![Маршрутный рейс Симферополь-Мелитопоь стал самым востребованным и дорогим](/images/news/2023/04/317814.jpg?1682369697)
З окупованого Криму до Мелітополя цивільні особи виїжджають, як на своїх авто, так і на рейсових автобусах. Рейс Сімферополь-Мелітополь став рекордсменом.
Він почав діяти з 1 липня минулого року. За минулий період, за даними окупантів, було перевезено 12,5 тисяч пасажирів.
- Маршрут із Сімферополя до Мелітополя став найбільш затребуваним - цього року ним скористалися понад п'ять тисяч осіб, а до кінця минулого року 7,4 тисячі, - цитують кримського Гобліна Сергія Аксьонова місцеві пропагандисти.
Але піару на цій новині у окупаційної влади не вийшло. Під цією інформацією через п'ять хвилин з'явилася маса гнівних коментарів від мелітопольців:
- Тільки ціни за проїзд захмарні.
- Люди не на стільки багаті, щоб із 10000 рублів платити по 2-3 тисячі в один бік. Не дешеве задоволення. А зараз батьківський тиждень і люди їдуть в обидва боки. Не продумано. Та владі наплювати. Вони не живуть на ці крихти.
- Дуже дорого. Якщо питання прямо життя і смерті, то можна ще їхати. А щоб до родичів і друзів - це дорого.
- А що ви хотіли? Мелітополь - це місто шахраїв і хапуг. А тепер ще й обласне місто.
Раніше ми повідомляли про те, що на КПП у Криму на виїзді з півострова збираються довжелезні черги вантажного і легкового транспорту. Міст через Керченський пролив працює не на повну потужність після того як його підірвали, тому потік автомобільного транспорту сухопутним коридором зріс у рази. А у зв'язку з поширюваними чутками про підготовку контрнаступу ЗСУ, який не омине Крим, багато російських офіцерів заздалегідь вивозять свої сім'ї з півострова транзитом через Мелітополь.