![Военнослужащий подсказал жителям Мелитополя, как они могут приблизить деоккупацию (видео)](/images/news/2023/04/315781.jpg?1680279428)
Ось уже котрий місяць українців хвилює, коли ж почнеться контрнаступ і за якими напрямками він буде. Зокрема, багато хто чекає на звільнення Мелітополя, який є ключовим населеним пунктом, що з'єднує росію з окупованим Кримом.
Але далеко не всі, хто постійно запитує про деокупацію українських земель, насправді хоч трохи розуміє, який обсяг роботи потрібно провести нашим захисникам для того, щоб не те, що реалізувати наступ, а підготувати його. Багато хто не уявляє, скільки потрібно часу для проведення злагодження хоча б одного формування для ведення бойових дій. Також багато часу потрібно, щоб отримати військову техніку, а потім підготувати екіпаж, який буде на ній працювати. Крім цього, для початку наступальних дій потрібно провести розвідувальні заходи та аналіз отриманої інформації.
- За всім цим процесом стоїть неймовірно багато поту, часу, сил. І потрібно розуміти, що в принципі є велика різниця між обороною і наступом, і далеко не всі підрозділи можуть брати участь саме в наступальних діях, - каже військовослужбовець.
Захисник дав пораду всім тим, хто не може дочекатися наступу, тобто стосується вона і мелітопольців. Українцям, які хочуть наблизити нашу перемогу та відчувають у собі сили, воїн порадив іти до армії та безпосередньо долучайтеся до оборони, а згодом і до наступу. Решті ж варто робити все для того, щоб підтримувати й допомагати нашим захисникам.
87050" data-width="100%">- Це єдина можливість, єдиний варіант зробити так, щоб було менше запитань, більше порозуміння і, щоб ми всі разом наблизили наступ і подальшу перемогу. Потрібно чітко розуміти, що від кожного з нас залежить, коли ми побачимо перемогу, - підсумував військовослужбовець.