![Гири, боксёрская груша и чай - "вторая" армия под Мелитополем приняла подарки в лесу](/images/news/2023/04/316011.jpg?1680522882)
"Русскій мір" на окупованих територіях, і не тільки на них, з кожним днем стає вужчим. Від колишньої бравади не залишилося й сліду. Скупі обіцянки за методичкою та скромні й сумні зустрічі посеред лісу...
Окупанти, не приховуючи смутку, день у день сурмлять про те, що активність ЗСУ на Запорізькому напрямку збільшується. Контрнаступ обговорюється як ніколи завзято. Причому кількість "українських нацистів", які готуються до звільнення своїх територій, зростає, судячи з тестів гауляйтерів, у геометричній прогресії.
Так, наприклад, наприкінці лютого голова руху "мы вместе с россией" Володимир Рогов повідомляв про те, що на Запорізькому напрямку було 20 тисяч бійців ЗСУ, а потім до них на підмогу кинули ще п'ять тисяч осіб, та не простих, а прокачаних заходом.
У березні в істериці вже бився псевдо-губернатор Є.Балицький. У його інтерпретації йшлося вже про 40 тисяч "нацистів" біля Пришиба.
Ну, а зараз, у Рогова і зовсім почало двоїтися в очах. 27 березня він заявив, що ЗСУ зосередили на Запорізькому напрямку до 75 тисяч осіб...
Але повернемося до "лісових" солдатів. Якщо у гауляйтерів така істерика, не дивно, що їм то вже зовсім невесело. Днями російським воякам доставили "величезну сердечну подяку", а також, раптово, спортивний інвентар, у вигляді боксерської груші, гир, і чай. Утім, після обдаровування огірками на 23 лютого, вже не вражає. Дарувальник наголосив - подарунки, щоб вояки не втрачали пильність і бадьорість...
Командир полку з позивним "атлас" у виправдувальному тоні повідомив на камеру, що боротися солдати ВЖЕ навчилися:
- Обстановка, звичайно, трошки змінилася, активність зросла, досить очікувано все це було. Переважно це, звичайно, артилерійський вогонь, ракетні удари і, відповідно, дрони. Але ми вже навчилися з цим боротися, досить добре протистоїмо(!!), оборону ми зміцнили. Тому в принципі впевнений, що всі бойові завдання, поставлені перед нами, ми виконаємо, - мляво пообіцяв "атлас".
Навіть по замотаних у балаклави обличчях вояків видно, що "лісове побачення" пройшло сумно. Вишикувані рядком навпроти спортивного спорядження, виглядають вкрай сюрреалістично, але зате дуже в дусі часу.