![Жители Мелитополя сделали «звездами» очередных предателей полицейских (фото, видео)](/images/news/2023/04/317806.jpg?1682358405)
Жителі Мелітополя продовжують ідентифікувати зрадників із числа поліцейських, які порушили наказ керівництва і не виїхали з тимчасово окупованого міста на підконтрольну територію України.
Серед таких Ігор Прохоренко. До війни шанувальник руського світу проживав у Мелітополі, працював деякий час у поліції. Однак пізніше виїхав до росії на заробітки. Коли почалася війна зрадник повернувся на Батьківщину приїхав і вступив до лав добровольчого батальйону Судоплатова. Нині Прохоренко не просто готується вбивати українців, як він вважає, захищаючи Мелітополь, а й став медійною особистістю. У формі російської армії він знімається в пропагандистських відеосюжетах і фільмах, вихваляючись, мовляв, як влучно він стріляє в українців.
88974" data-width="100%">
Пішов на службу в окупаційну поліцію і майор, співробітник Мелітопольського міськрайонного управління поліції з промовистим прізвищем Глістін.
Євген Вікторович Глістін (17.10.1977 р.н.) після окупації міста порушив присягу співробітника поліції - відмовився виконувати наказ і покинути окуповану територію. З осені 2022 р. працює на ворога в так званій новій поліції.
Під стать зраднику і дружина-колаборантка 39-річна Ірина Глістіна. Ця затята фанатка "русского мира" категорично проти повернення української влади в місто. У розмовах із сусідами та знайомими вона, наче мантру повторює: "росія тут назавжди!"
Сімейка Глістіних у перших рядах отримала паспорт російської федерації.
Ще одного z-прихильника з силових структур судитимуть за державну зраду. Йдеться про колишнього інспектора ГРПП Якимівського відділу національної поліції Володимира Заболотнього.
Тезка путіна Володимир Володимирович після захоплення Мелітополя та району окупаційними військами, перейшов на бік ворога. Отримав посаду заступника начальника Якимівського ДАІ.
До речі, після деокупації стануть відомі імена абсолютно всіх зрадників. А тих, хто думає, що їм вдасться сховатися, засмутимо. Тікаючи, рашисти залишають списки колаборантів. Так, наприклад, було в Херсоні. На одній зі своїх баз вони залишили повні списки з адресами, телефонами, званнями, позивними поліцейських-колаборантів, а також "журнал прийняття (здачі) посту і перевірки несення служби з охорони будівлі Управління карного розшуку ГУ МВС Херсонської області".
Раніше ми повідомляли про те, що Мелітопольський міський голова у своєму ТГ-каналі частково опублікував списки колаборантів із силових структур.
Детальніше ознайомитися з прізвищами колаборантів можна за посиланням.