые слова придумали, как обзывать Ивана

    user avatar Гость..

    31 марта 2023, 20:05

    Сразу видно, ничего нового придумать не могут только и пишут бред всякий. Да, приедет и Садовой и другие. И мер в городе наведет порядок сразу, как только в город вернется Украина. Поверте, это будет так скоро и неожиданно, что большинство таких приедатедей и восхвалителей уzzкого мира ни свалить ни переобуться не успеют.

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:05

    Спасибо Ивану за поддержку мелитопольцев! Мелитополь будет освобожден и быстрее, чем некоторые думают!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:05

    Очень рады за наших мелитопольцев, которые во Львове могут получить помощь и такую площадку для общения между собой! Это так важно и нужно сейчас для всех, кто начал свою жизнь в другом городе и им очень сложно адаптироваться. Ещё раз доказывает заботу нашого городского головы о мелитопольцах, где бы они географически не находились! Федоров - лучший!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 19:39

    Вместе курят одну траву?

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 18:57

    Конеголовый привёз Садовому белого порошка)

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 18:55

    Пиздец насмешил. Прыгай на коня и голосом к закорпатськым бджолам, они тебе и меда дадут и пизды подкинут.

    user avatar Katerina

    31 марта 2023, 18:44

    НЕ МЕЧТАЙТЕ!!! Этого не будет никогда!!!

    user avatar Сима

    31 марта 2023, 18:10

    Oн хоть с мусором своим разобрался- помнится. всю Украину отходами львовскими забросал. В гости он собрался...

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 17:52

    Вообще дикость.Каким боком потомок холуев поляцких к Мелитополю?

    user avatar Евгений Холодный

    31 марта 2023, 17:15

    Заходят садовый и белоснежка в аптеку. И говорят:"два гондона".Провизор отвечает:"Я вижу. Что покупать будете"?

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 17:13

    С нетерпением ждем освобождения и в гости Садового!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.