![Всемирно известные исполнитель и дизайнер поддержали мелитопольцев (фото)](/images/news/2023/04/317696.jpg?1682249426)
Уже понад рік мешканці тимчасово окупованого Мелітополя є заручниками російських фашистів, а вимушені переселенці з нетерпінням чекають на повернення додому.
Мелітопольці як ніколи потребують підтримки. І, варто зазначити, отримують її повною мірою - українські та іноземні знаменитості щодня нагадують містянам, що про них не забули і вже скоро наші захисники врятують їх від російської окупації.
Уже не перший місяць міський голова Іван Федоров привертає увагу відомих людей до Мелітополя, тим самим наближаючи момент його звільнення. Так, команда мера вручила футболку із зображенням Мелітополя Олегу Псюку - фронтмену гурту "Kalush Orchestra", який став переможцям "Євробачення-2022". Нагадаємо, на початку року популярний виконавець долучився до привітань мелітопольських студентів із закінченням магістратури.
Також фотографію з фірмовою футболкою на своїй сторінці в соцмережі опублікував німецький стиліст і дизайнер Франк Пітер Вайлд, відомий багатьом завдяки яскравим знімкам у ліфті з українською символікою. Кілька місяців тому він уже висловлював свою підтримку сміливим і незламним мелітопольцям.
- Дякую за щоденну підтримку нашої країни та людей, які змушені залишатися в окупованих росією містах, - написав на своїй сторінці в соцмережі Іван Федоров.