![Запорожские полицейские задержали мужчин, которые напали на жителя соседней области](/images/news/2023/04/317714.jpeg?1682263046)
У Запоріжжі поліцейські викрили двох чоловіків, які скоїли розбійний напад на жителя сусідньої області.
Зловмисники запропонували чоловікові допомогу в пошуку тимчасового житла, привели до будинку, де завдали численних тілесних ушкоджень, заволоділи його майном та у непритомному стані вночі залишили при дорозі
Під час оперативно-розшукових заходів протягом доби співробітники кримінальної поліції відділу №2 Запорізького РУП встановили місцезнаходження та затримали нападників
Ними виявились раніше судимі чоловіки, 1995 та 1983 р.н., без постійного місця мешкання
Зловмисники встигли збути викрадене, але правоохоронці встановили особи покупців та вилучили як речові докази речі потерпілого. Після проведення слідчих дій їх буде повернуто власнику.
Обом фігурантам повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.187 (Розбій) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.
Нагадаємо, у Пологівському районі внаслідок обстрілу виникла пожежа.