У Запоріжжі судитимуть заступника начальника загону відомчої охорони Запорізької АЕС.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора. Вказується, що під час окупації Енергодара він допомагав росіянам. Зокрема передав солдатам рф обігрівачі, взуття та інші речі. Усе це записав на відео, при цьому дякував загарбникам і виправдовував їхні дії.
Потім відеозапис використали російські пропагандисти - його поширили на каналі рашистів.
Наразі повідомляється, що до суду передали обвинувальний акт щодо зрадника. Його звинувачують за двома статтями - пособництво державі-агресору та виправдання збройної агресії РФ проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).
Нагадаємо, рашист у Запорізькій області наказував труїти українців у "газових камерах".