Зокрема, у школі №15 - одній із найбільших у Мелітополі, батьки вимагають від керівництва школи організувати охорону.
Деякі навіть пропонують здавати гроші на оплату таких послуг. Багато батьків просто бояться пускати дітей до школи. Тому здебільшого на заняття ходять не мелітопольці, а ті, хто приїхав до міста з Донецька, Маріуполя, рфії.
Раніше ж в деяких дитячих садках вихователі рекомендували батькам чіпляти на руку дитині бірку з інформацією: ФІО, та адреса проживання на випадок екстреної евакуації.
До слова, керівництво 15-ї школи змінюється зі швидкістю звуку. Спочатку, нагадаємо, школу очолив чоловік колаборантки - псевдо-міністра фейкового Міністерства освіти і науки Олени Шапурової спортсмен Роман Дзюба.
Однак пізніше, свого чоловіка колаборантка просунула кар'єрними сходами, оскільки користується у окупантів великим авторитетом - ще б пак, вона організувала пропагандистську машину і обробляє мізки дітей і студентів російською пропагандою. За це Дзюба отримав посаду Міністра спорту.
А от школу очолила колаборантка Зарема Муртазаєва, яка в цьому ж навчальному закладі працювала вчителем молодших класів.
За вірну службу колаборантку підвищили до співробітниці псевдо-Міністерства освіти і науки.
До слова, саме в 15-ий школі працюють гастролери з Дагестану. Зокрема, предмет "рідна мова" читає одна із завезених до Мелітополя дагестанських вчительок.
З'явилися вже й скарги на гастролерів. Один із дагестанських педагогів так любить «русский мир», що жоден урок не починає без гімну рф. На початку уроку він вмикає його для учнів.