![На центральном проспекте Запорожья девушка украла флаги с украинской символикой](/images/news/2023/04/317889.jpg?1682436001)
У Запоріжжі дівчина зняла два прапори з українською символікою з флагштока просто на центральному проспекті міста, поруч із пам'ятником жертвам Голодомору.
У соціальних мережах з'явилося відео і фото того, як дівчина забирає собі два прапори, жовтий і синій, з флагштока. Судячи з кадрів усе це сталося на проспекті Соборному в самому центрі Запоріжжя, біля пам'ятника жертвам Голодомору. Ймовірно все це сталося напередодні комендантської години, адже на центральному проспекті фактично немає жодної машини. Користувачі соцмереж обурені такою витівкою дівчини. Незадоволені вони й тим, що в самому центрі міста поблизу не було патрулів поліції, які могли б запобігти такій ситуації.
Нагадаємо, правоохоронці в Запоріжжі виявили 6 осіб, які порушили комендантську годину.