UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 09:29

У Білому домі прокоментували ідею Макрона про відправку військ в Україну

Сьогодні, 09:22

Вчитимуть керувати дронами: рашисти відправлять мелітопольських дітей до Краснодарського краю

Сьогодні, 09:11

В Запоріжжі біля навчального закладу правоохоронці виявили та вилучили 10 бойових гранат

Сьогодні, 09:10

Ситуація на фронті сьогодні 19 березня

Сьогодні, 08:48

Європа зможе виробляти достатньо боєприпасів для себе та України, - Павел

Сьогодні, 08:30

Привласнювали виплати, а поранених добивали: на Мелітопольському напрямку зеки-рашисти організували злочинну схему (видео)

Сьогодні, 08:30

Вперше в Україні донорське серце везли за понад триста кілометрів

Сьогодні, 08:15

У Росії обвалилася шахта: під завалами є люди

Сьогодні, 08:10

За чотири місяці щонайменше 8 оборонців, що здались в полон в Запорізькій області, були розстріляні росіянами

Сьогодні, 08:10

Зі сльозами на очах приймали допомогу від Мелітополя жителі Оріхова, який армія рф розстрілює щодня (фото, відео)

Сьогодні, 08:00

Мільйони, 6 квартир та новий Lexus: ЗМІ дізналися про статки родини ексначальника ТЦК Самбора

Сьогодні, 07:45

Американський безпілотник аварійно приземлився у Польщі

Сьогодні, 07:30

У Мелітополі розлучена оспівує "русскій мір" і одягає своїх дітей у рашистську форму (фото)

Сьогодні, 07:30

Як Україні отримати перевагу над нескінченим потоком гарматного м'яса з РФ: Сирський назвав відповідь

Сьогодні, 07:15

Як допомогти Україні перемогти: естонський міністр заявив про 8 умов

Сьогодні, 07:10

Чиновника Запорізької міськради спіймали на хабарі за розміщення реклами

Сьогодні, 07:10

У Мелітополі людей на вибори заганяли "молодіжні загони" зрадників і колаборантів - хто вони (фото)

Сьогодні, 07:00

Ілля Євлаш став новим речником Повітряних сил: що про нього відомо

Сьогодні, 06:40

Роуз Генбері: хто вона така і чому їй приписують роман з чоловіком принцеси Уельської

Сьогодні, 06:30

Мелітополь на час проведення "виборів" став столицею заїжджих фріків - хто з них відвідував Медове місто (фото)

Сьогодні, 06:20

Чоловіки принесли додому знайдений дрон і почали його розбирати: Прокудін повідомив про смертельні наслідки

Сьогодні, 06:10

Запорізькі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві людини

Сьогодні, 06:06

Данія планує першою поставити F-16 до України вже цього літа: скільки винищувачів очікувати

Сьогодні, 06:00

Україна цього року вийде "на максимальне оборонне виробництво" – Зеленський

Сьогодні, 06:00

Як перевізники заробляють на мешканцях Мелітополя, які їдуть до рідних в росію та окупацію (фото)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    26

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гостья

    01 апреля 2023, 12:02

    Участник пирамиды Некоторые СМИ сообщают о том, что свой капитал кандидат в президенты заработал в 90-е годы будучи одним из работников фирмы «Галицкие инвестиции». Компания занималась финансовыми махинациями наподобие «МММ». Благодаря этим деньгам Андрей Садовый создал свою медиакорпорацию. Дерибанщик бюджета Мэра Львова связывали близкие отношения с вице-премьером времен Януковича Борисом Колесниковым. «Регионал» отвечал за подготовку инфраструктуры Украины к «Евро-2012».

    user avatar Гость..

    01 апреля 2023, 08:32

    Господиии, одно и то же , одно и то же... Да сколько можно? Самим не надоело? Как под копирку. Смторите повнимательнее за своими галей-балей, а то мало ли ненароком что)))

    user avatar Удравшая суптелька

    31 марта 2023, 22:49

    Кто такой Фёдоров иван? Самый известный бывший мэр-наркоман!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 21:59

    Вас никто здесь не ждёт! Убогие!))

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 21:57

    20.34 сразу всех по человечески перевешаете, а потом начнёте мирную жизнь устраивать))

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:44

    Мелітополь це українське місто. Місто, яке має законно обранного мера. Як же вам страшно, що повернеться наша влада і ви будете тікати. Добре, коли встигнете хоч штани одіти. Пакуйте пожитки, убогі прихлєбатєлі узького міра. Іван, ми Вас чекаємо додому!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:36

    Новые коррупционные схемы будут разрабатывать..

    user avatar Макс

    31 марта 2023, 20:35

    Федоров - лучший! Так держать!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:34

    Мелитопольцы хотят как можно быстрее вернуться в освобожденный Мелитополь и начать возвращать нормальную человеческую жизнь! Федоров самый лучший мер который был и есть у Мелитополя!

    user avatar мелитополь

    31 марта 2023, 20:23

    дурень думкою багатие

    user avatar Юлия

    31 марта 2023, 20:18

    Иван Федоров лучший мер. Он не бросил в беде тысячи переселенцев, которые не смоги жить под гнетом оккупации. Он сделал намного больше, находясь вне границ Мелитополя, чем остальные находясь дома. Сейчас те, кто поддерживают оккупантов рвут на себе волосы, пытаясь осквернить тех, кто реально помогает. Успокойтесь и пакуйте чемоданы. Украина все ближе)

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:16

    Уже пора сменить заезженную пластинку про белый порошок. Или у кого что болит?....

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:14

    Чекаємо львовян у гості після деокупації!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:11

    Львов и Мелитополь на таком большом растоянии, а объединяют столько людей, столько сердец наполненых любовью к своему городу и своей стране. Отличная команда! Нас ничем и никому не сломить. Скоро все будем дома.

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:08

    Вы или психически нездоровы, господа... или вы сами на белом порошке... или вам платят за то, что вы под каждым постом унижаете сами себя в первую очередь, оскверняя Фёдорова! Ну уже хоть бы новые слова придумали, как обзывать Ивана

    user avatar Гость..

    31 марта 2023, 20:05

    Сразу видно, ничего нового придумать не могут только и пишут бред всякий. Да, приедет и Садовой и другие. И мер в городе наведет порядок сразу, как только в город вернется Украина. Поверте, это будет так скоро и неожиданно, что большинство таких приедатедей и восхвалителей уzzкого мира ни свалить ни переобуться не успеют.

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:05

    Спасибо Ивану за поддержку мелитопольцев! Мелитополь будет освобожден и быстрее, чем некоторые думают!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 20:05

    Очень рады за наших мелитопольцев, которые во Львове могут получить помощь и такую площадку для общения между собой! Это так важно и нужно сейчас для всех, кто начал свою жизнь в другом городе и им очень сложно адаптироваться. Ещё раз доказывает заботу нашого городского головы о мелитопольцах, где бы они географически не находились! Федоров - лучший!

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 19:39

    Вместе курят одну траву?

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 18:57

    Конеголовый привёз Садовому белого порошка)

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 18:55

    Пиздец насмешил. Прыгай на коня и голосом к закорпатськым бджолам, они тебе и меда дадут и пизды подкинут.

    user avatar Katerina

    31 марта 2023, 18:44

    НЕ МЕЧТАЙТЕ!!! Этого не будет никогда!!!

    user avatar Сима

    31 марта 2023, 18:10

    Oн хоть с мусором своим разобрался- помнится. всю Украину отходами львовскими забросал. В гости он собрался...

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 17:52

    Вообще дикость.Каким боком потомок холуев поляцких к Мелитополю?

    user avatar Евгений Холодный

    31 марта 2023, 17:15

    Заходят садовый и белоснежка в аптеку. И говорят:"два гондона".Провизор отвечает:"Я вижу. Что покупать будете"?

    user avatar Гость

    31 марта 2023, 17:13

    С нетерпением ждем освобождения и в гости Садового!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.