Намагаючись уникнути правосуддя за місцем проживання, фігуранти втекли до Запорізької області.
Пд час проведення профілактичних заходів з метою попередження злочинності на території Шевченківського району оперативники відділу поліції № 3 Запорізького райуправління зупинили двох осіб для перевірки документів. 37-річний чоловік і 25-річна жінка виявилися жителями одного з обласних центрів Заходу України. У результаті детальної перевірки поліцейські встановили, що "гості" обласного центру перебувають у розшуку за відділом поліції іншого регіону.
Правоохоронці з'ясували, що жінка та чоловік втекли до Запоріжжя з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Вироком міського суду зловмисниці було призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років і 1 місяць за вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Щодо чоловіка, який є фігурантом у кримінальних провадженнях, відкритих за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 3 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, судом винесено ухвалу про дозвіл на його затримання з метою приводу.
Наразі обох зловмисників затримано на підставі ст. 207 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до Запорізького слідчого ізолятора. Найближчим часом їх буде доставлено до місця розгляду кримінальних проваджень.
Нагадаємо, запорізькі поліцейські затримали чоловіків, які напали на жителя сусідньої області.