Окупаційна влада в Мелітополі продовжує роздавати посади представникам бізнесу. На особливому рахунку у гауляйтерів місцеві ділки, що займаються автозапчастинами.
У народі таких називають "залізячники". Так, посаду директора ДЮСШ№3 обійняв чоловік королеви таблеток колаборантки Наталії Доломан Роман Доломан. Цей "колобок" прокрався, будучи тренером у школі, і покійний мер Сергій Вальтер дозволив йому по-тихому піти з посади. Після цього Доломан займався торгівлею запчастин. А сьогодні зрадник із далеко не спортивною формою вже керує спортивною школою.
Прилаштувався на посаді директора так званого МУП "Мелітопольський міський парк імені Горького" і Євген Карпіков 1980 року народження. Цьому ділку від батьків дістався залізячний бізнес. До війни у нього було два магазини автозапчастин. Один - по пр. Богдана Хмельницького на виїзді з міста, біля магазину "Харчі". А другий - по вул. Ломоносова.
Але з приходом рашистів Карпіков вирішив спробувати себе в ролі чиновника. Протягнув його на посаду директора КП друг-колаборант із кола родини гауляйтера Балицького Костянтин Зайцев.
Чоловік Євгенії Зайцевої - племінниці гауляйтера Є. Балицького та екс-депутата Опоблоку від самого початку окупації був поставлений на посаду директора парку. Насамперед, вступивши в права, родич віджав сімейне кафе секретаря міськради Романових "Елки-Палки".
Після цього став стверджувати, що він зібрався модернізувати парк. Однак модернізація закінчилася тим, що в міському парку запрацювали кафе, чебуречні, де на пуфах із кальяном у руках відпочивають чеченці та дівиці легкої поведінки з місцевих. Мабуть, така модернізація дуже сподобалася окупантам, і Зайцева підвищили на посаді - він очолив парк, водно-спортивний комплекс і льодову арену в купе.
А пізніше Зайцева і зовсім зробили начальником департаменту молоді та спорту.
А ось посада директора парку перейшла, як "вимпел" другові Кості Зайцева - залізячнику Євгену Карпікову.
Не гає часу даремно і дружина Карпікова - Олександра 1984 року народження. Дружину залізячник прилаштував до друга в департамент заступником начальника. Природно, до спорту дівчина не має жодного стосунку. Але, в окупантів професіоналізм далеко не головне.
Сімейка Карпікових, кажуть, після частих прильотів і підривів колаборантів уже сидить на валізах. Розробляють план втечі до Європи.
Раніше Мелітопольський міський голова Іван Федоров попередив усіх зрадників про те, що все їхнє майно буде націоналізовано:
- Ми будемо максимально оперативно організовувати роботу, щоб усе майно зрадників, а це не тільки квартири і будинки, а й підприємства, максимально швидко було націоналізовано і передано до держбюджету".
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".