![Погиб еще один защитник из Мелитопольского района (фото)](/images/news/2023/04/317839.jpg?1682405508)
У Мелітополі прощалися з жителем Приазовської громади, сержантом, командиром відділення зенітно-ракетного взводу - Романом Вікторовичем Подотикиним.
Хлопець із 2014 року захищав Україну від російських загарбників. Дивлячись ворогу в обличчя, він 9 років стояв на сторожі незалежності та суверенітету нашої країни. Мав багато нагород: Медаль Богдана Хмельницького; Почесні відзнаки: "За оборону Маріуполя", "Учасник бойових дій", "Оперативно-тактичне угруповання. Маріуполь", "Честь. Відвага. Доблесть", пам'ятну нагороду "Військова розвідка за вільну Україну".
- Сьогодні поховали нашого бійця, жителя Приазовської громади, сержанта, командира відділення зенітно-ракетного взводу - Романа Вікторовича Подотикина, - повідомив Приазовський селищний голова Андрій Солопов. Хочу висловити щирі співчуття родині Романа. Втрата сина та брата - це горе, яке важко висловити словами. Наш земляк був щирою і сміливою, людиною. Він мав загострені почуття справедливості та любові до своєї родини, рідної землі. Дякую батькам за сина, справжнього патріота України. Наші військові завжди будуть у пам'яті людей та в історії Приазовського краю, як приклад хоробрості, честі та прагнення до свободи свого народу. Вічна пам'ять герою!
Нагадаємо, торік у Мелітополі поховали двох невідомих бійців ЗСУ.